Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu się nie ma co śmiać. Pytanie całkiem na miejscu

zaraz będzie FOCH :disgust: ja ma przeca :audi:

ciekawe kiedy jej się zapalił "shift gear" :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No no... niezle pojechala na rekawie laska...

Opublikowano

fajna fota ;) ale pasy mieli zapięte :P to mandacik będzie za prędkość :polew: :polew:

Opublikowano

Siema dawno mnie nie było :hi:

Opublikowano

Siema dawno mnie nie było :hi:

no hej.

ps. "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" by Hornet -więc pewnie byłeś ;)

Opublikowano

Siema dawno mnie nie było :hi:

I nikt z tego powodu nie płakał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema dawno mnie nie było :hi:

I nikt z tego powodu nie płakał :polew: :polew: :polew:

Horni szykuj sie w nowym roku na wyjscie na miasto. Oczywiscie zakladasz koszulke klubowa - a jakze :oklaski: :polew:

Opublikowano

fajna fota ;) ale pasy mieli zapięte :P to mandacik będzie za prędkość :polew: :polew:

i za brak obu rąk na kierownicy :D

Opublikowano

Siema dawno mnie nie było :hi:

I nikt z tego powodu nie płakał :polew: :polew: :polew:

Ja Ciebie też .... już kiedyś Ci to mówiełm ale widzę że nauka poszła w las :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 07:23 _________________________________________________

Horni szykuj sie w nowym roku na wyjscie na miasto. Oczywiscie zakladasz koszulke klubowa - a jakze :oklaski: :polew:

Sie rozumie :naughty: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 07:24 _________________________________________________

ps. "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" by Hornet -więc pewnie byłeś ;)

Szybko się uczysz :) Nie to co inni. Jak grochem o ścianę :slina:

Opublikowano

Znowu jakas taka cisza nastała, więc dzień dobry wszystkim :)

Opublikowano

Dzien dobry wszystkim....

pisac...pisac......tylko 80 stron pozostalo..... :kox:

Opublikowano

Dzien dobry wszystkim....

pisac...pisac......tylko 80 stron pozostalo..... :kox:

Jak widac po frekwencji i rozpisywaniu sie na stronach w tym temacie, to może nam nie wyjść dobicie do upragnionego 1000.

Opublikowano

Stolica...zapada w sen zimowy..... :thumbdown:

Opublikowano

Juz dawno zapadla

Opublikowano

a dzień dobry :)

byłem bardzo rano ale nikogo nie było więc się nie wyrywałem ;)

nie przesadzajcie pewnie z połowa siedziała i grała online a teraz śpią :gwizdanie:

Flyer ale masz wiek.... takie trzy szóstki to są dla mnie zarezerwowane przynajmniej w nr tel.. :P ......666

Opublikowano

Dzień dobry... ufffff... mało spałem. Wczoraj przyszła pocztą nowa gierka na plejaka: Ratchet & Clank, wypas!

Opublikowano

921 :>

tuż tuż

Opublikowano

gonimy... gooooniiiiimyyyy!!!

Opublikowano

921

:rant:..jeszcze nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.