Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary co by nie mówić ale Wit.S swoje konkesje ma i niezawaha się ich uzyć przeciwko tobie :bicz::evil:

Ale ja nie wątpię, że takowe posiada, dlatego napisałem 45 lat, a nie 55 lat - myślałem, że to będzie komplement :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Narazie sam musze sobie radzić.

Dzis przyjeżdżają moi kolesie z Tarnowa na weekend.

Bardzo chcą zobaczyć Muzeum Powstania Warszawskiego i pojechać do stolicy bułgarii ;):dance::drunk:

Opublikowano

Ty Łukaszur nie podpadaj, bo Cie usuna z listy członków klubu. :polew: :polew: :polew::tongue4:

Wiem wiem, w tym kraju usuwa się za mówienie niewygodnej prawdy :polew: :polew: :polew:

Prawda Im Szkodzi ? ;)

Opublikowano

Ja pierdzielę.

2 minuty - 7 postów

Opublikowano
No to co? Próbujemy Carefour w najbliższy wtorek?

jesli sa jacys chetni mozemy ustawic sie na kresce na bemowie :evil:

Opublikowano

i pojechać do stolicy bułgarii ;):dance::drunk:

Hehe, to stały punkt programu pielgrzymek do Wawy :) Kuuuurde, nie byłem tam caaaałą wieczność. Pewnie dużo się zmieniło i ekipa wymieniona kilka razy :drool:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 14:47 _________________________________________________

Ja pierdzielę.

2 minuty - 7 postów

No, wszyscy w robocie. Zacharowują się, flaki sobie wypruwają, padają na pysk ze zmęczenia.

Opublikowano

Strasznie męcząca ta praca...

Opublikowano

Ja jestem w Danii a Qryśka na zajęciach... hihi nadrabiam zaległóści z forum :tongue4:

Lukas a co to za rezanie grili?? Jakieś skomplikowane??

Opublikowano

Hehe, to stały punkt programu pielgrzymek do Wawy :) Kuuuurde, nie byłem tam caaaałą wieczność. Pewnie dużo się zmieniło i ekipa wymieniona kilka razy

No co ty malik, ekipa ta sama co 5 lat temu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukas a co to za rezanie grili?? Jakieś skomplikowane??

Instalacja kratki od S4 w dolnej ramce S-line. Koleś z audizine to wyrezał jako pierwszy. Roboty jest z tym na maksa. Nic nie pasuje, trzeba ciąć dremelem, szlifować i skręcać na blachowkręty :) Ale efekt spoko:

car001.jpg

Opublikowano

Lukas a co to za rezanie grili?? Jakieś skomplikowane??

Instalacja kratki od S4 w dolnej ramce S-line. Koleś z audizine to wyrezał jako pierwszy. Roboty jest z tym na maksa. Nic nie pasuje, trzeba ciąć dremelem, szlifować i skręcać na blachowkręty :) Ale efekt spoko:

car001.jpg

pięknie się to prezentuje :th:

Opublikowano

No co ty malik, ekipa ta sama co 5 lat temu :polew: :polew: :polew:

Eeee, wątpię. W takich miejscach to jednak musi być rotacja i tzw. "świeże mięcho" ;):polew:

Opublikowano

no to rzeczywiscie dawno nie byles :polew:

Opublikowano

No co ty malik, ekipa ta sama co 5 lat temu :polew: :polew: :polew:

Eeee, wątpię. W takich miejscach to jednak musi być rotacja i tzw. "świeże mięcho" ;):polew:

No nie moge z wami.. :D......rozwalacie mnie normalnie :polew:

Opublikowano

No nie moge z wami.. :D......rozwalacie mnie normalnie :polew:

A czemuż to ??

Opublikowano

malik, to mozesz wybrac sie z witem i ocenic

Opublikowano

No ale z tym bemowem mozemy probowac bo przejechalbym sie tym malym samochodzikiem znowu :decayed: (dawno nie robilem kreski z oniakiem :decayed: )

No to co? Próbujemy Carefour w najbliższy wtorek?

Nie w ten wtorek to jeszcze Promenada.

Opublikowano

Malik a masz już u siebie wyrezane??

Opublikowano

No co ty malik, ekipa ta sama co 5 lat temu :polew: :polew: :polew:

Eeee, wątpię. W takich miejscach to jednak musi być rotacja i tzw. "świeże mięcho" ;):polew:

Wymieniacie?

Wymieniają :thumbup: - to akurat potwierdzone :kox:

Najbardziej bawi mnie fakt, ze coraz częściej można spotkać tam dziewczyny w charakterze ... gości :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.