Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przestańcie już. Nie widzicie ze to jego osobista tragedia :polew: Sie chłopak zamknie w sobie i więcej na spota nie przyjedzie...

I tak nie przyjeżdża więc co mu tam :D

Każdy się z niego nabija więc chłopak dawno się zamknął w sobie, aczkolwiek po piątkowym wieczorze chyba powoli się otwiera :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech on się wypowie a ja tymczasem prezentuje furkę którą Horni wozi swoje koleżanki z dyskotek :

http://i155.photobucket.com/albums/s295/audiminiac/112007202902-1.jpg

:polew: :polew: :polew: Poź urzekła mnie Twoja historia...sama kwintesencja "nektaru kwiatowego " :polew: :polew: :polew:

i ten tygrysek na siedzeniach ......... przynajmniej nie porysują sobie "muszlek" :polew: :polew:

Opublikowano

Pieknie Wam na system wali panowie, aż miło poczytać :polew:

Opublikowano

Pieknie Wam na system wali panowie, aż miło poczytać :polew:

Niektórym trzeba zrobić restart ....ewentualnie format i wgranie rzeczywistości :polew: :polew:

Opublikowano

Niektórym trzeba zrobić restart ....ewentualnie format i wgranie rzeczywistości :polew: :polew:

Niektórym wystarczy, że wgrają serię i od razu wszystko lepiej działa :polew:

Opublikowano

Ogarnij się :bicz2:i tak nie skoczysz wyżej niż d*pa

Opublikowano

Ogarnij się :bicz2:i tak nie skoczysz wyżej niż d*pa

Nie bądź taki pewien :D

Opublikowano

Ogarnij się :bicz2:i tak nie skoczysz wyżej niż d*pa

Nie bądź taki pewien :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemka wszystkim, ile żeście nawalili na tym forum :P , znalazłem na telefonie fajne zdjęcie Pozia na swojej nowej furze, ktoś chętny do obejrzenia? na razie nie wrzucam bo model który występuje musi dać znać czy można ujawnić go.... :naughty:

Opublikowano

Siemka wszystkim, ile żeście nawalili na tym forum :P , znalazłem na telefonie fajne zdjęcie Pozia na swojej nowej furze, ktoś chętny do obejrzenia? na razie nie wrzucam bo model który występuje musi dać znać czy można ujawnić go.... :naughty:

Dawaj tą Hondę. Już wszyscy wiedzą, że Poziek jeździ na spociki z tymi co mają Hondy więc nie będzie zaskoczenia :D

Opublikowano

Pozio na nowej furze

20071201(001).jpg

Opublikowano

Siemka wszystkim, ile żeście nawalili na tym forum :P , znalazłem na telefonie fajne zdjęcie Pozia na swojej nowej furze, ktoś chętny do obejrzenia? na razie nie wrzucam bo model który występuje musi dać znać czy można ujawnić go.... :naughty:

No co Ty masz jakieś bariery ? :polew: :polew: śmiało nie krępuj się :dance:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 10:48 _________________________________________________

Siemka wszystkim, ile żeście nawalili na tym forum :P , znalazłem na telefonie fajne zdjęcie Pozia na swojej nowej furze, ktoś chętny do obejrzenia? na razie nie wrzucam bo model który występuje musi dać znać czy można ujawnić go.... :naughty:

Dawaj tą Hondę. Już wszyscy wiedzą, że Poziek jeździ na spociki z tymi co mają Hondy więc nie będzie zaskoczenia :D

Jaką hondę ?? Z hondą to Poź robiła ale co innego ...trzeba było być :naughty:

Opublikowano

Hehehehehehehehheheeh nie pamiętam.... :polew:

Opublikowano

Siemka wszystkim, ile żeście nawalili na tym forum :P , znalazłem na telefonie fajne zdjęcie Pozia na swojej nowej furze, ktoś chętny do obejrzenia? na razie nie wrzucam bo model który występuje musi dać znać czy można ujawnić go.... :naughty:

Dawaj tą Hondę. Już wszyscy wiedzą, że Poziek jeździ na spociki z tymi co mają Hondy więc nie będzie zaskoczenia :D

Jaką hondę ?? Z hondą to Poź robiła ale co innego ...trzeba było być :naughty:

Opublikowano

Przez tą Hondę to musieliśmy spierd.... i to jak najszybciej :rant:

Opublikowano

Hehehehehehehehheheeh nie pamiętam.... :polew:

No co Ty... ja pamiętam że chyba drzwi przestały działać jak się nimi bawiłem :confused4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 10:55 _________________________________________________

Przez tą Hondę to musieliśmy spierd.... i to jak najszybciej :rant:

Chciałem zaznaczyć że na Mazowieckiej jest monitoring warszawski.... więc Poź musisz zniknąć z kraju na jakiś czas :D :D

Opublikowano

Hehehehehehehehheheeh nie pamiętam.... :polew:

No co Ty... ja pamiętam że chyba drzwi przestały działać jak się nimi bawiłem :confused4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 10:55 _________________________________________________

Przez tą Hondę to musieliśmy spierd.... i to jak najszybciej :rant:

Chciałem zaznaczyć że na Mazowieckiej jest monitoring warszawski.... więc Poź musisz zniknąć z kraju na jakiś czas :D :D

moc drinków dała o sobie znać

Opublikowano

to w okońcu jest ten monitoring ??

Opublikowano

to w okońcu jest ten monitoring ??

to jest pewne.

Nie bój się, do czwartku tak i tak cię niedopadną. :D :D :D

Opublikowano

to w okońcu jest ten monitoring ??

to jest pewne.

Nie bój się, do czwartku tak i tak cię niedopadną. :D :D :D

Obstawiamy czy uda mu się ucieć czy go na lotnisku zatrzymają ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.