Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajans nie cytujcie wypowiedzi ze zdjeciami...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteście Wszyscy porąbani - uwielbiam Was.

:D

P.S. Poziek, pamiętaj, że jest powiedzenie iż "Kot im starszy, tym ogon ma twardszy" :naughty: Jeśli wiesz co mam na myśli :D

Skoro tak uważasz to nie pozostaje mi nic innego jak dopytać się J. jak to naprawdę jest :tongue4: :tongue4: ;)

Mike Latawiec - oni specjalnie kopiują te fotke. Tam jest Kogut. Kogut w akcji :naughty:

Opublikowano

fajans nie cytujcie wypowiedzi ze zdjeciami...

Właśnie. Zmieniłem Wam te posty.

Skoro tak uważasz to nie pozostaje mi nic innego jak dopytać się J. jak to naprawdę jest :tongue4: :tongue4: ;)

Z tego co wiem to już pytałeś:

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=4377f053b2376b6a8a648fd042782200

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mike Latawiec - oni specjalnie kopiują te fotke. Tam jest Kogut. Kogut w akcji :naughty:

Oczywiście nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś foto klieć :rant: :bicz3: :bicz3: :wink4:

Niech się uczą :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oczywiście nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś foto klieć :rant: :bicz3: :bicz3: :wink4:

Niech się uczą :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale przyznasz, że fotkę zrobiłem w dobrym momencie ??? :D :th:

Opublikowano

Oczywiście nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś foto klieć :rant: :bicz3: :bicz3: :wink4:

Niech się uczą :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale przyznasz, że fotkę zrobiłem w dobrym momencie ??? :D :th:

Git, nawet nie wiedziałem kiedy :slina:

Opublikowano

Git, nawet nie wiedziałem kiedy :slina:

Czasami potrafię zrobić ciekawą fotkę.

U Poźka też mi jedna wyszła dość ciekawa :polew:

Opublikowano

U Poźka też mi jedna wyszła dość ciekawa :polew:

za tamtą powinieneś dostać Oscara :naughty:

Opublikowano

U Poźka też mi jedna wyszła dość ciekawa :polew:

za tamtą powinieneś dostać Oscara :naughty:

poka! poka!

Opublikowano

za tamtą powinieneś dostać Oscara :naughty:

A co najmniej nominację do Oskara :polew:

Opublikowano

Zaraz wam wszystkim pokaże jak się nie skończy ten temat :polew:

Opublikowano

poka! poka!

Co poka poka.

Sami z Norbim ją oglądaliście i powiedzieliście, żebym to zabrał, bo Wam się gorąco zrobiło :polew:

Zaraz wam wszystkim pokaże jak się nie skończy ten temat :polew:

A co nam pokażesz ??? Czy to co myślę ??? :polew:

Opublikowano

Lukaszku skarbie ty już nie raz widziałeś :tongue4:

Opublikowano

Lukaszku skarbie ty już nie raz widziałeś :tongue4:

Poziek skarbie, widziałem, ale zobaczę z chęcią raz jeszcze.

I myślę, że mógłbyś się pochwalić tym na forum :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za dużo osób postronnych ma dosep do forum :tongue4:

Opublikowano

Za dużo osób postronnych ma dosep do forum :tongue4:

Myślisz, że do takiej wiedzy powinny mieć dostęp tylko zaufane osoby ??? :tongue4:

Opublikowano

No dalej dalej, tluczcie te glupoty! Musimy dobic do 1000 stron przed 2008 :) Bez Waszej pomocy sie nie uda.

Opublikowano

No dalej dalej, tluczcie te glupoty! Musimy dobic do 1000 stron przed 2008 :) Bez Waszej pomocy sie nie uda.

Zazdrościsz nam ??? :wink4:

Opublikowano

fajans nie cytujcie wypowiedzi ze zdjeciami...

ok ;)

Tosik na Twoim miejscu też bym tak tłumaczył że to aparat :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Zazdrościsz nam ??? :wink4:

Na razie tylko pani blond kelnerki z bierhalle. Nie wiem co tam macie na innych fotkach więc się nie wypowiadam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.