Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba nie jeździliście Evo Bartka :D Norbiego eeeeeeeeSa by zniknęła w lusterku :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co Łukaszeczku przejechałes się S Norbiego i nie możesz wrócić do rzeczywistości :)

No cóz po takich wrażeniach to ja też bym miała problemy z koncentracją :gwizdanie:

A koncentacja ważna rzecz ;)

Proszę Ciebie Aniusiu, nie przypominaj mi nawet o tym.

Ciężko mi wrócić do tej rzyczywistości.

A z koncentracją to wiesz ... :wink4:

chyba nie jeździliście Evo Bartka :D Norbiego eeeeeeeeSa by zniknęła w lusterku :kox:

Bartek to ten co ostatnio przyjeżdżał na promkę ???

Jeżeli tak to mi wystarczyło jak mnie przewiózł kawałek.

Szyja mnie bolała od trzymania głowy żeby nie poleciała do góry :D

Opublikowano

Cholera, jak wsiadłem po spocie do swojego auta to chyba straciło z 50% mocy.

Kurfa Norbi, niepotrzebnie dałeś mi się przejechać, ech ... :slina:

Ciesze się jak nie wiem co ,że tak Moda moje aftko sponiewierało :>

Adasiu, przecież jasne ,że nikt poza wybrańcami nie jeździł Bartową furą, więc o co kaman :blink::tongue4:

Opublikowano

Lukaszr Bartek to kolega ktory robi w VTG i ma zoltawe jak to Kunio napisal kanarkowe Evo to na Promce bylo od Bienia

Opublikowano

Lukaszr Bartek to kolega ktory robi w VTG i ma zoltawe jak to Kunio napisal kanarkowe Evo to na Promce bylo od Bienia

Aaaaa no to wszystko zmienia.

Ale też było za***iście :th:

Opublikowano

Lukaszr Bartek to kolega ktory robi w VTG i ma zoltawe jak to Kunio napisal kanarkowe Evo to na Promce bylo od Bienia

Lukas tutaj :shocked: nie upala na PS3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

:D własnie ide zasiadac :evil:

ale czasami mi sie teskni mordy Wy moje :tongue4:

Opublikowano

Norbi rozumiem że widzimy się w sobotę - ta ja się chciałam zapisac na jazdę próbną ,, S" Bo widze, że jestem dyskryminowana :(

Słońce zróbmy to w Piątek, rajd to dla mnie rzecz święta i nie mogę nawet grama odpuścić.
Opublikowano

chłopaki no więc sytuacja ma się tak : w niedziele mam wolne więc call to Bartte i jedziem pod maximusa upalać EVO :D

Opublikowano

chłopaki no więc sytuacja ma się tak : w niedziele mam wolne więc call to Bartte i jedziem pod maximusa upalać EVO :D

A ja jak dobrze pójdzie to jadę z Wami popatrzeć.

Więc daj Adaś znać co i jak parę godzin wcześniej.

Opublikowano

Ja jestem na 100% :thumbup:

Opublikowano

Ja jestem na 100% :thumbup:

To się dogadamy w Niedzielę :th:

Opublikowano

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

Opublikowano

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo.

Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.

Opublikowano

Czy mogę mieć prośbę do moda żeby ostrzeżenie dla Krzynia dać?

Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo.

Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.

Ja wiem dobrze o tym i dlatego poprosiłem.

A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry.

Opublikowano

A ucieczka z miejsca konfrontacji z Tosikiem na tyłach promenady to chyba powód dobry.

Zdecydowanie za słaby :)

Opublikowano

skoro tak, to nie ma problemu - :tongue4:

Opublikowano

Sorki nie dałem dzisiaj rady skillować Norbiego :) musiałem przejść testy z moim guru Elberothem.

Podobno program jest OK :thumbup:

Uwaga - znalazłem pompe paliwa :thumbup:

Opublikowano

Uwaga - znalazłem pompe paliwa :thumbup:

Bedzie więcej brykietu :shocked:

Opublikowano

owszem :a4fan::bicz2::bicz: :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.