Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że dobrzi z was koledzy :) Nic tylko pozazdrościć:P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że dobrzi z was koledzy :) Nic tylko pozazdrościć:P

Spoko, musisz teraz uważać co piszesz :D

Jak już uda Ci się wyjechać to załatwimy Ci darmowy powrót ....ekstradycję do Polski

Opublikowano

poczekaj ty Horni-cfaniaczku nastepnym razem cie zabiore do utopii :) wtedy zobaczymy jak bedziesz śpiewał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :drool: :drool: :drool: :drool: :polew:

Opublikowano

witam witam

mam takie pytanko czy bedzie dzis na spocie jakis klubowicz z a4 z 1.8 t w b5 bo chcialem jedna rzecz tylko sprawdzic?

pozdrawiam

Opublikowano

Jaką hondę ?? Z hondą to Poź robiła ale co innego ...trzeba było być :naughty:

Nie bądź taki cwaniaczek :bicz:[br]

poczekaj ty Horni-cfaniaczku nastepnym razem cie zabiore do utopii :) wtedy zobaczymy jak bedziesz śpiewał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :drool: :drool: :drool: :drool: :polew:

Nie obiecuj nie obiecuj, bo on to z chęcią by tam poszedł :polew:

Aczkolwiek nie powiem, imprezki tam są fajne (byłem jako ten normalny).

Opublikowano

Dlatego napisałem... jak ktoś ma czas...

Opublikowano

Nie obiecuj nie obiecuj, bo on to z chęcią by tam poszedł :polew:

Aczkolwiek nie powiem, imprezki tam są fajne (byłem jako ten normalny).

Ja się nie piszę na takie imprezy.... powiadasz że byłeś..... a nic Ci nie upadło na ziemię ? :D :D

Nie bądź taki cwaniaczek :bicz:[br]

bo..............

Opublikowano

Ja się nie piszę na takie imprezy.... powiadasz że byłeś..... a nic Ci nie upadło na ziemię ? :D :D

A kto by się na mnie skusił ??? Na taką wredną, starą mordę nikt już niestety nie poleci :wink4:

bo..............

Już Ty wiesz czemu :>

Opublikowano

A kto by się na mnie skusił ??? Na taką wredną, starą mordę nikt już niestety nie poleci :wink4:

Już Ty wiesz czemu :>

To fakt :decayed: ale czemu to nie wiem .............. :dance: :dance:

Opublikowano

Nie kucić mi się tu!

Opublikowano

Nie kucić mi się tu!

:gwizdanie:

Opublikowano

Nie kucić mi się tu!

Nikt tu się nie kuci :)

Opublikowano

zaraz zaraz to kto w końcu kucał w utopii ?? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja byłem w utopi w środku przez 10 sekund..wyleciałem z bełtem i przez miesiąc śnił mi się ten klub..ten klub to dla ludzi o mocnych nerwach..

Opublikowano

Adaś a czy to nie tobie śnią się małe dziewczynki ?? :D

Opublikowano

Adaś a czy to nie tobie śnią się małe dziewczynki ?? :D

Ale w utopii nie ma małych dziewczynek ..... może był w przedszkolu :mysli:

Opublikowano

Cholera, jak wsiadłem po spocie do swojego auta to chyba straciło z 50% mocy.

Kurfa Norbi, niepotrzebnie dałeś mi się przejechać, ech ... :slina:

Opublikowano

Ufff... dobrze, ze mnie nie bylo, bo jeszcze bym zachorowal :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.