Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale przywieziesz go na nastepnego spota.....

to nie jego piesek był...innego użytkownika;)

Kurde to juz nic nie kumam...... :D

To w koncu kogo ten psiunio jest??? ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój :polew:

Opublikowano

mój :polew:

Poziu przeciez mowiles ,ze Ty psow nie lubisz tylko kozy.... ;):polew:

Opublikowano

mój :polew:

Poziu przeciez mowiles ,ze Ty psow nie lubisz tylko kozy.... ;):polew:

to powiedziała ta sprzedajna sekrety osoba, która mieszka w lesie a zwie się Ono :polew:

i od razu dementuje - nie lubie żadnych zwierząt - trzymam je z przymusu :P:polew:

Opublikowano

mój :polew:

Poziu przeciez mowiles ,ze Ty psow nie lubisz tylko kozy.... ;):polew:

to powiedziała ta sprzedajna sekrety osoba, która mieszka w lesie a zwie się Ono :polew:

i od razu dementuje - nie lubie żadnych zwierząt - trzymam je z przymusu :P:polew:

To był pies jakiegoś kumpla Oniaka o ile dobrze kojarze.

Opublikowano

i od razu dementuje - nie lubie żadnych zwierząt - trzymam je z przymusu :P:polew:

konie pod maska tez z przymusu....... :D i tez ich nie lubisz..... ;)

Opublikowano

znowy muszę dementować - zdecydowanie od koni mechanicznych wolę seks :>

Opublikowano

to powiedziała ta sprzedajna sekrety osoba, która mieszka w lesie a zwie się Ono :polew:

Oj chyba lekko się minołeś z prawdą ....z tego co pamiętam a dobrze pamiętam to sam ujawniłeś głęboko skrywany sekret na światło dzienne..... sorki już się ściemniało wtedy :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wierzę :polew:

Proszę proszę, któż to tutaj zawitał i się odezwał :tongue4:

Opublikowano

znowy muszę dementować - zdecydowanie od koni mechanicznych wolę seks :>

To chyba prawidłowo u każdego człowieka :) tak trzymać :thumbup:

Opublikowano

znowy muszę dementować - zdecydowanie od koni mechanicznych wolę seks :>

To chyba prawidłowo u każdego człowieka :) tak trzymać :thumbup:

nom :kox:

Opublikowano
zdecydowanie od koni mechanicznych wolę seks

tylko ze teraz to nie masz z kim no chyba ze te zwierzeta :decayed:

Opublikowano

Biedny owczarek..... i kozy..... :polew:

Opublikowano

akcja "lampa" zakończona, powiem Wam że teraz to dopiero mi świecą światła :thumbup:

koszt operacji 100PLNów wielkie podziękowania dla wicia za użyczenie swoich starych lamp (musiałem na czymś jeździć), jak znajde chwilę to przygotuje jakąś poradę do "warsztatu" jak zregenerować odblaśniki/odbłyśniki :)

Opublikowano

Zna moze ktos z Was kogos kto bedzie jutro w slomczynie na gieldzie i moglby dla mnie ocenic stan opon od jednego handlarza?

Mam niestety 120km w jedna strone i malo wolnego czasu zeby sie tam wybrac :confused4:

Opublikowano

PILNA POMOC POTRZEBNA !!!

Mechanior włał mi do AFNa 4L zamiast 3,8L.

Stan oleju jest jakieś 2-3 mm ponad zagięciem na bagnecie.

Próbowałem to wciągnąć strzykawką z rurką, ale nic wciągnąłem (rurka ok. 25-30cm)

CO ROBIĆ ???

HELP :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzisiaj już na żaden kanał nie wjadę, a jutro muszę strzelić ok 150km.

Dopiero w poniedziałek może będzie opcją, żeby korkiem upuśić oleju

Opublikowano

pojedź na 24/h wulkanizacje..podniosą fure i zlejesz olej :) na grochowskiej przy naszej ulubionej myjce masz wulkanizacje 24/h..

Opublikowano

Niestety nie ma mnie w Wawie. Jutro dopiero dotrę.

A zlać cały olej i potem go jeszcze raz do silnika, czy to barbarzyństwo (nie wiem, czy uda się z korka upuścić te 2 setki?)

Opublikowano

Niestety nie ma mnie w Wawie. Jutro dopiero dotrę.

A zlać cały olej i potem go jeszcze raz do silnika, czy to barbarzyństwo (nie wiem, czy uda się z korka upuścić te 2 setki?)

Zlewać nie musisz, wystarczy, że z umiarem odkręcisz śrubę do spuszczania, tak żeby tylko się sączyło i zakręcisz po chwili.

Poza tym, jedyny sposób jaki jest to wyjąć wkład filtra oleju i pozwolić zlecieć do jakiegoś pojemnika, potem nie zakręcając na maxa nakrętki włożyć filtr i odpalić na 5 sekund auto żeby wkład filtra nasączył się olejem.

Wyjąć go znowu i pozwolić zlecieć olejowi.

I tak ze 3-4 razy.

Albo, wyjąć wkład filtra i spróbować odsączyć z tego pojemnika gdzie wchodzi wkład filtra.

Opublikowano

zapytam również tutaj, może nie każdy odwiedza dział "na każdy temat"

VW Lupo 3L 1.2 tdi tiptronic potrzebuje sprawdzone opinie nt auta:szczególnie zapoznam sie z uwagami osób, któr mialy okazje użytkowac lub użytkują taki dokładnie model

dziex ;t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.