Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zólwiu chyba nie wiesz co mówisz...jak się przejedziesz to już nie będziesz Zółw tylko Spiiid :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaa....zapomnialabym..........mamy nowego klubowicza... ;).....w sumie na czterech lapach......ale jest..... :naughty:

No Witam, Witam!

chyba to u mnie ktos tu pisze. Te 4 uapy to ja :naughty: srebrne B6Avant AVF :quattro:.

Naprawde fajna atmosfera była no i fajne ludzie z Was :)

W koszuli se smigałem samej po taaaki klimat fajny. Od razu sie pisze na nastepny spocik.

Viavat :a4fan:

Opublikowano

Widzę Lahmed że masz taką sama perełkę jak ja, nawet ten sam rocznik. Miałem być wczoraj na spocie ale popierniczyły mi się dni tygodnia i myślałem że jest dopiero poniedziałek :wallbash:

Opublikowano

Aaa....zapomnialabym..........mamy nowego klubowicza... ;).....w sumie na czterech lapach......ale jest..... :naughty:

No Witam, Witam!

chyba to u mnie ktos tu pisze. Te 4 uapy to ja :naughty: srebrne B6Avant AVF :quattro:.

Naprawde fajna atmosfera była no i fajne ludzie z Was :)

W koszuli se smigałem samej po taaaki klimat fajny. Od razu sie pisze na nastepny spocik.

Viavat :a4fan:

hmmmm...jak Ty jestes tym slicznym owczarkiem niemieckim....... :naughty:....to o Tobie mowa.... :D

Opublikowano

Ja kupiłem VII bo właśnie zależało mi by była dzika i szybka.

kupiles VII a nie nowszą bo cie na nowsze jeszcze nie stac ;) a na tą VII napaliłeś się jak arab na kurs pilotazu. Pozatym to jest skarbonka bez dna, no ale jak sie placi w tym wypadku tylko za paliwo to mozna się EVO chwalić :naughty:

A co do jazdy po torach to sorry, ale od h*ja ty sie po tych torach najeździsz :polew:

Skad wiesz stary gdzie ja teraz jeżdzę, nigdy nie miałem fury na 18tkach która strach po ulicach jeździć bo felga się pognie. Więc raczej to nie mój styl, gdzie pojeźdze pytasz? zapraszam w sobote do Ułęża to zobaczysz.

evo niestety nei jest do lansu

to po co ten oczojebny kanarkowy kolor?

Ad1. Skad wiesz stary gdzie ja teraz jeżdzę, nigdy nie miałem fury na 18tkach która strach po ulicach jeździć bo felga się pognie. Więc raczej to nie mój styl, gdzie pojeźdze pytasz? zapraszam w sobote do Ułęża to zobaczysz.

Ad2.No wkońcu to nie RedTornado ale taki się trafił więc jakoś przeżyje.

P.S. skoro mnie stać by nim jeździć to pewnie na nowszy model też by było ;)

Jestem na następnym spocie z przyjemnością.

pzdr

Opublikowano

Miałem być wczoraj na spocie ale popierniczyły mi się dni tygodnia i myślałem że jest dopiero poniedziałek :wallbash:

tak sie zastanawiam czy nie pierdzielnąc Tobie dla odswierzenia pamiecia...ostrzezenia :mysli:

:polew: :polew:

Jestem na następnym spocie z przyjemnością.

:th:

hmmmm...jak Ty jestes tym slicznym owczarkiem niemieckim....... :naughty:....to o Tobie mowa....

:>
Opublikowano

No Witam, Witam!

chyba to u mnie ktos tu pisze. Te 4 uapy to ja :naughty: srebrne B6Avant AVF :quattro:.

Naprawde fajna atmosfera była no i fajne ludzie z Was :)

Chyba to jednak nie o Tobie, chyba, że masz 6 miesięcy i jesteś owczarkiem niemieckim, bo o tym pisała Angela :)

Opublikowano

No Witam, Witam!

chyba to u mnie ktos tu pisze. Te 4 uapy to ja :naughty: srebrne B6Avant AVF :quattro:.

