Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to prowokacja :decayed:

Domyślam się :wink4:

P.S. Masz szczęście, że wczoraj byłeś, bo ostrzeżonko aż się wyrywało do Ciebie :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dooooobry

Opublikowano

No to dzień dobry wszystkim :D

Opublikowano

Zap*dalam, zap*dalam.

TAczek nie ma czasu załadować.

Opublikowano

też dzień dobry wszystkim, nie byłem wczoraj bo nie mogłem ale za tydziń na opłatek pojadę ;)

Opublikowano

Zap*dalam, zap*dalam.

TAczek nie ma czasu załadować.

Pocieszyłeś mnie, ma to samo :gwizdanie:

Macie to samo, a siedzicie na forum. Ciekawe :D :gwizdanie:

Opublikowano

Macie to samo, a siedzicie na forum. Ciekawe

ha ha ha bravo Łukasz :th: :polew:

Opublikowano

jak coś to mam wolne w następny wtorek..więc wpadam na jajko :kox::decayed:

Opublikowano

whoah, ja jeszcze za swojej za swojej krotkiej kadencji nie widzialem adasia na spocie :decayed:

Opublikowano

Masz szczęście, że wczoraj byłeś, bo ostrzeżonko aż się wyrywało do Ciebie

zvagowane 4 furki, plan wykonany :naughty:

Opublikowano

Dzien dobry.......:D

Milego dnia zycze wszystkim......... :kox:

Opublikowano

Ja: (13:20)

pipa

INFOBOT: (13:20)

Do widzenia. Mam nadzieję, że pomogłem.

Opublikowano

Ja: (13:20)

pipa

INFOBOT: (13:20)

Do widzenia. Mam nadzieję, że pomogłem.

BoT się zawstydził :D

Opublikowano

Siemanko wszystkim :) dzisiaj sobie kolejny dzien wypoczywam :P ale weekend sie zbliza wielkimi krokami ;) :>

Opublikowano

Strzała poziek

Wiesz może ile kosztuje PS3 na bronxie? :)

Opublikowano

Brynia,

...a nie lepiej wybrac sie na gielde (bodajze Stegny) ? Tam napewno cos znajdziesz, jest sprzet uzywany, ale jeszcze wiecej nowego.

Opublikowano

Dzieciaki co się dzieje z Łoniakiem, żyje on juści, czy zima go zabrała :decayed:??

Opublikowano

Strzała poziek

Wiesz może ile kosztuje PS3 na bronxie? :)

na bronxie darmo :)

ale lookne dzisiaj i dam znac :P chociaz nie wiem czy chcecie wpasc w ten cykl jak Lukas i Malik :P

Opublikowano

Marka Burton albo K2 najlepiej

W Factory nie ma juz Burtona od lutego 2007. Niezla wyprzedaż wtedy była bo do konca lutego musieli zwinac sklep. Obkupilem sie na maksa ciuchami! :)

Jesli chodzi o sprzet polecam jednak deski Voelkl-a. Sam mam Stinga z 2005r (wczesniej Santa Cruz i Burton).

Pamietaj, ze wzrost i waga to nie jedyne wytyczne dla doboru deski. Badzo duzo zalezy od tego jak Lukasz jezdzi. Zazwyczaj zaczyna sie na bardzo miekkich deskach (freestyle) ktore wybaczaja bledy. Z czasem przechodzac do desek coraz twardszych (freeride). Najwyzsza polka to bardzo twarde zjazdowki.

http://www.voelkl-snowboards.com/#1/EN/352 - Tutaj masz konfigurator, ktory na podstawie doswiadczenia oraz stylu jazdy dobierze odpowiedni sprzet.

W Wawie sprzedaja Voelkla w sklepie na Pradze.

ul. Wal Miedzeszynski 377

03-980 Warszawa

tel: +48 022 6160434

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 18:26 _________________________________________________

Strzała poziek

Wiesz może ile kosztuje PS3 na bronxie? :)

na bronxie darmo :)

ale lookne dzisiaj i dam znac :P chociaz nie wiem czy chcecie wpasc w ten cykl jak Lukas i Malik :P

Dawaj, dawaj! Kupuj i loguj się na Warhawk! Kreeeeeeeew! :drool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.