Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie tylko pani blond kelnerki z bierhalle. Nie wiem co tam macie na innych fotkach więc się nie wypowiadam :)

A kto powiedział, że wszystko to fotki :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze ja nie zagladalem do swojego telefonu ;). Co prawda zmylem sie razem z Norbi'm, ale w bierehalle cos tam pstryknalem.

Poziek

Czy lista zamowien jest jeszcze otwarta?

Opublikowano

Otwarta na wszystko poza lapkami. Już 3 wioze :)

Dzwoniłem pod ten numer który dała za 2 razem. Faktycznie prawdziwy... :notworthy:

Opublikowano

Eeee, laptka juz mam, teraz szukam maszynki do miesa :polew: wiec z gory dziekuje :thumbup:

Dzisiaj dzwoniles? :shocked:

Opublikowano

Dzwoniłem pod ten numer który dała za 2 razem. Faktycznie prawdziwy... :notworthy:

No coś Ty. Przecież się tak zapierała, że ona ma zazdrosnego męża :D

Ale wiedziałem Poziek, że ulegnie Twojemu urokowi osobistemu i zmięknie :tongue4:

Chyba, ze to numer Pani Joli z ul. Poznańskiej :polew:

Opublikowano

Cześć

Czy może ktoś dać namiary na serwer CS-a na którym gracie ? i jakieś info kiedy można z wami pograć :)

pozdrawiam

Buster

Opublikowano

Cześć

Czy może ktoś dać namiary na serwer CS-a na którym gracie ? i jakieś info kiedy można z wami pograć :)

pozdrawiam

Buster

Wszystko dokładnie opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19949.0.html

Opublikowano

A ja wygrzebałem jeszcze w kieszeni jakiś raport ................... do żony :gwizdanie:

Opublikowano

he, he, he , to Ty go w koncu wziales :) A taki mial byc tajny....

Opublikowano

eh..podrywacze :kox: oniak wyrywa fona od każdej lali w 10 sekund i się nie chwali..

Opublikowano

rób horni fote i wklejej na forum :thumbup:

Opublikowano

rób horni fote i wklejej na forum :thumbup:

raczej skan .... pomiętolony jest doszczętnie :( dzisiaj zrobię jak wyjdzie to wkleję

Opublikowano

eh..podrywacze :kox: oniak wyrywa fona od każdej lali w 10 sekund i się nie chwali..

ale oniak ma tą słynną ruchomą brew... :polew:

Opublikowano

eh..podrywacze :kox: oniak wyrywa fona od każdej lali w 10 sekund i się nie chwali..

Taaa, podbiega do laski, wali jej z bani, wyrywa komórę i ucieka ??? :polew:

Tak to każdy potrafi, nawet w mniej niż 10 sekund.

Opublikowano

eh..podrywacze :kox: oniak wyrywa fona od każdej lali w 10 sekund i się nie chwali..

Taaa, podbiega do laski, wali jej z bani, wyrywa komórę i ucieka ??? :polew:

podobno Adaś tak wyrywa swoje wszystkie dziewczyny :polew::P

Opublikowano

Cześć

Czy może ktoś dać namiary na serwer CS-a na którym gracie ? i jakieś info kiedy można z wami pograć :)

pozdrawiam

Buster

Wszystko dokładnie opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19949.0.html

Niestety dostaje taki błąd: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu."

jakies sugesie ?

Opublikowano
Niestety dostaje taki błąd: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu."

jakies sugesie ?

Z tego co zauwazylam.....to dostep do tego watku maja tylko klubowicze.....tzn rozowi..... :)

Opublikowano

Z tego co zauwazylam.....to dostep do tego watku maja tylko klubowicze.....tzn rozowi..... :)

Dokładnie tak jest.

Przykro mi bardzo, ale tylko klubowicze są do tego upoważnieni i nie ma wyjątków.

Opublikowano
Niestety dostaje taki błąd: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu."

jakies sugesie ?

Z tego co zauwazylam.....to dostep do tego watku maja tylko klubowicze.....tzn rozowi..... :)

Niestety dostaje taki błąd: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu."

jakies sugesie ?

Z tego co zauwazylam.....to dostep do tego watku maja tylko klubowicze.....tzn rozowi..... :)

Dyskryminacja ... :foch:

Kto by pomyślał, że żeby grać w CS-a musze ubrać się na różowo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.