Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poznalem sie osobiscie w sobote z Tosikiem

postarm sie wpasc na spota we wwtorek '-)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malik

Sprzedałeś może lewy bi-xenon na allegro? Czy zbieżność nazwisk?

Opublikowano

VW Lupo 3L 1.2 tdi tiptronic potrzebuje sprawdzone opinie nt auta:szczególnie zapoznam sie z uwagami osób, któr mialy okazje użytkowac lub użytkują taki dokładnie model

Szukalismy z kumplem (dla niego) takiego auta pol roku temu, ogladalismy 2 sztuki i w obu tak nam sie dobrze gadalo ze sprzedawcami, ze dowiedzielismy sie o awaryjnosci i drogich czesciach...

Opublikowano

dowiedzielismy sie o awaryjnosci i drogich czesciach...

rozumiem, ze to dotyczyło tiptronic'a a nie całego auta :mysli:

jest jeszcze opcja 1.7 sdi mniej dynamiczny ale chyba nie ma co sie tam zepsuć, turbo nie ma , skrzynia manula :mysli:

Opublikowano

Żółwiu ten tip tronik to zwykła skrzynia biegów z mechanizmem zmieniającym biegi za kierowce...ta zmiana biegów trwa wieczność... jeździ się fatalnie :thumbdown: spalanie 3l to przy mega powolnej jeździe.

Auto te nie jest dynamiczne więc 1.7 diesel jest godny rozważenia.

Co do drogich części to np. bębny hamulcowe tył są z aluminium :wallbash: = wysoka cena.

Ogólnie auto do d*py....zdanie to wynika z paru dni uzytkowania oraz przeglądniecia na podnośniku jaki to wynalazek. :thumbdown:

Opublikowano

U W A G A

po kilku tygodniach dochodzenia, przeglądania taśm, zbierania dowodów chciałem wystosować ostateczny apel do osób które były obecne na corocznych obchodach z okazji dnia starzenia sie prezesa

otóż zaginął dziesięcio litrowy (10L) baniak na wode, koloru (w zależności od padającego światła) białego lub przezroczystego, który nie ma materialnego przelicznika w złotówkach :P

Osoba która go zawłaszczyła do niewiadomych mi celów jest proszona o zwrot

rysopis: chudy, po % włącza mu się tryb "slow motion" :polew:

Opublikowano

Cześć

Jako, że należy zmienić w końcu oponki na zimowe jestem w trakcie poszukiwań kompletu wraz z felgami (alu) 16", jeśli zna któś jakieś miejsce godne polecenia do tego typu zakupów to będę wdzięczny za info.

pozdrawiam

buster

Opublikowano

Motór, a gdzieTy się ostatnimi czasy chowasz?

Opublikowano

Osoba która go zawłaszczyła do niewiadomych mi celów jest proszona o zwrot

rysopis: chudy, po % włącza mu się tryb "slow motion" :polew:

Nie wiem czemu, ale pomyślałem tak samo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ponoc oniak nie placil za wode i mu odcieli, teraz musi dowozic z pracy takze baniaczek w sam raz :decayed:

Opublikowano

U W A G A

po kilku tygodniach dochodzenia, przeglądania taśm, zbierania dowodów chciałem wystosować ostateczny apel do osób które były obecne na corocznych obchodach z okazji dnia starzenia sie prezesa

otóż zaginął dziesięcio litrowy (10L) baniak na wode, koloru (w zależności od padającego światła) białego lub przezroczystego, który nie ma materialnego przelicznika w złotówkach :P

Osoba która go zawłaszczyła do niewiadomych mi celów jest proszona o zwrot

rysopis: chudy, po % włącza mu się tryb "slow motion" :polew:

Ja mam czyste ręce :D :D

Opublikowano

U W A G A

po kilku tygodniach dochodzenia, przeglądania taśm, zbierania dowodów chciałem wystosować ostateczny apel do osób które były obecne na corocznych obchodach z okazji dnia starzenia sie prezesa

otóż zaginął dziesięcio litrowy (10L) baniak na wode, koloru (w zależności od padającego światła) białego lub przezroczystego, który nie ma materialnego przelicznika w złotówkach :P

Osoba która go zawłaszczyła do niewiadomych mi celów jest proszona o zwrot

rysopis: chudy, po % włącza mu się tryb "slow motion" :polew:

Ja mam czyste ręce :D :D

czyste ok, aby tylko nie lepkie ;)

Opublikowano

czyste ok, aby tylko nie lepkie ;)

Nie mam takie problemu jak Ty :wink4:

Opublikowano

czyste ok, aby tylko nie lepkie ;)

Nie mam takie problemu jak Ty :wink4:

ja tez nie, co najwyżej to za dużo mówię :gwizdanie:

Opublikowano

U W A G A

po kilku tygodniach dochodzenia, przeglądania taśm, zbierania dowodów chciałem wystosować ostateczny apel do osób które były obecne na corocznych obchodach z okazji dnia starzenia sie prezesa

otóż zaginął dziesięcio litrowy (10L) baniak na wode, koloru (w zależności od padającego światła) białego lub przezroczystego, który nie ma materialnego przelicznika w złotówkach :P

Osoba która go zawłaszczyła do niewiadomych mi celów jest proszona o zwrot

rysopis: chudy, po % włącza mu się tryb "slow motion" :polew:

Po procentach, po procentach :rant:, a jak wlałem w niego V-Power Racing, to mi się rozpuścił i tera go nie ma :decayed:
Opublikowano

Norbi widziałeś rysopis?? Gdzie ty chudy?? Gdzie u ciebie "slow motion" raczej u ciebie :speed motion" :polew::D

Opublikowano

Ja tam kurva nic nie pamiętam , ale chyba to cuber za***rdolił ten baniak ...

Opublikowano

spytajcie Żółwia..on całą noc popijał :drunk:

Opublikowano

albo Bryńka chciała zabrać trochę wody z miasta do siebie na wieś :polew::P

Opublikowano

Poź rób impre to w pare osób się złożym i kupim, taniej bedzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.