Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde też bym sobie z wami pograł... ale w firmie odpada, a w domu nie mam netu ;(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srednie spalanie 29.3

sexkonikgd7.gif

Opublikowano

sexkonikgd7.gif

Ty tak od rana ????? Ale masz zdrowie ... i silną rękę :polew:

Opublikowano

sexkonikgd7.gif

Ty tak od rana ????? Ale masz zdrowie ... i silną rękę :polew:

może śmietanka do kawy potrzebna :D

Opublikowano

No taka reakcja na posty Margotha o jego spalaniu :D

Opublikowano

No taka reakcja na posty Margotha o jego spalaniu :D

Ja tu bym raczej nie czerpał z tego przyjemności tylko współczuł - nie wiem czym tu się chwalić w takim spalaniu, bo te pieniądze wolałbym wydać na co innego :>

Opublikowano

Łojezzzzuiuuuu nie chwalę się ludzia

po prostu inni pisali to i ja napisałem - a to i tak przypadek szczególny - napisałem dlaczego...

Faktycznie bym się miał kurvva czym chwalić....

Opublikowano

Malik ...podaj mi linka do 4 czesci Q3 bo mam tylko 3 pliki zassane :rant: :rant:[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 16:26 _________________________________________________Myślicie żę cena adekwatna do przebiegu ?? czy może z deczka za niska ???

http://www.mobile.de/SIDGo-x3519nt9l2aKXPoJmDw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1195297920A1Iindex_cgiD1100CCar%5B-t-vctpLtt~BmPA1C461B20C485%82E-t-vCaMiMkPOPRQuRDSeUnVb_X_Y_x_yetpoprrdsO~BSRA6D1100A9D1900C184I250000000BGND2007CPKWA0HinPublicA2A0C200A0FDieselB85H90000000D2003A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=461&id=11111111286416218&

Opublikowano

Malik ...podaj mi linka do 4 czesci Q3 bo mam tylko 3 pliki zassane :rant: :rant:[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 16:26 _________________________________________________Myślicie żę cena adekwatna do przebiegu ?? czy może z deczka za niska ???

http://www.mobile.de/SIDGo-x3519nt9l2aKXPoJmDw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1195297920A1Iindex_cgiD1100CCar%5B-t-vctpLtt~BmPA1C461B20C485%82E-t-vCaMiMkPOPRQuRDSeUnVb_X_Y_x_yetpoprrdsO~BSRA6D1100A9D1900C184I250000000BGND2007CPKWA0HinPublicA2A0C200A0FDieselB85H90000000D2003A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=461&id=11111111286416218&

hornet, a czego Ci brakuje, masz wszystko w klubowym...

cena za a4 ok imho

Opublikowano

Horni kupuj Evo !! :bicz3:

Opublikowano

Horni kupuj Evo !! :bicz3:

f*ck nie ma !!! a jak jest to paździoch.. sam widzialeś jaka lipa. Tego co oglądaliśmy to w środku jakby przeszło tornado :D

Opublikowano

ja na takie wyposarzenie to wydaje mi się że tanie ... nawet za tanie :mysli:

Tanio? Normalna cena za B7...

Opublikowano

Tanio? Normalna cena za B7...

To zobacz jakie sa ceny w PL :shocked:

Opublikowano

Zacznijmy od tego, ze malo jest w PL 3.0TDI na aukcjach - a jesli sa, to nowe lub z przebiegami ~10.000km, wiec ceny sa znacznie wyzsze niz 2 latki z przelotem 100.000+ w DE.

Opublikowano

Zacznijmy od tego, ze malo jest w PL 3.0TDI na aukcjach - a jesli sa, to nowe lub z przebiegami ~10.000km, wiec ceny sa znacznie wyzsze niz 2 latki z przelotem 100.000+ w DE.

W takim razie myślę jak wykombinować wolne i lecę po tą lalkę :gwizdanie: tylko jeszcze musze kilka namierzyć.

Opublikowano

Fajoska :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.