Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a może to ja dotknąłem wink

kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali :D

czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek :polew:

Nie wiedzieć jak to rozumieć :polew: :polew: tak to się teraz nazywa .....zaworek :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to po spocie ludziow jak zwykle dopisalo okolo 14 aut jak dobrze policzylem :th:

Opublikowano

Co sie działo?? Jakiś lans w lukasowozie taliowym?? Jakies A6 może?? Jakies rodzinno-sportowe :) furaki wpadły ?? :P

Czy była Doda z Radziem??

Opublikowano

Radzio byl ale bez Dody

Adas piknie ci muzyka gra :notworthy:

Opublikowano

kurcze teraz wszyscy beda mowic, ze dotykali :D

czyzbyscie jeszcze chcieli podotykac......oczywiscie zarowek :polew:

Aaaaaa to o żaróweczki chodzi w tej rozmowie :tongue4: :tongue4:

Teraz to zmienia postać rzeczy - w takim przypadku dotykanie nie wchodzi w grę :polew:

Opublikowano

Co sie działo?? Jakiś lans w lukasowozie taliowym?? Jakies A6 może?? Jakies rodzinno-sportowe :) furaki wpadły ?? :P

Czy była Doda z Radziem??

Thalia była bo inaczej spocik nie odbyłby się :dance:

Opublikowano

Thalia była bo inaczej spocik nie odbyłby się :dance:

Talja to podstawa tych spotów.

Bez niej spot nie ma wartości prawnej :polew:

Opublikowano
Aaaaaa to o żaróweczki chodzi w tej rozmowie tongue4 tongue4

Teraz to zmienia postać rzeczy - w takim przypadku dotykanie nie wchodzi w grę

Lukaszku......a o czym Ty myslales :polew

Spocik jak zawsze git :th:

Opublikowano

Lukaszku......a o czym Ty myslales :polew

Echmmmhmm...no ... ten tego .... hmmm... może nie do końca o żaróweczkach :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

On myslal o tych wiekszych zarowkach bynajmniej nie nalezacych do auta.

Opublikowano

On myslal o tych wiekszych zarowkach bynajmniej nie nalezacych do auta.

Flyer o jakich :>

Opublikowano

On myslal o tych wiekszych zarowkach bynajmniej nie nalezacych do auta.

Flyer o jakich :>

ale ciekawski :polew: :polew:

Opublikowano

ale ciekawski :polew: :polew:

Zboczenie zawodowe :) muszę wiedzieć wszystko

Opublikowano

hornet: no przeciez nie Twoich i nie moich :P

Opublikowano

Flyer to juz twoja druga nieobecnosc mam nadzieje ze sie wstydzisz za siebie :bicz3:

Opublikowano

Wstydze sie, obiecuje poprawe za tydzien. Niestety za duzo pracy i za daleko od domu te spoty mam zeby tak w 15 minut podskoczyc :slina:

Opublikowano

hornet: no przeciez nie Twoich i nie moich :P

Dobra dobra już ja wiem o czym myślałem :D

P.S. Oniaczku żyjesz ??? Nie dostałeś z półobrotu za: "..skąd my to znamy..." :polew: :polew:

Opublikowano

Flyer to juz twoja druga nieobecnosc mam nadzieje ze sie wstydzisz za siebie :bicz3:

Kontrolnie proponuję ostrzeżenie :gwizdanie:

Opublikowano

Zboczenie zawodowe :) muszę wiedzieć wszystko

zboczenie powiadasz :mysli: no ale nad tym zawodowym to bym polemizowala :polew:

BTW......Gdzie jest nasz Wit?

Cos nas kolega zaniedbuje.... :bicz3:

Opublikowano

P.S. Oniaczku żyjesz ??? Nie dostałeś z półobrotu za: "..skąd my to znamy..." :polew: :polew:

Co wywinał dzisiaj i od kogo miałby dostać z półobrotu czyżby od A :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.