Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak? Wymieniacie sie zawiecha?

chyba tak, ale jeszcze musimy się zastanowić. Musimy też znaleźć warsztat z dwoma stanowiskami aby jednocześnie zmienić sprężyny

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NORBI najlesze życzonka :)

Dobre nowiny mam Ludwiczak leci w barbórce... dzisiaj jeszcze robili samochód :drool:

Ludwiczak nigdy nic nie pokazał, to poprostu nie jego bajka :confused4:
Opublikowano

Norbi .. sto lat ....

Opublikowano

NORBI najlesze życzonka :)

Dobre nowiny mam Ludwiczak leci w barbórce... dzisiaj jeszcze robili samochód :drool:

Ludwiczak nigdy nic nie pokazał, to poprostu nie jego bajka :confused4:

To psyhol :rant: trzeba liczyć że zaliczy szykanę zaraz po starcie :gwizdanie: przy szykanie najlepsze akcje nie licząc beczki i akcji na ślimaku na górdze :thumbup:

Opublikowano

Najlepszego Norbi, niech moc będzie z tobą, życzę 350 KM i 500 Nm :th: :thumbup:

Opublikowano

Coraz lepiej juz 65 osób zapisało sie na zlot zimowy :)

Opublikowano

Naj naj Norbiku, niech moc ci służy, a jak się stykniemy to 34 razy :bicz3: się należy :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 09:58 _________________________________________________

Norbi wszystkiego naj najlepszego ;) i gratulacje nowego auta-softu :oklaski:

Tosik jak mamy stanąć na kresce to zapodaj sobie jakieś zimówki, bo inaczej się nie próbujemy, ja wczoraj w tym zakręcie się ledwie trzymałem tych moich zimowych kołach :shocked:

Najwyżej ja mu pożyczę, zrobimy szybką przekładkę pod maxi, :naughty: muszę widzieć tą konfrontacje, bo się już dłuższy czas zbiera. :evil:

Opublikowano

Naj naj Norbiku, niech moc ci służy, a jak się stykniemy to 34 razy :bicz3: się należy :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 09:58 _________________________________________________

Norbi wszystkiego naj najlepszego ;) i gratulacje nowego auta-softu :oklaski:

Tosik jak mamy stanąć na kresce to zapodaj sobie jakieś zimówki, bo inaczej się nie próbujemy, ja wczoraj w tym zakręcie się ledwie trzymałem tych moich zimowych kołach :shocked:

Najwyżej ja mu pożyczę, zrobimy szybką przekładkę pod maxi, :naughty: muszę widzieć tą konfrontacje, bo się już dłuższy czas zbiera. :evil:

a to chyba przełożymy na czas nieokreślony :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Norbi sto lat :drunk:

Opublikowano
Naj naj Norbiku, niech moc ci służy, a jak się stykniemy to 34 razy :bicz3: się należy :oklaski: :oklaski:

Nie wiedziałam Adrian, ze lubisz takie zabawy. :polew: :polew:

Opublikowano

ale się wkurw.... :rant: dzisiaj. Zamówiłem Goodyear'y UltraGrip 7+ a przysłali mi zwykłe 7. Na szczęście zamówiłem za pobraniem także to sprzedawca jest w plecy, ufff

Opublikowano
Naj naj Norbiku, niech moc ci służy, a jak się stykniemy to 34 razy :bicz3: się należy :oklaski: :oklaski:

Nie wiedziałam Adrian, ze lubisz takie zabawy. :polew: :polew:

na urodziny zawsze sie dostaje pasem po tyłku :bicz:

Opublikowano

na urodziny zawsze sie dostaje pasem po tyłku :bicz:

Dobra dobra, przecież każdy lubi różne rzeczy i udziwnienia :polew:

Opublikowano

Ja Ci poudziwniam :bicz2::D

Jeszcze raz dzięki wszystkim za życzenia dla pana grzyba hehe.

Nic za rok obiecuje ,że bede miał 33, albo nawet i 31 jak się zepne(i tera po Oniakowemu i tak go nigdy nie ma) HYHY :kox:

Opublikowano

na urodziny zawsze sie dostaje pasem po tyłku :bicz:

Dobra dobra, przecież każdy lubi różne rzeczy i udziwnienia :polew:

:shocked: :shocked: :shocked:

O Łukaszeczuku, teraz mnie zaskoczyłeś

a ja sie wcale nie zdziwiłem....Łukasze generalnie tak mają :polew:

odwieczne prawo natury :decayed:

Opublikowano

Norbi wszystkiego najlepszego :)

Chciałbym poinformować Szanowne Grono że dzisiaj w Galerii Mokotów i okolicach odbył się mikro spot warszafski z udziałem dwóch pięknych :a4fan: 1.9 :quattro:. Spotkałem się z Lahmedem i porównywaliśmy kto ma dłuższego, tzn kto ma fajniejszą bryczkę :polew: O wyniku rywalizacji niestety nie poinformuję Was bo będzie wstyd :wink4:

Może za to kolega L zapoda na forum fotosy z namiętnego pocałunku ślicznotek

Hehe :)

No siemka Mariusz :>

Ano musze tylko kabel do telefonu znalezc i sciagnac foty.

Zrobilismy licytacje na wypas i przegralem z kretestem ale i tak moją :a4fan: bardziej kocham :tongue4:

Tym czasem maly off topic...

Jako ze dzis jeszcze są Mikołajki :drool: to sie musze pochwalic jaką mi druga połowa zrobiła niespodzianke... Jest to... srebrne, 3.0 TDI Quattro, Avant, A4 B7!!!

Szkoda ze w skali 1/32.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:>

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked:

O Łukaszeczuku, teraz mnie zaskoczyłeś

A co w Tym dziwnego Aneczko ??? :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.