Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze to chciałem usiąść na masce :P:polew:

Ale pod warunkiem, że przyjedziesz w ładnych, różowych dresikach :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mogę założyć różowe majteczki :kox: :kox:

Opublikowano

Mogę założyć różowe majteczki :kox: :kox:

I pewnie jeszcze stringi :polew:

Opublikowano

Lukas nie jest z zadnego ukladu :wink4: ale za krowke albo dwie to kto wie :D

A ty Poziu bys wrocil do nas ilez mozna sie szlajać :bicz3:

Opublikowano

zbieram na striny CK :polew:

kto mi załatwi amortyzatory na tył?? serie??

Opublikowano

Lukas nie jest z zadnego ukladu :wink4: ale za krowke albo dwie to kto wie :D

Nie jest to będzie :D

A ty Poziu bys wrocil do nas ilez mozna sie szlajać :bicz3:

Przecież musi zarobić na te różowe stringi :polew:

Opublikowano

Mnie też tak straszyliście...I prawie wam wyszło, a bym nie przyjechała, ale na szczęście Lukas trzyma rękę na pulsie i mnie zachęcił. :oklaski: dla Lukasa za pilnowanie interesu.

Lukas dostanie w łapę i przymknie oko na niektóre sprawy - on jest z "układu" także spoko :>

Prawda Lukasku - "mordo Ty nasza" :polew:

no i znalazła się ta "grupa trzymająca władzę" co jakaś komisja śledcza jej szukała

Opublikowano

zbieram na striny CK :polew:

kto mi załatwi amortyzatory na tył?? serie??

Jak CK to weż i dla mnie - białe i czarne w rozmiarze ,, S" - tylko damskie :D

jakie chcesz słoneczko?? z koronkami?? :decayed:

Opublikowano

Nie widziałam jeszcze CK z koronkami, ale jak gustowne to mogą być :)

Aniusia, nie wybrzydzaj tylko bierz co przywiezie - prezent to prezent - zabieraj co będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko ciekawe co na to jej Łukasz jak Poziek bedzie chcial jeszcze zalozyc Prezent na Aneczke :D

Opublikowano

tylko ciekawe co na to jej Łukasz jak Poziek bedzie chcial jeszcze zalozyc Prezent na Aneczke :D

Tego to nie wiem, ale wiesz Lukasku, Łukasze są z natury spokojni i ułożeni, więc nie będzie tak źle, nieprawdaż ?? :D:wink4:

Opublikowano

Przeczytałem na początku tematu, że się spotykaliście na Promenadzie - dalej tak jest?

Opublikowano

Tak. Promenada.

Zazwyczaj umawiamy się w poniedziałek-wtorek.

Śledź wątek.

Opublikowano

siemano .... czy mi się wydaje czy nie było linka do wywiadu z Brnia ? Trochę się zaniedbuje ale brak czasu :wallbash:

Opublikowano

Powalił mnie na kolana.

Od dziś minimum raz dziennie będę komuś mówił, że go kopnę w .... ale nie uprzedzajmy faktów :naughty:

Przyszedł ojciec z 5-letnim synkiem do sklepu z zabawkami. Nagle mały spostrzega zarąbiastą zabawkę. Tylko, że drogą. Ojciec alternatywnie pokazuje mu tańszą, ale gnojek (wychowywany przecież bezstresowo) nie chce słyszeć o tym. I zaczyna jazdę – wali się na podłogę, uderza głową o posadzkę, krzyczy, wyje – sajgon totalny.

Zwabiony krzykiem przybiera gościu w zielonych brylach:

- Proszę pana, jestem dziecięcym psychologiem! Moim zadaniem jest rozwiązywać takie właśnie sytuacje!

- Czyń waść swą powinność – wzdycha ojciec.

Facet podbiega do dzieciaka i szepce mu coś na ucho. Dzieciak przestaje histeryzować. Bierze tańszą zabawkę i cichutko staje przy tatusiu.

- Mistrzu, jakżeś pan to uczynił?

- Aaa... Powiedziałem, że jak się nie uspokoi to kopnę go w d*pę i urwę mu ucho.

Opublikowano

- Aaa... Powiedziałem, że jak się nie uspokoi to kopnę go w d*pę i urwę mu ucho.

To teraz jak ktoś strzeli :foch: to się do tej osoby podejdzie i powie coś na uszko i sprawa załatwiona :polew:

Opublikowano

- Aaa... Powiedziałem, że jak się nie uspokoi to kopnę go w d*pę i urwę mu ucho.

To teraz jak ktoś strzeli :foch: to się do tej osoby podejdzie i powie coś na uszko i sprawa załatwiona :polew:

Jesteś pewien? :polew:
Opublikowano

Jesteś pewien? :polew:

Nie, ale zawsze warto spróbować :polew:

A jak nie poskutkuje to zawsze są inne metody :bicz:

Opublikowano
1162570.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.