Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale chyba to cuber za***rdolił ten baniak ...

:polew:

spytajcie Żółwia..on całą noc popijał :drunk:

razem cycu, razem pilismy :drunk: :>

poziek to zart czy powaznie :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo Bryńka chciała zabrać trochę wody z miasta do siebie na wieś :polew::P

Dokładnie i się wydało :polew:

przeciez na następnej imprezie ..oddasz..prawda :decayed:

Opublikowano

Brynia u mnie też się świeci kontrolka od klocków pomimo że są grube, jutro na Mineralnej chłopaki będą min i z tym walczyć. Zobaczymy z jakim skutkiem ale najprawdopodobniej może być uszkodzona wiązka elektryczna

Opublikowano

Brynia u mnie też się świeci kontrolka od klocków pomimo że są grube, jutro na Mineralnej chłopaki będą min i z tym walczyć. Zobaczymy z jakim skutkiem ale najprawdopodobniej może być uszkodzona wiązka elektryczna

Właśnie, u Ciebie jest to samo. Jak coś będziesz wiedział napisz mi PW.

Lukaszeczkur wyślij mi te dzisiejsze błędy z VAG-a - tylko opisane, bardzo Cię proszę :gwizdanie:

Dobrze Słoneczko, ale jutro, bo dzisiaj mi laptop padł, a nie wziąłem ładowarki :>

a i czy nie znalazł czegoś związanego z poziomowaniem reflektorów, bo jak wracałam to jeszcze mi to na kompie wywaliło :foch:

Z tego co pamiętam to nic tam nie było takiego.

Zresztą wszystkie się skasowały i nie wracały wiec ....

Poza tym Malik miał to samo i wystarczyło poprawić wtyczkę od reflektora.

U Ciebie też trzeba zdjąć te wtyczki i założyć raz jeszcze.

Opublikowano
U Ciebie też trzeba zdjąć te wtyczki i założyć raz jeszcze.

nic tak nie pomaga jak wyjmowanie i wsadzanie :decayed:

Opublikowano
U Ciebie też trzeba zdjąć te wtyczki i założyć raz jeszcze.

nic tak nie pomaga jak wyjmowanie i wsadzanie :decayed:

w przypadku LukasaR mówimy raczej o wtykaniu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niedzielna droga z Tarnówka, miejscami ponad 200 z otwartą pokrywą silnika (oczywiście nie na oścież :>)

Normalnie Ktos ma mnie w swojej opiece.

Opublikowano

w przypadku LukasaR mówimy raczej o wtykaniu :polew: :polew: :polew:

Oj Pozieczku Pozieczku, czekaj no, przyjdziesz Ty jeszcze żeby Ci wetknąć :polew:

Niedzielna droga z Tarnówka, miejscami ponad 200 z otwartą pokrywą silnika (oczywiście nie na oścież :>)

Normalnie Ktos ma mnie w swojej opiece.

Jako WIELEBNY WIT masz dobre układy tam gdzie trzeba :D

Opublikowano

Brynia oni maja to we krwi....takze im to nie grozi.... :D :D

Opublikowano

Wyobrażasz sobie to, bo ja nie. Oni tak po prostu muszą :)

Opublikowano
U Ciebie też trzeba zdjąć te wtyczki i założyć raz jeszcze.

nic tak nie pomaga jak wyjmowanie i wsadzanie :decayed:

w przypadku LukasaR mówimy raczej o wtykaniu :polew: :polew: :polew:

Uspokoiliście mnie, już się martwiłam że erotomaństwo i gawędziarstwo Was opuściło

Brynia my nie gadamy, my działamy :gwizdanie: :cool:

Opublikowano

Brynia my nie gadamy, my działamy :gwizdanie: :cool:

Dokładnie. Pozieczku, a Ty szykuj dupeczkę, bo już 17:30.

Mam nadzieję, że ktoś przywiezie lapka.

Opublikowano

Brynia my nie gadamy, my działamy :gwizdanie: :cool:

Dokładnie. Pozieczku, a Ty szykuj dupeczkę, bo już 17:30.

Mam nadzieję, że ktoś przywiezie lapka.

Oj nie wiem , nie wiem, ostatnio "vista" jest nie mile widziana

Opublikowano

A co tu taka cisza..... :shocked:....juz dawno po spocie....a nikogo nie ma.....

Spocik odbyl sie jak zawsze.......i smiechu tez bylo duzo..... :kox:

Szkoda,ze dzis nas tak malo bylo......no ale strasznie zimno.....wiec wszyscy, chyba wola w cieplych domeczkach siedziec..... :rolleyes:

Opublikowano

Zawalony paierami.

Umrzeć ...

Opublikowano

zkoda,ze dzis nas tak malo bylo

12 aut w taka pogode to nie ma tragedii ;)

smiechu tez bylo duzo.....

taaa.te muchomory co nie podeszły :decayed:...adecneo :polew:

Opublikowano

Ja wiem czy malo nas bylo.. dla mnie w sam raz :)

Opublikowano

Zawalony paierami.

Umrzeć ...

Teraz tak "to" się nazywa - ciekawe ciekawe ... :D

Opublikowano
12 aut w taka pogode to nie ma tragedii wink

No tragedii nie ma..... ;)....ale ja sie przyzwyczailam, ze zawsze ponad 20 furek jest..... :tongue4:

Opublikowano

Zawalony paierami.

Umrzeć ...

Teraz tak "to" się nazywa - ciekawe ciekawe ... :D

Łukasz w tym wieku to i ty tak bedziesz to nazywał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.