Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co się dzieje, ale dzisiaj w W-wie od pyty Audi jeździło. W pewnym momencie jechało kilkanaście jednym pasem jeden za drugim - A4 Avant, A6 Avant, ja, Q7 i A3 - i ogólnie dzisiaj dużo Niuń widziałem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja sie na wszelki wypadek pożegnam (żeby żegnanie mieć na dzisiaj już z głowy)...

Opublikowano

Hajper moze jakis nie oficjalny zlot audi.......... :D

Opublikowano

Albo kreca 2 sezon Ekipy.. :naughty:

Opublikowano

ykk a skąd Ty sie na Warszawie znalazleś? :shocked::polew:

Opublikowano

To ja sie na wszelki wypadek pożegnam (żeby żegnanie mieć na dzisiaj już z głowy)...

Wiciu a co Ty tak wczesnie sie dzis pozegnales...... :mysli:

Jeszcze dobranocki nie bylo...... :D

Opublikowano

slaweq chca zrobic 1000 stron do konca roku, takze kazda para rak sie przyda.. :polew:

No wlasnie.. slaweq a Ty tu co..? :mysli:

To sie nazywa migracja.. :D

Opublikowano

ykk ja to tutaj z miłości zawitałem ;) :>

Opublikowano

Albo kreca 2 sezon Ekipy.. :naughty:

Oj chyba nie. Niestety z tego co wiem to kręcenie 2 serii jest wstrzymane :( Tzn polszit zamówił ale jeszcze nie zapłacił producentom za pierwszą

Opublikowano

ykk ja to tutaj z miłości zawitałem ;) :>

Z milosci..........:shocked::naughty::mysli:

No wiesz slonce.....kazda para rak sie przyda...... no to pisac.....pisac...

924 str :thumbup:

Opublikowano

Z milosci..........:shocked::naughty::mysli:

Angel a co Ty taka zdziwiona... ?;) Myslalem ze wiesz :> Może lepiej przyznasz sie co Cie skłoniło zeby na Rzeszów zagladać :wink4: :>

Opublikowano

Musiales wszystkim wypaplac...... :bicz3: :D

Ja sie nie przyznaje.....bo wszyscy juz wiedza, po co ja na Rzeszow zagladam...... :naughty:

Opublikowano

Angel wszyscy wiedza :shocked: Dlaczego ja jeszcze nie mialem okazji sie dowiedziec :mysli:

Opublikowano

Siema Dziewczynki :hi:

w szoku bylem normalnie tyle postow namachaliscie :shocked: idzcie lepiej juz :drunk: bo weekend :tongue4:

Opublikowano

Lukas to zasługa Angeli, posiłki z całej Polski sciąga do pisania postów u Was :polew:

Opublikowano

Angel wszyscy wiedza :shocked: Dlaczego ja jeszcze nie mialem okazji sie dowiedziec :mysli:

A ja myslalam,ze Ty wiesz..... :naughty:

Ja widze,ze Ty mnie w ogole nie sluchasz..... :D :bicz3:

Opublikowano
posiłki z całej Polski sciąga do pisania postów u Was

Tylko kto pozniej zapłaci rachunek jak Prezes wystawi za zapchanie forum :mysli::decayed:

Opublikowano

Siema Dziewczynki :hi:

w szoku bylem normalnie tyle postow namachaliscie :shocked: idzcie lepiej juz :drunk: bo weekend :tongue4:

Lukas.....ja mam weekend bez........ :drunk:...wiec nigdzie nie ide........ :polew:

Opublikowano

Angel wszyscy wiedza :shocked: Dlaczego ja jeszcze nie mialem okazji sie dowiedziec :mysli:

A ja myslalam,ze Ty wiesz..... :naughty:

Ja widze,ze Ty mnie w ogole nie sluchasz..... :D :bicz3:

Prosze mamy pierwsza sprzeczke małzenska :przebiegly:

Opublikowano

Ja widze,ze Ty mnie w ogole nie sluchasz..... :D :bicz3:

Słucham Cie słucham... pewnie mi gdzies umkneło :D

Prosze mamy pierwsza sprzeczke małzenska :przebiegly:

Dobrze że ta sprzeczka tutaj..., bo normalnie to pewnie Angela by mnie :bicz3: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.