Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie... przeca nic sie nie stalo :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14do8xt.jpg
Opublikowano

Dzisiaj na spociku oficjalna prezentacja żarników xenonowych o barwie światła 8000k!

Opublikowano

Dzisiaj na spociku oficjalna prezentacja żarników xenonowych o barwie światła 8000k!

Strach się bać.

A tak poza tematem :) (z dźwiękiem)

http://www.smog.pl/wideo/13243/zyta_gilowska_ciagnie/

Opublikowano

Dzisiaj na spociku oficjalna prezentacja żarników xenonowych o barwie światła 8000k!

Strach się bać.

A tak poza tematem :) (z dźwiękiem)

http://www.smog.pl/wideo/13243/zyta_gilowska_ciagnie/

Ty to sie musisz naprawde nudzic w pracy. :> :>

Opublikowano

wpadaj to coś wyrezamy :D jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić..

tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"

kolejny raz zmieniły sie plany i niestety nie zawitam na spota..szkoda :wallbash:

Ps. :a4fan: jest odmulone i wiekszego odmulacza mu nie trzeba :kox:

"Krówka" to jeszcze jeszcze ale musielibyscie dzwonić do firmy "Odstawianie aut po drinku " :kox:

Opublikowano

Ty to sie musisz naprawde nudzic w pracy. :> :>

Jaaaaaa ?? Nie skądże znowu, ciężko pracuję - jak wół od rana do nocy :polew:

Opublikowano

Niedługo prezentacja xenonów 12000K

Opublikowano

Norbi.

A Ty się dzisiaj zjawiasz?

Jeśli tak - nie zapomnij siłownika.

Jak ie Flyer, to ja się na 100% piszę

Opublikowano

Norbi Ciebie to tak dawno nie widziałam, że jeszcze troche i zapomne jak wyglądasz. Przyjeżdzaj bo jak nie to :bicz3:

Opublikowano

Lukas znalazłem ściągacz :naughty: Masz te ramiona wszystkie?

Opublikowano

Motor to superowo zabieraj bedziemy dzialać dzisiaj

Panie i panowie jak ktoś by szukał stancji do wynajecia 2 pokoje to zapraszam na PW. :hi:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/5474/Sextremalna-katapulta

Robimy zawody na największą odległość. Rekordy można pobijać dzisiaj do końca dnia.

U mnie na razie 21.758 metrów

:decayed:

Opublikowano

27.186 :polew: :polew: najlepiej wyskoczyć niecały metr :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18176.msg193301/topicseen.html#new

No, jak tam Leszczyki. Znajdzie się ktoś z bezwypadkowcem? ;)

Tosik. Niezły jesteś :oklaski:.

Ale nie ciesz sie - nadal ćwiczę (generalnie rzecz biorąc - laski lecą dalej :polew:)

Opublikowano

ja narazie mam 21.757, czyli 1 mniej niż Ty Wiciu. Gratki Tosik

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18176.msg193301/topicseen.html#new

No, jak tam Leszczyki. Znajdzie się ktoś z bezwypadkowcem? ;)

Z B5 będzie ciężko :D kazdy miał mniejszą lub większa przygodę :decayed:

Wypraszam sobie, moje jest nietknięte, było sprawdzane wczesniej, ale ja nie chce ospojlerowanego auta. :)

Opublikowano

Jak bym miał fure od nowości to bym był pewien.

Podziwiam Cie Kasiu że wierzysz w to nietknięcie :)

Opublikowano

Jak bym miał fure od nowości to bym był pewien.

Podziwiam Cie Kasiu że wierzysz w to nietknięcie :)

Jeszcze w to wierze, najwyżej okaże się, że to nieprawda (kiedyś).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.