Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zderzak, wzmocnienie zderzaka, chyba nadkole... wgiety lekko blotnik [ale do wyciagniecia bez malowania]

karwa, ze tez musialem trafic na taka "plasteline" :wallbash:

to leć z ubezpieczenia

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda mi troche 20% znizek...

Opublikowano

10% raczej schodzi z ubezpieczenia oc na rok. ja tak miałem 2 miech temu. kolizja i poszło mi 10% z oc. ac bedzie bez zmian bo nie bedziesz naprawiał swojego samochodu z ac? tak mi sie wydaje :mysli:

raczej tak powinno być :decayed:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki za pomoc

:sex:

:bag:

pier**lę nie przyjeżdżam na żaden spot, moja d*pa musi zostać dziewicą do końca życia

szkoda mi troche 20% znizek...

Przeczytaj OWU swojego ubezpieczyciela bo możesz mieć różnie ze zniżkami, np 20% w jednym roku albo 20+10% w następnym. W którą stronę mu wjechałeś? Może się uda podpiąć pod to że to on włączał się do ruchu a Ty jechał spokojnie i grzecznie słuchając radia ma ryja :gwizdanie:

Co to za złom był że tak ładnie golfiarzem go zmasakrowałeś?

Opublikowano
Przeczytaj OWU swojego ubezpieczyciela bo możesz mieć różnie ze zniżkami, np 20% w jednym roku albo 20+10% w następnym

czemu aż tak dużo mają mu zabrać tych zniżek?

Opublikowano

skad wam sie wzielo 20%?? chyba 10% zabieraja w takich przypadkach

Opublikowano

skad wam sie wzielo 20%?? chyba 10% zabieraja w takich przypadkach

też tak myślę :kox:

jakieś % z kosmosu biorą :polew:

Opublikowano

Co to za złom był że tak ładnie golfiarzem go zmasakrowałeś?

Jakas ibiza starsza...

Opublikowano
Jakas ibiza starsza...

to daj 200 i niech sp***dala :polew:

Opublikowano

skad wam sie wzielo 20%?? chyba 10% zabieraja w takich przypadkach

dokładnie :good: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 21:01_________________________________________________
Jakas ibiza starsza...

to daj 200 i niech sp***dala :polew:

i to max :kox: więcej to już przesada :gwizdanie:
Opublikowano

może 200 to mało :przebiegly:

lepiej 300 i starczy :naughty:

nie ma co rozpieszczać poszkodowanego :polew:

Opublikowano

w sumie nie spisalismy zadnego oswiadczenia na miejscu, wiec... :polew:

Opublikowano

w sumie nie spisalismy zadnego oswiadczenia na miejscu, wiec... :polew:

:decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

A wykupiłesz w pakiecie małą szkodę? U mnie do 1500 nie zabierają żadnych procentów. A jak nie, to z tego co wiem to przy małych szkodach zabierają 10% (bodajże do 6000) przy wyższych 20%.

Zostało ci drugie rozwiązanie, spisz z nim oświadczenie i w następnym roku przenieś się do innego ubezpieczyciela. Może uda ci się zachować pełne zniżki.

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Dejw nie przelało Ci się w gumakach :lol1:

Opublikowano

:hi:

Siema dzikusy mazowieckie

:kox:

Przez ta j**aną pogodę wracałem z pracy 1,5 :wallbash: Trasa Ejroporto Chopino - Pruszków

Kor buł już na Żwirkach od 17-go stycznia :wallbash:

Flyer - nie przejmuj się :notworthy:

Dzisiaj na odcinku 15 km widziałem 3 dzwony (z czego jeden naprawdę zdrowy :kox: )

Trochę popadało a połowa kierowców lata jak po suchym, natomiast ta druga połowa jeździ jak po lodzie - max. 40km/h

:disgust:

Opublikowano

:siema:

Dejw nie przelało Ci się w gumakach :lol1:

nie wychodze z budy :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:40_________________________________________________

Dzisiaj na odcinku 15 km widziałem 3 dzwony (z czego jeden naprawdę zdrowy :kox: )

wczoraj na Puławskiej po 17:00 autobus ZTM-u wbił sie w prawy bok busa :kox: :kox: :kox: :kox:

jak oni to zrobili to nie mam pojęcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wychodze z budy :kox: :kox: :kox: :kox:

takem czuł, ale byłeś offlajn więc myślałem, że jesteś na obchodzie, albo na przejażdżce Bobkiem z Łatkiem :decayed:

Opublikowano

wczoraj na Puławskiej po 17:00 autobus ZTM-u wbił sie w prawy bok busa :kox: :kox: :kox: :kox:

jak oni to zrobili to nie mam pojęcia :decayed:

Słyszałem o tej akcji, ponoć chodziło o 5 zeta...

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.