Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie motto na jutro: hej dziewczyny w górę biusty bo nadchodzi czas rozpusty :]

Idziecie do Sofii? :naughty:

a nawet jeśli to wówczas pójdziesz z nami?? :polew:

hehehe... w sobote spoko, w piatek niestety nie moge :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pierdzielę, ja nie chodzę już do Sofii prawie zawsze jak tam jestem to spotykam znajomych i jakimś trafem żona dowiaduje się o moich ekscesach tam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka sofia?? panowie proszę was - jutro kulturwa !!!

Czyli Cafe Kulturalna w PKiNie? :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 09:05 _________________________________________________

Pierdzielę, ja nie chodzę już do Sofii prawie zawsze jak tam jestem to spotykam znajomych i jakimś trafem żona dowiaduje się o moich ekscesach tam :wink4:

Hehehe.. no to łapy przy sobie :D Możesz patrzeć ale nie macać :polew: Wtedy żona nie powinna się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Pierdzielę, ja nie chodzę już do Sofii prawie zawsze jak tam jestem to spotykam znajomych i jakimś trafem żona dowiaduje się o moich ekscesach tam :wink4:

Hehehe.. no to łapy przy sobie :D Możesz patrzeć ale nie macać :polew: Wtedy żona nie powinna się czepiać :)

Ja ich nie dotykam :wink4: to zawsze one mnie miziają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Pierdzielę, ja nie chodzę już do Sofii prawie zawsze jak tam jestem to spotykam znajomych i jakimś trafem żona dowiaduje się o moich ekscesach tam :wink4:

Hehehe.. no to łapy przy sobie :D Możesz patrzeć ale nie macać :polew: Wtedy żona nie powinna się czepiać :)

Ja ich nie dotykam :wink4: to zawsze one mnie miziają :D

Eeee.. no to żona może mieć co najwyżej pretensje tylko do nich a nie do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica u mahera, wymiana rozrządu in progress..... ma być na jutro gotowa

Trzymajcie kciuki żeby nic nie spier...ili.

Morgoth, czy Ty zawsze musisz wyskoczyć z jakimś tekstem oderwanym od wątku ??.

Druga strona już jest o mizianiu, dupeczkach, balonach i sofii, a Ty wyskakujesz z jakimś rozrządem.

Napisz jeszcze ile kosztowało Ciebie doprowadzenie autka do stanu normalności po zakupie, ile kosztuje roczne utrzymanie oraz ile pali i będzie komplet :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem - Panowie Kaśka idzie z nami :> To oznacza, że trzeba się ogolic i psiuknąć perfumą :kox::drunk:[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 11:56 _________________________________________________Mamy zarezerowany stolik w Arkadii na godzinę 20 :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zarezerowany stolik w Arkadii na godzinę 20 :drunk:

Właśnie chciałem zapytać czy na NŚ czy w Arkadii.

Zdecydowanie Arkadia jest lepsza :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie, ale nie mogę dać 100% pewności, dlatego nie głosuje. Jak będziecie siedzieć dłużej to pewnie podjadę do was. Tylko żebyście byli jeszcze w stanie usiedzieć na krzesłach. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica u mahera, wymiana rozrządu in progress..... ma być na jutro gotowa

Trzymajcie kciuki żeby nic nie spier...ili.

Morgoth, czy Ty zawsze musisz wyskoczyć z jakimś tekstem oderwanym od wątku ??.

Druga strona już jest o mizianiu, dupeczkach, balonach i sofii, a Ty wyskakujesz z jakimś rozrządem.

Napisz jeszcze ile kosztowało Ciebie doprowadzenie autka do stanu normalności po zakupie, ile kosztuje roczne utrzymanie oraz ile pali i będzie komplet :th:

I ch...j po całej atmosferze.... wziął i popsuł.....niech Cię ...... [br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 12:40 _________________________________________________

Mamy zarezerowany stolik w Arkadii na godzinę 20 :drunk:

Co później ....z tego co się orientuję to do 3 Akadia nie będzie otwarta :thumbdown: [br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 12:41 _________________________________________________

Ja też chętnie, ale nie mogę dać 100% pewności, dlatego nie głosuje. Jak będziecie siedzieć dłużej to pewnie podjadę do was. Tylko żebyście byli jeszcze w stanie usiedzieć na krzesłach. :drunk:

No no dawaj dawaj, driver będzie jak znalazł .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co to moderowany.

:kwasny:

Niech ja tego co mi ten teges dał dorrrrrrrwę.

Tak wogóle, to jakieś dziwne rzeczy sie dzieją na Forum z tymi ostzrezeniami - trzeba żeby w koncu ktoś publiczną debate przeprowadził :mysli:

A w temacie - ja dziś odpadam, sobota OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no dawaj dawaj, driver będzie jak znalazł .... :wink4:

z tym może być problem bo prawdopodobnie już będę po promilach, w razie czego będę dzwonić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer do LukasaR 0700 69696969

Spoko. Dzwoń śmiało, a wytłumaczę Tobie słodkim głosem co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer do LukasaR 0700 69696969

jak będziesz miał perukę i wysokie obcasy to będę dzwonić o każdej porze, nawet jak 4,66 EURO za minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to wpadne na impreze tylko najwcześniej o 2 w nocy :)

jak coś to pilnujcie dla mnie miejsca i nie pozwólcie zamknąć wcześniej arkadi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...