Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Was już dosyć.

Znudziliście mi się.

Sprzedałem Audi.

Wypisuję się z klubu.

I całe szczęście, myślałem, że już się tego nie doczekam.

Zawsze mnie wkur... Twoje pierd... na forum i na spotach. Ciągle miałeś jakieś fochy i nic Ci się nie podobało.

Poza tym nic nie wnosiłeś do tego klubu. Nie potrzebujemy tutaj takich. Wynocha.

Kup sobie Daewoo i się wtedy będziesz lansował.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam Was już dosyć.

Znudziliście mi się.

Sprzedałem Audi.

Wypisuję się z klubu.

I całe szczęście, myślałem, że już się tego nie doczekam.

Zawsze mnie wkur... Twoje pierd... na forum i na spotach. Ciągle miałeś jakieś fochy i nic Ci się nie podobało.

Poza tym nic nie wnosiłeś do tego klubu. Nie potrzebujemy tutaj takich. Wynocha.

Kup sobie Daewoo i się wtedy będziesz lansował.

Malik zobacz jaki kozak :polew: :polew:

Zapomniał wól jak cielęciem był :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Malik zobacz jaki kozak :polew: :polew:

Zapomniał wól jak cielęciem był :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale się kurna uśmiałem. Mogłeś nic nie pisać - ciekawe czy ktoś by się nabrał :polew:

Opublikowano

Cenie Wasze poczucie humoru Panowie :):thumbup:

Musimy jednak na prawdę pomyśleć nad jakimś cieplejszym miejscem albo zamieniać spoty na imprezy (domowe czy inne).

Nie sposób wytrzymać w tym FW. Ciągnie od podłogi tak, że reumatyzmu można dostać :disgust:

Opublikowano

Cenie Wasze poczucie humoru Panowie :):thumbup:

Musimy jednak na prawdę pomyśleć nad jakimś cieplejszym miejscem albo zamieniać spoty na imprezy (domowe czy inne).

Nie sposób wytrzymać w tym FW. Ciągnie od podłogi tak, że reumatyzmu można dostać :disgust:

Maliczku, tu się z Tobą muszę zgodzić.

Wczoraj jak nie biegałem z auta do auta to jednak zimno mi było :tongue4:

Może by spróbować tego pomysłu co był wcześniej czyli Carrefour Bemowo.

Jak ktoś blisko mieszka lub chodzi tam na zakupy niech rozezna się w rozkładzie parkingu czy da się tam przeprowadzić.

Opublikowano

Ja juz proponowalem kilka tygodni temu zeby wybrac sie na pietro wyzej dla testu.

Opublikowano

Może jakaś knajpa ...... tylko czy chłopaki nie będą chcieli VAG-ować kasy fiskalnej albo terminala płatniczego :polew: :polew:

Opublikowano

Może jakaś knajpa ...... tylko czy chłopaki nie będą chcieli VAG-ować kasy fiskalnej albo terminala płatniczego :polew: :polew:

Oniak na to nie pójdzie trzeba mu bedzie wszystko do auta nosić bo go nie zostawi przed knajpa bez opieki, ale ja nie miałabym nic przeciwko. :thumbup:

Opublikowano

Ja juz proponowalem kilka tygodni temu zeby wybrac sie na pietro wyzej dla testu.

Ale tam będzie to samo, bo to piętro jest równo z ziemią.

Można spróbować, ja tydzień temu objechałem te piętro i tak średnio dobry pomysł to jest.

Opublikowano

Najlepsze byłoby opuszczone lotnisko z dużą ilością przestrzeni i sniegu oraz jakimś sporym domkiem/budynkiem (zadaszonym/ocieplonym) będącym tuż przy tym lotnisku... :kox:

Opublikowano

Najlepsze byłoby opuszczone lotnisko z dużą ilością przestrzeni i sniegu oraz jakimś sporym domkiem/budynkiem (zadaszonym/ocieplonym) będącym tuż przy tym lotnisku... :kox:

Morgoth pomysł niezły, ale niewykonalny, a poza tym Ty i tak nie przyjezdżasz na spoty więc nie wprowadzaj zamieszania, to na prawdę powazna sprawa bo na parkingu jest już bardzo zimno, a jak sie zrobi jeszcze zimniej to pozamarzamy (nie licząc "gorącego" Pozia ;) ).

