Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszy był taki w okularach , przylazl i gadał coś ze bedzie z 2,5 dizla robil 2,7biT :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

fantasta :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

ktore to? kropkiem go, bajkopisarza :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak kopciło że dajcie spokój

kopciło nie kopcilo , ważne ze za***rdala :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kopciło nie kopcilo , ważne ze za***rdala :kox: :kox: :kox:

kuź*a ciągnie jak głupia jednak ma potencjał w sobie :kox:

Opublikowano

wczoraj dostalem nowe auto i troche poupalalem klekota :kox: na dwojce jeszcze ladnie gumy piszcza ale ta j**ana kontrola trakcji nie pozwala na jakies zabawy :disgust:

eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: :kox: :kox:

Takie rzeczy to ja od tysiąc pińcet robię :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________Aaaaa, i napewno więcej dymu puszczę :naughty:

Opublikowano

napewno więcej dymu puszczę :naughty:

no nie wiem , nie jechałes za mną :gwizdanie:

Opublikowano

Jak byś Ty jechał za mną, to nawet byś nie wiedział, że to ja :decayed:

Opublikowano

Takie rzeczy to ja od tysiąc pińcet robię

taaa , tylko kończysz na 4000 a ja na 7500 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak byś Ty jechał za mną, to nawet byś nie wiedział, że to ja :decayed:

a no to sory :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale w dizlach to standard , w Pb rzadkość :tongue4:

Opublikowano

Tak kopciło że dajcie spokój

kopciło nie kopcilo , ważne ze za***rdala :kox: :kox: :kox:

w sumie jak ma jebnac, to niech to zrobi z fajerwerkami :kox:

Opublikowano

Tak kopciło że dajcie spokój

kopciło nie kopcilo , ważne ze za***rdala :kox: :kox: :kox:

w sumie jak ma jebnac, to niech to zrobi z fajerwerkami :kox:

sam nie wiem , od 2-3 miesiecy bierze olej , nie zauważyłem zeby to jakos wzrastalo , na 2 tygodnie ( jakies 500-600km) musze dolać 200-300ml , nie ma tragedii , tylko sie kórwa osadza na tłumikach i dlatego kopci , chyba zrobie przlot od turbo do końca i bedzie pluło na asfalt , przynajmniej nie bedzie dymienia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja pier**le!!!

Przeleciałem się dzisiaj Wolską i jest tragedia - dziury jak c**j !!!

A ja myślałem, żeby zamienić 1BE na coś niższego i twardszego... :wallbash:

Jak polskie/stołeczne drogi dalej będą tak wyglądały to zakładam 1BA i 15-14 cali

Opublikowano

Ja pier***e!!!

Przeleciałem się dzisiaj Wolską i jest tragedia - dziury jak c**j !!!

A ja myślałem, żeby zamienić 1BE na coś niższego i twardszego... :wallbash:

Jak polskie/stołeczne drogi dalej będą tak wyglądały to zakładam 1BA i 15-14 cali

dlatego podstawowy zestaw na polskie drogi to 1BA 195/65R15 :wink4: :wink4:

Opublikowano

Nie no karwa :wallbash: ... nie przesadzajcie :disgust:

PARAF Wolską ty już nie śmigaj ......... ( dobra ) :polew:

Góral.Tz podstawowy zestaw to masz w barze mlecznym :polew:

A nowym Kolegom z forum to Kto proponuje 18" albo 19 " i większą glebę :cool1: :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Nie no karwa :wallbash: ... nie przesadzajcie :disgust:

PARAF Wolską ty już nie śmigaj ......... ( dobra ) :polew:

Góral.Tz podstawowy zestaw to masz w barze mlecznym :polew:

A nowym Kolegom z forum to Kto proponuje 18" albo 19 " i większą glebę :cool1: :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

A ty jeszcze nie spisz :wink4:

Opublikowano

Nie śpię :kox: , a co siekniem browarka :gwizdanie:

Opublikowano

Sprzedałem padlinę :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 00:40_________________________________________________Opiłem padlinę :drunk:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 00:40_________________________________________________Zbieram się do roboty :zemdlal:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

Sprzedałem padlinę :decayed:

gratulejszynzzzzzz :decayed: czyżby nabywcą była niewidoma staruszka :?:

Opublikowano

Siema :hi:

A ty jeszcze nie spisz :wink4:

bedziesz miał tyle lat co on , to tez bedziesz cierpiał na bezsenność , nie martw sie , czeka Cie to za 25-30 lat :decayed:

Sprzedałem padlinę :decayed:

to chwal sie za ile poszła ???

Siema :hi:

ooo , widze ze od rana przygotowujesz sie do walki ????

leć po browar :decayed:

Opublikowano

ooo , widze ze od rana przygotowujesz sie do walki ????

leć po browar :decayed

Jeśli chcesz to mam zimną warkę :wink4:

Opublikowano

ooo , widze ze od rana przygotowujesz sie do walki ????

leć po browar :decayed

Jeśli chcesz to mam zimną warkę :wink4:

przeciez żartuje. w pracy nie pije :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.