Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest gdzieś w wawce, albo niedaleko? Chętnie bym podjechał z Wami

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Barbórce miało być Audi S1 Quattro EVO1 i d*pa blada, a cieszyłem się jak dzieciak :rant:http://rajdbarborka.pl/?page_id=80&forumaction=showposts&forum=2&thread=285&start=10

Barbórka obowiązkowa :> Jak ludwiczak nie zaśpi to może będzie wejście przez jego park serwisowy :dance: W tamtym roku dał d*py.

Opublikowano

Tak poza tematem, że tak powiem.

Tak wyglądał mój powrót w piątek do domu o godzinie 16 - wspaniałe korki warszawskie - wracałem prawie 2h.

Zrobiłem 15 km, a to wyniki wyliczeń komputera - wyliczenia prawdziwe, bo FIS wykalibrowany:

ŚREDNIE SPALANIE (było nawet 14L):

Spalanie.JPG

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ (zawrotna):

Spalanie1.JPG

Opublikowano

Gdzie były takie korki?

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2007, 21:58 _________________________________________________BTW. Są gdzieś foty z bierhalle?

Opublikowano

Właśnie je zaczynam przeglądać !! Niektóre są koks!!! :decayed::kox:

Opublikowano

Właśnie je zaczynam przeglądać !! Niektóre są koks!!! :decayed::kox:

Ty byś lepiej napisł co się dzisiaj pod M działo

Ano pan Poź rządził :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2007, 22:37 _________________________________________________

Tak poza tematem, że tak powiem.

Tak wyglądał mój powrót w piątek do domu o godzinie 16 - wspaniałe korki warszawskie - wracałem prawie 2h.

Zrobiłem 15 km, a to wyniki wyliczeń komputera - wyliczenia prawdziwe, bo FIS wykalibrowany:

ŚREDNIE SPALANIE (było nawet 14L):

Spalanie.JPG

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ (zawrotna):

Spalanie1.JPG

Panie Łukaszu to masz spalanie jak moja eSa po miachu :dance:
Opublikowano

Chętnie tylko powiedz gdzie to jest??

Opublikowano

To jakieś 90km ode mnie :kwasny:.

Zadzwoń pomyslimy

Opublikowano

Na wstępie prezentuje kogucika podczas wyciągania numeru telefonu od Pani kelnerki :kox:

Horni.jpg

Opublikowano

tu początek imprezy :

113007214655.jpg

tu w trakcie:

113007232905.jpg

a tu ju rozmazany troche obraz po bitwie:

120107001053.jpg

i jeszcze sprawdzalismy temperature piwka:

113007214330.jpg

tyle przeszło cenzure :kox::drunk:

Opublikowano

To się akurat do Gościa Niedzielnego nadaje. Dawaj "mięcho" :drool: :D

Opublikowano

Wiciu cóż mogę powiedzieć... nie było Was... jest czego żałować...później było już tylko lepiej :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::drunk::kox:

Opublikowano

Wiciu cóż mogę powiedzieć... nie było Was... jest czego żałować...później było już tylko lepiej :gwizdanie: :dance: :dance: :dance::drunk::kox:

Potwiedzam :thumbup: :thumbup: trzeba jeszcze ustalić gdzie można zlokalizować fotki z klubu od tej laski :mysli:

Opublikowano

Panie Łukaszu to masz spalanie jak moja eSa po miachu :dance:

Taaaa, mam się czym szczycić co :polew:

Mógłby tyle palić, ale żeby chociaż tak jeździł co eSa :)

Opublikowano

LukaszeczkuR za palenie to Ty się lepiej nie zabieraj, bo nie lubisz tych co palą :gwizdanie:

( scena w Galerii Mokotów)

Co prawda to prawda :)

a tak serio, to może trzeba na poprawkę do Rogala uderzyć

Nie nie nie i jeszcze raz nie.

Nie namawiajcie mnie do złego :tongue4::wink4:

Poza tym z tym co mam i tak objadę Adasia, no chyba, że wgra sobie serię :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

LukaszeczkuR za palenie to Ty się lepiej nie zabieraj, bo nie lubisz tych co palą :gwizdanie:

( scena w Galerii Mokotów)

Co prawda to prawda :)

a tak serio, to może trzeba na poprawkę do Rogala uderzyć

Nie nie nie i jeszcze raz nie.

Nie namawiajcie mnie do złego :tongue4::wink4:

Ty uważaj, bo ja potrafię namówić do złego

dobrze jej idzie to namawianie ale da radę się oprzeć :P:tongue4: :tongue4: :P:polew:

Opublikowano

Ty uważaj, bo ja potrafię namówić do złego

Już dałem się namówić na jedną wizytę u Rogala - W Y S T A R C Z Y ! :D

dobrze jej idzie to namawianie ale da radę się oprzeć :P:tongue4: :tongue4: :P:polew:

Mam za***iście twardą psychikę jak to ktoś powiedział w jednym z filmów :thumbup:

Opublikowano

Nie bądz taki pewien, bo śwaitopogląd mi się zmienia

I co teraz Poziek ??? Zaskoczyła nas co ??? :shocked:

Opublikowano

Jestem niewzruszony :cool:

Opublikowano

Jestem niewzruszony :cool:

Widzę udajesz twardą sztukę, ale wiem, że jesteś taaaakkiiii wrażliwy.

Nawet ta Pani co nas obsługiwała w piątek (co by nie było głupich skojarzeń to chodzi o kelnerkę) powiedziała, że taki słodki jesteś i łagodny jak baranek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.