Opublikowano

Margoth ale z ciebie gejzer intelektu , może jeszcze ci załatwić tankowanie w locie .

Opublikowano

Margoth ale z ciebie gejzer intelektu , może jeszcze ci załatwić tankowanie w locie .

A on nie jeździ z dystrybutorem na przyczepce ??? Przecież przy tym spalaniu to nie dojechałby nawet do W-wy - nie mówię już o zabawie na placu gdzie zrobiłby dwa przejazdy i pusto w zbiorniku :D

No ale fakt posiadania 4.2 to jest coś :)

Opublikowano
Morgoth pomysł niezły, ale niewykonalny, a poza tym Ty i tak nie przyjezdżasz na spoty więc nie wprowadzaj zamieszania, to na prawdę powazna sprawa bo na parkingu jest już bardzo zimno, a jak sie zrobi jeszcze zimniej to pozamarzamy (nie licząc "gorącego" Pozia ).

Ha - właśnie z powodów temperaturowych i tego że spoty sa po drugiej stronie znienawidzonej Warszawy nie przyjeżdżam....

I już tak na serio, właśnie jak byłem ostatnio to sie za***iście (z powodu zimna) rozchorowałem, a poza tym wykończony po pracy w godzinach szczytu nie mam siły jechać jeszcze przez całą Wawę a potem wracać, ja od jednego przejazdu (właściwie wyjazdu z miasta po południu) dostaję białej gorączki - na przykład czas dojazdu do Mińska 1h 25 min, odległośc 32 km - policzcie sobie średnią - dziękuję.

Na wiosne gdy wrócimy do promki bedę sie pojawiał :tongue4: (i paliwa na dojazd wystarczy mi bez problemu :P, nawet w obie strony i zostanie jeszcze na upalanie po parkingu)

Opublikowano

dzięki Margoth rozumiem że na wiosne upalam konkretniej na parkingu :)

Opublikowano

Czemu nie, ale cobyś nie rozbił na jakimś słupie ..... :polew:

Jak obiecasz że nie rozwalisz to dam Ci strzelić popisa na parkingu a ja sobie nagram filmik .... :kox::naughty:

Opublikowano

Czemu nie, ale cobyś nie rozbił na jakimś słupie ..... :polew:

Jak obiecasz że nie rozwalisz to dam Ci strzelić popisa na parkingu a ja sobie nagram filmik .... :kox::naughty:

Jak mu dasz to strzeli, ale nie popis tylko coś w aucie :polew:

Opublikowano

No właśnie tego się boję

Chociaż ostatnio był grzeczny... i nic nie zepsuł :polew:

Opublikowano

No właśnie tego się boję

Chociaż ostatnio był grzeczny... i nic nie zepsuł :polew:

Zwykły przypadek, jechał max 20km/h więc nie za bardzo było co zepsuć :D

Opublikowano

Wczoraj na Mineralnej zmieniłem pasek, napinacz i rolkę przy rozrządzie i przy okazji patrzylismy dlaczego pali się kontrolka od klocków i niestety ale wewnetrzne klocki są wg Pawła już o takiej grubości że moze pojawiać się info, a miałem nadzieję że to tylko przerwa w wiązce. Jeszcze tylko musimy ustawić kąt synchronizacji bo Rogal zachorował i nie miał kto sprawdzic tego w kompie.

Jednak niemieckie serwisy nie są takie super bo wymienili pasek dopiero przy 138k km bez zmiany napinacza :rant:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.