Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe dokładnie - tak coś przeczuwałem :polew: Lukasr ma branie :thumbup:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co Wy z tymi kropkami ? Jakaś wojna czy co :kox:

Opublikowano

a kto głosował dwa razy na LukasaR ??[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 21:18 _________________________________________________oj widzę ostra jazda na forum

ciekawe ....

Opublikowano

Dzieki chlopcy za dopisanie mnie do listy.......

Niestety ja jutro odpadam........bo smigam na weekend do Krynicy....

Zycze wszystkim....udanej zabawy....

No i na nastepny raz to sie z przyjemnoscia z wami wybiore.... :)

Opublikowano

Panowie za dwa tygodnie wpadam do wawki na szkolenie , można się wbić na spocika do Was? czy może spoty są zamknięte (wiadomo GWA :D )

Opublikowano

Wbijaj wbijaj, ale obowiazkowo jazdy probne po wszystkich poziomach na parkingu i kolka wokol pobliskich latarni...

Opublikowano

Panowie, może udałoby się tą imprę przesunąć na sobotę wieczór? W piątek niestety nie mogę :(

Opublikowano

Panowie, może udałoby się tą imprę przesunąć na sobotę wieczór? W piątek niestety nie mogę :(

Spokojnie w sobotę zrobimy poprawkę :drunk: :drunk: :dance: :dance:

Opublikowano

Panowie za dwa tygodnie wpadam do wawki na szkolenie , można się wbić na spocika do Was? czy może spoty są zamknięte (wiadomo GWA :D )

To ja wtedy na pewno też będę aby zobaczyć tą Twoją czarną strzałę, nawet przywiozę pełny karnister benzyny aby lepiej jeździł :polew:

Na jutrzejszą imprezę niestety nie dam rady przyjść pomimo wielkiej chęci zintegrowania się z Wami. Niestety ostatnio się zaszyłem i nie mogę nawet patrzeć na :drunk:, może następnym razem przyjadę i będę robił za klubowego szofera

Opublikowano

Co to kurna jest moderowany???

Przecież nie jestem moderatorem?

VIPy dostały uprawnienia modów?

Mam problem z wysyłaniem postów-u Was też to jest :mysli: Problem z netem, czy w robocie mi coś znowu założyli???

...rrrrrrrrrrrrrrrwa, trochę człowieka nie ma, a już jakieś pierdlone niespodzianki.

Opublikowano

Niestety ostatnio się zaszyłem

Aspokojnie my Cię rozszyjemy :polew:

Opublikowano

ja na jutro niestety raczej nie dam rady :confused4:..ważne spotkania miedzynarodowe mam ;)

Opublikowano

ja na jutro niestety raczej nie dam rady :confused4:..ważne spotkania miedzynarodowe mam ;)

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

Opublikowano

Niestety ostatnio się zaszyłem

Aspokojnie my Cię rozszyjemy :polew:

Bez przesady, dajcie odsapnąć mojej wątrobie. Już jej wystarczy 15 lat męczarni

Opublikowano

Bez przesady, dajcie odsapnąć mojej wątrobie. Już jej wystarczy 15 lat męczarni

Przestań się mazać ...chłopaki nie płaczą :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 23:38 _________________________________________________

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

:mysli: :mysli: plagiat jest zwalaczany w tym kraju :bicz: :bicz:

Opublikowano

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

Idziecie do Sofii? :naughty:

Opublikowano

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

Idziecie do Sofii? :naughty:

a nawet jeśli to wówczas pójdziesz z nami?? :polew:

Opublikowano

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

Idziecie do Sofii? :naughty:

Nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie się jutro działo ..... BTW w sofi lipa po maxie :)

Planujesz zabrać statyw do pstry pstry :gwizdanie:

http://www.sofia.net.pl/index-pl.htm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.