Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałam ten artykuł wcześniej i nie bardzo mi sie to podoba, że tak postąpił. Nie zmienia to faktu, że jakby mi zagroxili jakimis sankcjami to pewnie też bym sie wycofała ze strachu.

Czyżbyś była zagorzałą zwolenniczką drobiu ?? :D

A co do sankcji - nic mu nie mogą zrobić choćby bardzo chcieli.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A co do sankcji - nic mu nie mogą zrobić choćby bardzo chcieli.

widocznie dostal tajny przekaz i woli nie ryzykowac :chytry:

To co jutro jeszcze moze w Promce ale jak tak dalej pojdzie temp w dol to widzimy sie na bemowie

Opublikowano
To co jutro jeszcze moze w Promce ale jak tak dalej pojdzie temp w dol to widzimy sie na bemowie

Ja jestem zdecydowanie za :th:[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 20:50 _________________________________________________.....Lukas jakiego masz ladnego avatara :naughty:

Opublikowano

To gdzie jutro ma zajchać niebieska strzała :polew: :polew:

Opublikowano

Dla tych ktorzy nie wiedza gdzie jechac patrz temat watku :hi:

Opublikowano

Dla tych ktorzy nie wiedza gdzie jechac patrz temat watku :hi:

Lukas jakoś nie pasuje mi te Twoje zdjęcie w avatarze - nie mogę się przyzwyczaić :D

Opublikowano

E tam nie pasuje mam cala serie tej A4 :decayed:

tylko cenzura mi nie pozwala

Opublikowano

Powiem wam, że dzisiaj nawet śmiesznie jest na forum. Mozna się pośmiać z tego co piszecie :)

A ja na Q czekam i sobie czytam.b :naughty::kox:

Czekasz na KU... i co czytasz?? :mysli:

Opublikowano

Q jak Qrystyna - moja GF... motor ty mózgu :P

Opublikowano

Q jak Qrystyna - moja GF... motor ty mózgu :P

Trzeba mu wybaczyć - chłopak nie w temacie :polew:

Opublikowano

Oh co za FO PA hyhyhyhy

Opublikowano

Oh co za FO PA hyhyhyhy

Oniak coś ostatnio żadziej ode mnie na forumnie :bicz3:
Opublikowano

Q jak Qrystyna - moja GF... motor ty mózgu :P

Ooo Kurr... :blink: (nie wiedział..) co za skróty :kwasny:

ide zobacze co u mojej M czyli A z WWL :kox:

Opublikowano

Uściskać i browara wypić . :angry:

Jest posiadaczem :a4fan:, i jest :th:

Opublikowano

lexpar ? :decayed:

Opublikowano

Uff Flyer???

Czego duszyczka potrzebuje???

Jesteś dla mnie zawsze :th:[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 23:59 _________________________________________________Będziesz na spocie?

Opublikowano

Moj pytajnik byl zwiazany z Twoim poprzednim postem, bo nie wiem o co chodzi (o jakiego znowu gnoja :P) :decayed:

Opublikowano

Sorki, ale nie kumam o co biega.

Możesz mnie oświecić?

Opublikowano

Pisałem o dzieciaku.

Ale na poważnie, każdemu właścicielowi :a4fan:trzeba odpuścić.

On jest nasz.[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:14 _________________________________________________Flyer, chyba coś mi sie p.....ło. Sorrki :embarrassed:[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:17 _________________________________________________Ja zawsze, zawsze szanuje swoich nawet i młodszych kolegów.

Moją poukładane w głowie.

Dziadkom należy wybaczać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.