Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jeszcze jedno, LuNaTi, co zrobiles z 18stkami ktore sa na fotkach? Jesli wiesz... leza i kurza sie, to ja je chetnie przygarne :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LuNaTi, a Ty jestes na stale w wawce? Jak tak to wpadaj na spota we wtorek i pochwal sie zakupem - pamietam go jeszcze z aukcji na allegro.

Studiuje w wawie, wiec na tygodniu jestem w wawie, na weekendy w lublinie.

No Lunati obiecal ze sie pojawi mielismy juz rozmowe na ten temat :wink4:

No tak, ale nie dalem rady :), postaram sie byc w przyszly wtorek...[br]Dopisany: 11 Październik 2007, 00:58 _________________________________________________

I jeszcze jedno, LuNaTi, co zrobiles z 18stkami ktore sa na fotkach? Jesli wiesz... leza i kurza sie, to ja je chetnie przygarne :D

A zamienilem na 17calowe + oponki i wzialem doplate 1000zl, bo nie dalo sie jedzic. Zamienilem po czym okazalo sie, ze dalej jest to samo. Musialem wymienic sprezyny. I teraz juz wiem ze jesli chodzi o felgi to zle zrobilem ;p Wiec na wiosne wroce do 18.

Opublikowano

Ledowcy posłuchajta- Audi ma żarówki 37mm szerokości ale nikt takich nie robi są tylko 36 mm dostępne.

Krzyniek masz takie lampki jak ja i Lukas więc 1mm odczuliście ,a w starszych wozach to i 31mm by zabanglało.Inny uchwyt przewodzący jest.

no dokładnie, podłożyłem małą podkładkę żeby sie żaróweczka nie poruszała ;)

no i te nasze lampeczki są łatwiejsze w obsłudze ja te starsze.

ale najważniejsze że wszystko ładnie pięknie świeci :dance:

Opublikowano

Ja wczoraj zamówiłem D2S i dzisiaj powinny być (najdalej jutro) - zamontuję i będzie :kox:

Opublikowano

Cena jest ok tylko kto odda auto na 3 tyg :mysli:

Opublikowano

25 dni robocznych to oznacza 5 tygodni :P

Opublikowano

faktycznie :notworthy: dziekuje za poprawke

Opublikowano

Jakoś nie mozna Wam dogodzić :disgust:

Ja na Waszym miejscu ... bym się nie zdecydował :D

Opublikowano

Tak długo bez autka, ciekawe kto sie zdecyduje.

BTW LukaszR wiesz juz cos o CB?

Opublikowano

oniak był zainteresowany dwoma stówkami, to może za pięć przerobi brykę na B6 :D

Opublikowano

BTW LukaszR wiesz juz cos o CB?

Tak wiem i Ty też już wiesz :>

Opublikowano

BTW LukaszR wiesz juz cos o CB?

Tak wiem i Ty też już wiesz :>

Kaśka, odbiorę jutro rano w drodze do pracy.

Opublikowano

BTW LukaszR wiesz juz cos o CB?

Tak wiem i Ty też już wiesz :>

Kaśka, odbiorę jutro rano w drodze do pracy.

Chłopaki co do podziękowania wam to sie jakos umówimy. ;)

Opublikowano

Chłopaki co do podziękowania wam to sie jakos umówimy. ;)

:drool:

bag.gif

Opublikowano

Kaśka, odbiorę jutro rano w drodze do pracy.

Chłopaki co do podziękowania wam to sie jakos umówimy. ;)

Nie ma sprawy Kaśka, oddasz w naturze :chytry: Czyli kilo ziemniaków i 2 kilo pomidorów :polew:

Flyer - wytrzyj podłogę bo coś Ci kapie :polew:

Opublikowano

Qrde! Tak mnie jakoś strasznie nosi, zeby w weekend jakoś mocniej przyświrować :evil:

Opublikowano

Qrde! Tak mnie jakoś strasznie nosi, zeby w weekend jakoś mocniej przyświrować :evil:

Znaczy sie co? Cała noc w stolicy Bułgarii? :polew:

Opublikowano

Qrde! Tak mnie jakoś strasznie nosi, zeby w weekend jakoś mocniej przyświrować :evil:

Dawaj lecimy do Sofji :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.