Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne ogłoszenie a najlepsze ostatnie zdanie :polew::D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3784460

Ja pierd....!!!! :shocked:[br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 17:21 _________________________________________________Hornetowski kupuj EVO, wiem,że to troche nieetyczne tak na forumie, ale to co robi ze zmysłami zawiecha Evo, nie zrobi Ci żadna kobieta.

Poza wykończeniem wnętrza same zalety, szkoda pierd... tylko brać chłopie. nie bądż miętkiem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Hornetowski kupuj EVO, wiem,że to troche nieetyczne tak na forumie, ale to co robi ze zmysłami zawiecha Evo, nie zrobi Ci żadna kobieta.

Poza wykończeniem wnętrza same zalety, szkoda pierd... tylko brać chłopie. nie bądż miętkiem.

ze sie tak wtronce :D

B7 3.0 tdi avant i EVO czy STI to opróczy zbliżonej ceny zakupu /auta używane/ to chyba niewiele wspólnego mają, no i przeznaczenie tych aut też chyba różne :mysli:

jedno chyba jest do poszalenia od czasu do czasu i mało spali a drugi do spokojnej jazdy od czasu do czasu i tez mało spali:>

ciekawy dylemat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślę jak wykombinować wolne i lecę po tą lalkę :gwizdanie: tylko jeszcze musze kilka namierzyć.

No lecisz juz n-ty miesiac, uwierze jak zobacze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślę jak wykombinować wolne i lecę po tą lalkę :gwizdanie: tylko jeszcze musze kilka namierzyć.

No lecisz juz n-ty miesiac, uwierze jak zobacze :cool:

bo tak mam czas :rant: :rant: :rant: zawsze j**ane coś .... nie chce kupić czegoś co ma albo nalatane albo trzeba będzie rezać :tongue4:

Jestem wybredny i byle co mnie nie zadowoli :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... jest parę aut, gdzie nie trzeba rezać...

na przykłaaaad....

thalia :D

:polew: :polew: :polew: żart już był teraz czekam na coś poważnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura!

Autko po naprawie odebrałem, więc podpisze listę obecności we wtorek na spocie co by kolega Lukas nie udzielił mi nagany :polew:.

Dyscyplina musi być zachowana.

Albo należy się do klubu i uczestniczy w spocikach, albo nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam (nie chcę zakładać nowego tematu bo zaraz ostrzeżenie wpadnie - a w szukajce nie mogę znaleźć dokładnego opisu) - jak zdjąć boczek w moim aucie? Głośnik mi strasznie pierdzi w drzwiach od kierowcy, nie wiem czy się poluzował czy membrana pękła.

I czy tunel środkowy (ten gdzie ręczny jest) trzyma się na trzech śrubach? (jedna koło wtyczki vaga i dwie z przodu koło foteli?) Bo jakoś trochę odstaje ('wysunął' się spod środkowego panela).

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapiceraqx5kg1.jpg

musisz odkręcić trzy wkręty zaznaczone strzalkami

zdejmujesz pół uchwytu od zamykania drzwi pod nim będą jeszcze dwa wkręty

i wysuwasz całą tapicerkę do góry

dalej to tylko odłączasz linkę od klamki wewnętrznej oraz przewody od lusterek, szyb, głośników.

tak tunel trzyma się na trzech śrubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie chce kupić czegoś co ma albo nalatane albo trzeba będzie rezać :tongue4:

Ja tam lubie rezać. Ostatnio czuję jakąś taką pustkę... ;( Kończą mi się pomysły :confused4:Czas na zmianę autka chyba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie rezać. Ostatnio czuję jakąś taką pustkę... ;( Kończą mi się pomysły :confused4: Czas na zmianę autka chyba :naughty:

To zdemontuj TV oraz DVD i załóż jeszcze raz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie chce kupić czegoś co ma albo nalatane albo trzeba będzie rezać :tongue4:

Ja tam lubie rezać. Ostatnio czuję jakąś taką pustkę... ;( Kończą mi się pomysły :confused4: Czas na zmianę autka chyba :naughty:

no a ta kamera cofania ? SDS ? fotele chciałeś zmieniać :P

osłony przeciwsłoneczne w tylnich drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, czarna podsufitka, czarna skora, grill od eSy, satynowe relingi, torsen... kupa opcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co potrzebowłbym do kamery cofania?? Możecie mnie oświecić ?? :)

pewnie kamere .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co potrzebowłbym do kamery cofania?? Możecie mnie oświecić ?? :)

- Interface AV emulujacy Tuner TV ~400PLN (ale to juz chyba masz zamontowane)

- Kamera cofania ~350PLN

- Okablowanie ~30PLN

- Wgranie trybu Lambo do RNS-E tak żeby przy włączaniu wstecznego pokazywał się obraz z AV1 na nawigacji

Wrażenia z jazdy bezcenne, za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard :)[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 14:41 _________________________________________________

osłony przeciwsłoneczne w tylnich drzwiach :)

No to rzeczywiście przydatne jak jestem jedynym użytkownikiem tego autka :) Chyba że przerobię na BangBus :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wgranie trybu Lambo do RNS-E tak żeby przy włączaniu wstecznego pokazywał się obraz z AV1 na nawigacji

To ja mogę zrobić za 5500 EURO netto + 22% VAT :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...