Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuu znaczy beda ponczoszki, pejcze, domina i chodzenie w szpilkach po przyrodzeniu ?? :drool: :drool: :drool: :kox:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 20:21 _________________________________________________MALIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Tobie co się stało ? Korbę Ci zerwało ? :polew: :polew: Już wiemy co robisz w USA :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..ale ponoc koncowki wtryskow nie daja rady juz, po ich zmianie pekloby 200/400 :). Nie moge sie doczekac swoich modow :P

Opublikowano

POMPA PADLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Poziek, kto opiekuje się teraz Twoją :a4fan: ???

Opublikowano

Widzialem ostatnio jakies A4 z quattro + MTM z tylu owiniete na slupie... :evil:

Opublikowano

Widzialem ostatnio jakies A4 z quattro + MTM z tylu owiniete na slupie... :evil:

Co ty już z robili z niej dwie thalie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

:thumbup:
Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

:thumbup:

tylko teraz pytanie jak tych skubanych niutonometrow napompowac zeby choc z 450 bylo...?? ;):tongue4:

Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

I bedzie tyle? Robiles w ogole jakies pomiary w tej chwili po tych wszystkich modach?

Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

:thumbup:

tylko teraz pytanie jak tych skubanych niutonometrow napompowac zeby choc z 450 bylo...?? ;):tongue4:

Jak założysz koła od taczki to będzie mniejszy opór i będzie lepiej jechało ..... tylko po prostej

Opublikowano

Michal GTRS jest jak czip. Tu jest wszystko wiadomo. ;)

Oczywiscie dojda jeszcze delikatne bonusiki... ;)

Opublikowano

Michal GTRS jest jak czip. Tu jest wszystko wiadomo. ;)

Oczywiscie dojda jeszcze delikatne bonusiki... ;)

No no ciekawy jestem wykresiku mister Pozia
Opublikowano

U mnie szykuje się pakiecik - wirus na 180PS, ksenon, navi + pomniejsze pierdoły z cyklu grill od rs4 i ramki na zegary... Już się nie mogę doczekać przyszłego roku :)

Jeszcze tylko 60 stron... :)

Opublikowano

Moj siwy stoi i czeka na nowa przepompownie zeby mozna bylo uderzac w 320KM :shocked:

Ale jeździ ???

Opublikowano

e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie

Opublikowano

e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie

Nie no, bo nie wiem czy pożyczać ją od niego czy nie.

Chciałbym sobie potrenować i pouczyć się VAGowania benzyniaków (zebrałem trochę materiałów na ich temat), a jego było by dobrym okazem, bo jest przy okazji sporo błędów :polew:

Opublikowano

e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie

Nie no, bo nie wiem czy pożyczać ją od niego czy nie.

Chciałbym sobie potrenować i pouczyć się VAGowania benzyniaków (zebrałem trochę materiałów na ich temat), a jego było by dobrym okazem, bo jest przy okazji sporo błędów :polew:

Dobrze gadasz Łukaszku, poucz się benzynek please!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.