Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieciaki co się dzieje z Łoniakiem, żyje on juści, czy zima go zabrała :decayed:??

Polecial na zachod z tego co wim.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak na dzikim zachodzie jakies R8 kupuje bo sie wkur.... ze go Norbi robi :decayed:

Opublikowano

3.0tdi już nie jeździ..teraz czas na nowe 4.2tdi :kox:

Opublikowano

TIRa kupuje :P

Opublikowano

a co z TiRowa ?? :polew:

Opublikowano

Dziś byłem w salonie na Połczyńskiej i akurat odpalili R8, O KURVA MAĆ, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. Być może mocno spotęgował to zamknięty salon, ale chce ten dźwięk słyszeć zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Dziś byłem w salonie na Połczyńskiej i akurat odpalili R8, O KURVA MAĆ, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. Być może mocno spotęgował to zamknięty salon, ale chce ten dźwięk słyszeć zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja w piątek niestety tylko miałem okazję go podotykać :polew:

Opublikowano

Malik dzieki za info - a nie wiesz czy mają tam K2?

No i mam pytanie, czy jak coś to mogę zadzwonić ze sklepu o pomonc?

Co do Oniaka to mam pewne informacje. dlaczego go ostatnio nie ma, ale nie upoważnił mnie do ich powielania. Jezeli to faktyczny powód to nie ma się co o niego martwić

Norbi trzeba było Pampersy zabrać? aż taki :kox:

Bryńka kochanie, prawie jak po sexie z Tobą!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 21:59 _________________________________________________

Dziś byłem w salonie na Połczyńskiej i akurat odpalili R8, O KURVA MAĆ, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. Być może mocno spotęgował to zamknięty salon, ale chce ten dźwięk słyszeć zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja w piątek niestety tylko miałem okazję go podotykać :polew:

Ja zmacałem go już dawno.

Jak fajowo,że takie same pojeby jak ja są na tym forum :thumbup:

Opublikowano

Przyznam sie, ja tez macałem R8emke, ale ta moja miala rozowe skory w srodku, wiec ochota na cos wiecej mi siadla...

Opublikowano

Jak fajowo,że takie same pojeby jak ja są na tym forum :thumbup:

Noooooooo :D

To w takim razie szkoda że sobie tego sexu przypomnieć nie mogę :polew: :polew: :polew:

Hmmmmm :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i mam pytanie, czy jak coś to mogę zadzwonić ze sklepu o pomonc?

Na pewno mają tam dechy innych producentów ale nie wiem czy konkretnie K2.

Na pewno sprzedawca na miejscu będzie w stanie coś doradzić.

Ale jakbyś trafiła na wyjątkowo opornego to dzwoń do mnie.[br][br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 22:23 _________________________________________________

To w takim razie szkoda że sobie tego sexu przypomnieć nie mogę :polew: :polew: :polew:

No to niezła impreza była. Tylko czemu ja nic o niej nie wiedziałem :rant:

Opublikowano
No to niezła impreza była. Tylko czemu ja nic o niej nie wiedziałem

Bo my teraz nie mamy czasu na pierdoly lepiej idz odpal PS3 bo chyba juz wystygło :D

Opublikowano

hehehehehehehehheheheheeh odlot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

U mnie taczki nadal nie załadowane.

Skończyła się przerwa - czas do roboty.

Filmik kox :D[br]Dopisany: 13 Grudzień 2007, 00:57:46_________________________________________________

Załadować taczki, załadować taczki.

Opublikowano

DOBRANOC erotomanom-gawędziarzom i wszystkim pozostałym rónież. Na koniec kilka fotek z Barbórki 2007

Moja ulubiona

4fbc694b606b0e22m.jpg

To ze względu na wszechobecne reklamy Playstation 3? :naughty:

Opublikowano

hi

nie ma to jak zacząć dzień od skrobania szyb :sick3: moze mikołaj wrzuci mi pod choinke ....... garaż :notworthy:

Opublikowano

Tak dokładnie :D

Noooo.. wiedziałem.. WIEDZIAŁEM!!! :)

BTW: Ja nastawiam się na Rajd Polski. Jak co roku leci przez pola mojego szwagra więc będę miał wejściówkę VIP :)

Parę fot z tegorocznego: http://picasaweb.google.pl/malinowy/RajdPolski

Opublikowano

dzień dobry wszystkim :)

Opublikowano

dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.