Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w twoim przypadku pchałbym kase w ese :good:

pier**l motor :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kali - sprzedaj wszystko i jedź w Bieszczady :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kali - sprzedaj wszystko i jedź w Bieszczady :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Łajdaho tak będzie najlepiej chyba ;)

Zobacze jeszcze na ile mi wyceni mechanior wszystko co trzeba zrobić i wtedy podejme decyzje. Ale już wiem, że na 99% nie sprzedam eSy. Miałem już kilka podejść ale nie potrafie się z tym autem rozstać. Niby tylko kupa blachy a tyle frajdy przynosi :naughty:

Opublikowano

nie sprzedawaj , jakbym miał troche kasy to bym wziął.

pod koniec roku zwtróce sie do ciebie

a ile bys cenił ????

Opublikowano

na dzien dzisiejszy wysatwiłbym za 30 a do addania byłaby za min. 28 tysi.

Ale zoabczymy jak to bedzie. Napewno jak włoże w nią troche kasy to nie bede chciał sprzedawać tak szybko.

Wszystko się okaże na dniach.

Opublikowano

Łajdaho tak będzie najlepiej chyba ;)

Zobacze jeszcze na ile mi wyceni mechanior wszystko co trzeba zrobić i wtedy podejme decyzje. Ale już wiem, że na 99% nie sprzedam eSy. Miałem już kilka podejść ale nie potrafie się z tym autem rozstać. Niby tylko kupa blachy a tyle frajdy przynosi :naughty:

no widzisz i po problemie :wink4:

Opublikowano

Kali - sprzedaj wszystko i jedź w Bieszczady :decayed:

no wyjebalem z fotela :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja w twoim przypadku pchałbym kase w ese :good:

pier**l motor :thumbdown:

Dokładnie ... motor w Esie zostaw w spokoju i inwestuj w plastiki, diody i blachę ryflowaną :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

ja w twoim przypadku pchałbym kase w ese :good:

pier**l motor :thumbdown:

Dokładnie ... motor w Esie zostaw w spokoju i inwestuj w plastiki, diody i blachę ryflowaną :kox::naughty::decayed:

sonary, rozowe podswietlenie i futerko w srodku i bedzie PIMP eSa...

Opublikowano

ja w twoim przypadku pchałbym kase w ese :good:

pier**l motor :thumbdown:

Dokładnie ... motor w Esie zostaw w spokoju i inwestuj w plastiki, diody i blachę ryflowaną :kox::naughty::decayed:

sonary, rozowe podswietlenie i futerko w srodku i bedzie PIMP eSa...

a na szybie z przodu jako ochrona przed słońcem czarny pas a na pasie bialymi literami :

" DAJ MU !!! "

:bag:

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

a ile z metra bedziesz bral bo mam troche morg do obskoczenia?? :mysli:

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

w sobote wieczorem naprowadze cie na dobrą droge :good:

w poniedziałek zamawiamy fmica twin z respectu podjeżdżasz do mnie na budowe i rżniemy zderzak

w tym jestem naprawde dobry :good:

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

w sobote wieczorem naprowadze cie na dobrą droge :good:

w poniedziałek zamawiamy fmica twin z respectu podjeżdżasz do mnie na budowe i rżniemy zderzak

w tym jestem naprawde dobry :good:

:wtf:

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

w sobote wieczorem naprowadze cie na dobrą droge :good:

w poniedziałek zamawiamy fmica twin z respectu podjeżdżasz do mnie na budowe i rżniemy zderzak

w tym jestem naprawde dobry :good:

:wtf:

twinkb.jpg

Opublikowano

kufa myslalem ze to do twojego od bakusia :bag:

Opublikowano

nieeee , taki duzy to do kaliego esy :wink4:

Opublikowano

to powiedz co bedziesz zakladal u siebie, to tajjemnicze cus

Opublikowano

Na razie to mi się zlot A3 kroi na 28-30.05 ale po nim coś sie podziała. I w końcu bym zrobił coś z lakierem bo mnie wkurzaja te wgniotki i rysy.

Ale napewno bede sie odzywał jak tylko bedzie $$$ na rezanko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.