Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no popatrz Hornet- zgadłeś :) szkoda że Cie nie było

Bemowo- niezłe, Karowa- zarąbista

Cos mi się zdaję że się przesiądes na Skodę Fabie :polew: :polew: :polew: i cos mi się zdaje że kolega Norbi też - oczywiście na WRC

Dzisiejsza jazda Fbaia na Karowej była :kox:

Norbi dzięki za spotkanko i miłe towarzystowo

My jescze polecielismy po zakończeniu na bankiecik z wręczeniem nagród do ,, Maski" :dance: dlatego dopiero teraz weszłam do domu :gwizdanie:

Fotki jutro :)

no gdzie te foty :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy dziś ktoś jedzie pod Maximusa?

Opublikowano

czy dziś ktoś jedzie pod Maximusa?

Byłem przez chwile, był wypadek i rozjechaliśmy się
Opublikowano

400+8

Qrwde. I to na Maczka.

Deklarować sie kto chętny wybrać się na kurs kasowania punktów-w kupie raźniej :D

Opublikowano

400+8

Qrwde. I to na Maczka.

Deklarować sie kto chętny wybrać się na kurs kasowania punktów-w kupie raźniej :D

LOL, obok carrefoura bemowo? :decayed: Ja jadac na spota ktoregos razu dostalem radarem po oczach - a zwolnilem grzecznie do 70 gdy zobaczylem z oddali stojacy radiowoz...

Opublikowano

a ja chciałbym wyrazić podziękowania dla motora za odstąpienie uchwytu do zmieniarki, RESPECT

non problemos :wink4:

Opublikowano

400+8

Qrwde. I to na Maczka.

Deklarować sie kto chętny wybrać się na kurs kasowania punktów-w kupie raźniej :D

Wiciu , chłopie widzę że sobie radzisz :kwasny:

Jak tak dalej pójdzie to chłopie nawet taczki nie będziesz mógł prowadzić .... zluzuj :chytry:

Ile już tam nagromadziłeś ? pkt

Opublikowano

400+8

Qrwde. I to na Maczka.

Deklarować sie kto chętny wybrać się na kurs kasowania punktów-w kupie raźniej :D

ta a ja na dzien dobry w NYC dostalem list :) a w nim zdjecie :) przelecialem na czerwonym swietle jak bylismy z oNiakami :) tutaj kosztuje to 50$ :P:P

Opublikowano

ta a ja na dzien dobry w NYC dostalem list :) a w nim zdjecie :) przelecialem na czerwonym swietle jak bylismy z oNiakami :) tutaj kosztuje to 50$ :P:P

To niewielki ten mandat.

Uśmiechnąłeś się chociaż ??? :D

Opublikowano

czy dziś ktoś jedzie pod Maximusa?

Byłem przez chwile, był wypadek i rozjechaliśmy się

mam nadzieje że nikomu nic poważnego się nie stało

Opublikowano

400+8

Qrwde. I to na Maczka.

Deklarować sie kto chętny wybrać się na kurs kasowania punktów-w kupie raźniej :D

Wiciu , chłopie widzę że sobie radzisz :kwasny:

Jak tak dalej pójdzie to chłopie nawet taczki nie będziesz mógł prowadzić .... zluzuj :chytry:

Ile już tam nagromadziłeś ? pkt

16 :decayed:

Opublikowano

16 :decayed:

To już niewiele Tobie brakuje :)

Opublikowano

16 :decayed:

To już niewiele Tobie brakuje :)

Dlatego szukam kompanów na szkolenie :D

Opublikowano

16 :decayed:

To już niewiele Tobie brakuje :)

Wiciu jezeli po szkoleniu jest przewidziane to co zazwyczaj to ja sie z toba wybiore :) Dawno nie mielismy kieliszkow w dloniach :P

Dlatego szukam kompanów na szkolenie :D

Opublikowano

Dlatego szukam kompanów na szkolenie :D

Z klubu znam przynajmniej jednego :polew:

Opublikowano

Mimo otrzymania kilku zdjęć, nadal nie mam zadnego punktu, moi znajomi posiadają prawka, ale nie jeżdżą wogóle samochodami, więc wszystko im wlepiam :D ja tylko płacę, a punkty dla nich.

Teraz na szczęście mam radio i juz w Polsce nie robia mi zdjęć, przynajmniej na razie.

Opublikowano

Ale cisza :confused4: Przez prawie 24h nikt nie napisał słowa. I to jeszcze w dzień spocikowy. Jeśli mamy dobić do 1000 stron do końca roku to na prawdę musimy się sprężyć. Proponuję przyjęcie zwyczajów z forum Krakowskiego gdzie wszyscy na początku dnia się witają a na koniec dnia żegnają :)

No to ja na zaczynam: Dzień dobry :hi::D

Opublikowano

ja się boję :D zaraz znowu dostane ostrzeżenie za posta który nic nie wnosi do dyskusji :chytry:

ale...co tam dobry :hi:

Opublikowano

walić to! musimy dobić do 1000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.