Naprawde fajna atmosfera była no i fajne ludzie z Was :)

Chyba to jednak nie o Tobie, chyba, że masz 6 miesięcy i jesteś owczarkiem niemieckim, bo o tym pisała Angela :)

Ale wszystko pozostałe sie zgadza :D

Opublikowano

Ad2.No wkońcu to nie RedTornado ale taki się trafił więc jakoś przeżyje.

a blacharki ci nie zasponsorują już? ;) Moje przynajmniej mialo wszystkie elementy w tym samym kolorze :tongue4:

Opublikowano

No zgadza się ładne było tylko szkoda, że nie jeździło bo wiecznie coś sie sypało :( tak samo jak w moim starym. Dlatego najpierw teraz patrze na mechanikę, na lakier może przyjdzie czas ale nie śpieszno mi do tego bo po co i tak się poobija

Opublikowano

Miałem być wczoraj na spocie ale popierniczyły mi się dni tygodnia i myślałem że jest dopiero poniedziałek :wallbash:

tak sie zastanawiam czy nie pierdzielnąc Tobie dla odswierzenia pamiecia...ostrzezenia :mysli:

:polew: :polew:

O Wielki Morderatorze :P ja maluteńki nowicjusz dobrowolnie przyjmuję ostrzeżenie aż do momentu odwiedzenia Jaśnie Nam Panujących o Boskich Guru Klubu na spocie.

Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki (i inne młode suczki w odpowiednim wieku :wink4: :gwizdanie:)

Opublikowano
Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki

No nie, na spocie nie byl.......a juz chce cztery lapy krasc.... :D

Ja bylam pierwsza do wypozyczenia...go na tydzien.....:decayed: :drool:

Opublikowano
Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki

No nie, na spocie nie byl.......a juz chce cztery lapy krasc.... :D

Ja bylam pierwsza do wypozyczenia...go na tydzien.....:decayed: :drool:

Tu sie mylisz, ja byłam pierwsza :D i nie tylko na tydzień go chciałam, ale na dłużej.

Opublikowano
Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki

No nie, na spocie nie byl.......a juz chce cztery lapy krasc.... :D

Ja bylam pierwsza do wypozyczenia...go na tydzien.....:decayed: :drool:

Tu sie mylisz, ja byłam pierwsza :D i nie tylko na tydzień go chciałam, ale na dłużej.

hehehe.......no to musimy dojsc do porozumienia...... :wink4:

Bo ja tak latwo nie zrezygnuje z czterech lap....... :D

Opublikowano
Ps.Może dobrze że nie byłem na spocie bo chyba bym ukradł komuś te śliczne cztery łapy bo wstyd się przyznać ale strasznie uwielbiam takie młode wilczki

No nie, na spocie nie byl.......a juz chce cztery lapy krasc.... :D

Ja bylam pierwsza do wypozyczenia...go na tydzien.....:decayed: :drool:

Tu sie mylisz, ja byłam pierwsza :D i nie tylko na tydzień go chciałam, ale na dłużej.

hehehe.......no to musimy dojsc do porozumienia...... :wink4:

Bo ja tak latwo nie zrezygnuje z czterech lap....... :D

Chyba jednak musimy skonsultować to z właścicielem. W sumie ja już mam 2 owczarki niemieckie więc nie będę taka mogę sie podzielić tym ze spota :)

Opublikowano

Chyba jednak musimy skonsultować to z właścicielem. W sumie ja już mam 2 owczarki niemieckie więc nie będę taka mogę sie podzielić tym ze spota smiley

No widzisz a ja nie mam zadnego..... :no:

Kurcze tylko jak wlasciciel przeczyta....jak my tu sie jego psem dzielimy :D....

To sie bedzie bal na spota przyjechac....pomysli,ze mu psa chcemy buchnac .... :polew:

Opublikowano

Chyba jednak musimy skonsultować to z właścicielem. W sumie ja już mam 2 owczarki niemieckie więc nie będę taka mogę sie podzielić tym ze spota smiley

No widzisz a ja nie mam zadnego..... :no:

Kurcze tylko jak wlasciciel przeczyta....jak my tu sie jego psem dzielimy :D....

To sie bedzie bal na spota przyjechac....pomysli,ze mu psa chcemy buchnac .... :polew:

To lepiej, żeby tu przed wtorkiem nie zajrzał ;)

Opublikowano

Widzę Lahmed że masz taką sama perełkę jak ja, nawet ten sam rocznik. Miałem być wczoraj na spocie ale popierniczyły mi się dni tygodnia i myślałem że jest dopiero poniedziałek :wallbash:

Siema Siema! m@riucha

koniecznie się musimy styknąć w najbliższy wtorek. Nie ma to jak obejrzeć siostre bliżniaczkę mojej :a4fan:

Buueeehehehe :polew: A z tymi owczarkiem i czterema łapami to dałem :D

Opublikowano
Buueeehehehe :polew: A z tymi owczarkiem i czterema łapami to dałem :D

Ale przywieziesz go na nastepnego spota..... :decayed::naughty:

Opublikowano

Ale przywieziesz go na nastepnego spota.....

to nie jego piesek był...innego użytkownika;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.