Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa ze spocikami ?? Czy mógłbym się dołączyć ( jak mi sie uda z roboty wyrwać na czas ).

Jeżeli tak to gdzie i o której można Was złapać ??

Zapraszamy.

A to gdzie można zobaczyć w nazwie wątku (doprecyzowując parking dolny przy komisie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

- Wgranie trybu Lambo do RNS-E tak żeby przy włączaniu wstecznego pokazywał się obraz z AV1 na nawigacji

To ja mogę zrobić za 5500 EURO netto + 22% VAT :th:

Panie Panu to ja dam 1mln juro za to :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaczniecie innym rezac auta :mysli:. Ja mam lekka potrzebe przerobic 1din na 2 din.

Kto sie zglasza na ochotnika :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ludzików z W-wy, poszukiwany:

1. dobry warsztat od alarmów i zabezpieczeń

2. dobry i tani mechanik (do TDI)

Z forum mam sugestię na:

Alarmy:

1. Co do alarmów to: zakład w Płochocinie - jakieś 8 km od Warszawy (mam tel. wiec nie problem znaleść)

2. AUTOTRONIK PIASECZNO - fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona) - Mają jeszcze filię w Warszawie na Kazimierzowskiej - jakiś adres lub tel ma ktoś?

Mechanicy:

1. Okolice Wołomina w Markach na ul. Kwiatowej 2A,

2. zakład Rogala: Wawa - ul Mineralna 26

3. Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa - mają duuże doświadczenie w mechanice!!!

jak można by poserzyć listę to będę wdzięczny.

mechanicy: Mega-Car ul. Przasnyska 3

Ciekawy ktory z nich zna się na chłodzenie wentylacja...

Mam problem taki:

Tak jak wcześniej pisałem rozszczelniła się/pękła nagrzewnica. Kupa dymu we środku nic nie widać. Użyłem uszczelniacza do chłodnic i przestało parować. Przestało też grzać. Zostawiłem u Filipowskiego w Regułach powiedzieli, ze nie ma obiegu i wymienili pompe wody i termostat. No i 6koła psu w dupe bo nadal nie grzeje.

Przegoniłem Audice mocno, mam 30km do pracy. Macam, chłpdnica gorąca, rurki we/wy zbiorniczka gorące, rurki, we/wy do nagrzewnicy (tam na dole za silnikiem) obydwie parzą a w aucie zimno jak w psiarni.

Teraz na moj chlopski rozum albo przeplyw przez nagrzewnice gowniany taki ledwoco, ale w sumie dlaczego rura wy. gorąca, albo klapka sterująca mieszaniem ciepłe/zimne powietrze sie zaciela. Jak mam ustawione ma "HI" a nadmuch na dwie kreski to leci takie ciepławe powietrze, ale dopiero po dlugiej jezdzie, jak nadmuch jezt mocny to piździ zimnym.

KTO SIE W WAWIE ZNA NA TYM?? bo ja nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipowski to w Piastowie, byłeś dwa rzuty beretem ode mnie. Też kiedyś tam robiłem aftka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel mnie wkur... natomiast któryś z mechników jest za***istym fachowcem(nie pamiętam imienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, ale i on okazał się tu za krótki.; I teraz mam zagwozdkę a jazda przy -3st C bez ogrzewania nie jest fajna :(

A niestety będzie coraz zimniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, ale i on okazał się tu za krótki.; I teraz mam zagwozdkę a jazda przy -3st C bez ogrzewania nie jest fajna :(

Fakt, Kuba. Poszukaj w Wawce(net) warsztatów robiących nagrzewnice. Jest tego sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z serdecznych kolegów, mógł by dziś przynieść na spota koleżankę else?

Słuchaj mogę przyjechać z Gosią albo Izą. Też fajne dupeczki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mogę przyjechać z Gosią albo Izą. Też fajne dupeczki :>

Oj widzę że kolega wyposzczony :naughty: :naughty: nic tylko mięso i mięso w głowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adecneo chyba, że wolisz Horniego :polew:

hmmm myślę iż posiada normalne gusta :cool: Poź czy u Ciebie coś się zmieniło ????? nigdy nie stawaj za mną :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ludzików z W-wy, poszukiwany:

1. dobry warsztat od alarmów i zabezpieczeń

2. dobry i tani mechanik (do TDI)

Z forum mam sugestię na:

Alarmy:

1. Co do alarmów to: zakład w Płochocinie - jakieś 8 km od Warszawy (mam tel. wiec nie problem znaleść)

2. AUTOTRONIK PIASECZNO - fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona) - Mają jeszcze filię w Warszawie na Kazimierzowskiej - jakiś adres lub tel ma ktoś?

Mechanicy:

1. Okolice Wołomina w Markach na ul. Kwiatowej 2A,

2. zakład Rogala: Wawa - ul Mineralna 26

3. Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa - mają duuże doświadczenie w mechanice!!!

jak można by poserzyć listę to będę wdzięczny.

mechanicy: Mega-Car ul. Przasnyska 3

Ciekawy ktory z nich zna się na chłodzenie wentylacja...

Mam problem taki:

Tak jak wcześniej pisałem rozszczelniła się/pękła nagrzewnica. Kupa dymu we środku nic nie widać. Użyłem uszczelniacza do chłodnic i przestało parować. Przestało też grzać. Zostawiłem u Filipowskiego w Regułach powiedzieli, ze nie ma obiegu i wymienili pompe wody i termostat. No i 6koła psu w dupe bo nadal nie grzeje.

Przegoniłem Audice mocno, mam 30km do pracy. Macam, chłpdnica gorąca, rurki we/wy zbiorniczka gorące, rurki, we/wy do nagrzewnicy (tam na dole za silnikiem) obydwie parzą a w aucie zimno jak w psiarni.

Teraz na moj chlopski rozum albo przeplyw przez nagrzewnice gowniany taki ledwoco, ale w sumie dlaczego rura wy. gorąca, albo klapka sterująca mieszaniem ciepłe/zimne powietrze sie zaciela. Jak mam ustawione ma "HI" a nadmuch na dwie kreski to leci takie ciepławe powietrze, ale dopiero po dlugiej jezdzie, jak nadmuch jezt mocny to piździ zimnym.

KTO SIE W WAWIE ZNA NA TYM?? bo ja nie :(

Co robiłeś z tą nagrzewnicą, pisałeś o awarii, ale co dalej. Zmieniałeś czy nie? Przyczyn braku ogrzewania może być wiele, od zapowietrzenia układu chłodzącego do uszkodzenia przepustnicy przegrody.. być może wlałeś jakiegoś rodzaju uszczelniacz chłodnic do układu?? Więcej informacji potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ze spocikami ?? Czy mógłbym się dołączyć ( jak mi sie uda z roboty wyrwać na czas ).

Jeżeli tak to gdzie i o której można Was złapać ??

Zapraszamy.

A to gdzie można zobaczyć w nazwie wątku (doprecyzowując parking dolny przy komisie).

Shit. dopiero z pracy wychodzę wiec dzisiaj już się nie wyrobie :(

Tak na przyszłość - do której można sie Was tam spodziewać jakbym w przyszłym tygodniu znowu miał problem z dojazdem na czas ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...