Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

owszem :a4fan::bicz2::bicz: :bicz3:

Kiedy zmienisz na tą nową ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

o TY niedobry, koledze chcesz załatwić ostrzeżenie :bicz:

ps. ostrzeżenie to może Tobie by się należało za blokowanie innych aut na drodze publicznej a tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 09:24 _________________________________________________

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo.

Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.

Ja wiem dobrze o tym i dlatego poprosiłem.

A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry.

co do konfrontacji to wczoraj miałem złe przeczucia, ale co się odwlecze to nieuciecze :naughty:

może Tosik zjawisz sie pod Max.. w niedziele? a jak nie to jeszcze będzie niejedna okazja.

Opublikowano

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

o TY niedobry, koledze chcesz załatwić ostrzeżenie :bicz:

ps. ostrzeżenie to może Tobie by się należało za blokowanie innych aut na drodze publicznej a tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 09:24 _________________________________________________

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo.

Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.

Ja wiem dobrze o tym i dlatego poprosiłem.

A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry.

co do konfrontacji to wczoraj miałem złe przeczucia, ale co się odwlecze to nieuciecze :naughty:

może Tosik zjawisz sie pod Max.. w niedziele? a jak nie to jeszcze będzie niejedna okazja.

:tongue4: to tylko z powodu że cię tak bardzo lubię drogi kolego

Opublikowano

2 weekend stycznia :evil:

Opublikowano

co do konfrontacji to wczoraj miałem złe przeczucia, ale co się odwlecze to nieuciecze :naughty:

może Tosik zjawisz sie pod Max.. w niedziele? a jak nie to jeszcze będzie niejedna okazja.

Moze bede pod maximusem w niedziele to sie nie odwlecze :decayed:

Opublikowano

2 weekend stycznia :evil:

To wtedy jak już będzie wszystko git, to się przejadę i porównam do eSy Norbiastego :tongue4:

Opublikowano

Nie będzie co porównywać :evil:

Opublikowano

Nie będzie co porównywać :evil:

Myślisz ??? :D

Opublikowano

Nie będzie co porównywać :evil:

Myślisz ??? :D

Jak dołoży nitro to może i nie będzie co porównywać :polew: :polew:

Opublikowano

1.8T nie lubi gazu ;)

Opublikowano

1.8T nie lubi gazu ;)

wiem, ale nie masz wyboru :tongue4: możesz zawsze rozwiercić tłoki.

Opublikowano

1.8T nie lubi gazu ;)

wiem, ale nie masz wyboru :tongue4: możesz zawsze rozwiercić tłoki.

Chyba cylindry :naughty:
Opublikowano

Specu może my czegoś nie wiemy?? :) Może tajnik suuper mocy tkwi w tym aby tłoki rozwiercić :P:tongue4::polew:

Opublikowano

Specu może my czegoś nie wiemy?? :) Może tajnik suuper mocy tkwi w tym aby tłoki rozwiercić :P:tongue4::polew:

lepiej wywiercic w nich dziure .... :polew:

Opublikowano

Własnie jestem po rozmowie z dzikim S4 silver. Jest po korekcie softu. Coś strasznie szybko jedzie. Strasznie :naughty:

Opublikowano

Będzie miał Ci kto złoić dupsko :tongue4:

Brynia ciągle myślałem, że bedziesz to ty :tongue4: :tongue4: :>

Opublikowano

Oj ja tu widzę jakieś 29 w twoim profilu?? Co to jest ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:;) ;) ;) ;) ;)

Opublikowano

Powiem tak jest za***iście :thumbup: ŁukaszR szkoda,że dziś się nim nie przejechałeś :>

Rogal.... już nawet kurva nie wiem jak go nazwać hehe

321KM 477Nm wykres potem, tera browar. Tak apropos dziś są moje urodzinki i taki se prezent walłem hihi[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 19:11 _________________________________________________kuni przybyło tylko a może aż , bo spodziewałem się 10 a tu 21, za to moment 48Nm :drool:

Opublikowano

Norbi to wszystkiego naj....naj...... :drunk: :drunk:

Nic nie mowiles, wczoraj zlozylabym zyczonka osobiscie....... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.