Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

tuning-laski-formula1-345

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śnieg pada :quattro: a ja mam letnie kapcie na kołach a zimówki pod warszawą w garażu :wallbash:

Opublikowano

śnieg pada :quattro: a ja mam letnie kapcie na kołach a zimówki pod warszawą w garażu :wallbash:

nie martw sie , musti każdą zime objeżdża na letnich 17" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nareszcie :yeee: :yeee:

Opublikowano

Ja chce quattro :slina:

pitolisz :polew: :polew: po co ci??

Opublikowano

dzisiaj zalozylem zimowki i... bialo,pierwsze krecenia juz za mna :kox:

Opublikowano

dzisiaj zalozylem zimowki i... bialo,pierwsze krecenia juz za mna :kox:

A Ja nie mogę, bo jestem niedysponowany :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:drinks:

Opublikowano

pierwsze krecenia juz za mna :kox:

gdzie latałeś ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

pierwsze krecenia juz za mna :kox:

gdzie latałeś ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

troche pod lidlem i troche u mnie na dzielnicy

Opublikowano

troche u mnie na dzielnicy

to w Pruszkowie są dzielnice ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

troche u mnie na dzielnicy

to w Pruszkowie są dzielnice ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

wlasciwie to tylko jedna-ŻBIKÓW i reszta pierdolnika

Opublikowano

Ja chce quattro :slina:

pitolisz :polew: :polew: po co ci??

Ja chce quattro :slina:

pitolisz :polew: :polew: po co ci??

Po to:)

Opublikowano

na ręcznym tak zrobie:) a ty nie pitol tylko dawaj pod SGGW na parking poślizgamy sie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

pod M1 jest fajnie :kox:

Opublikowano

na ręcznym tak zrobie:) a ty nie pitol tylko dawaj pod SGGW na parking poślizgamy sie :tongue4: :tongue4:

na końcu KEN-u jest nieoddana jezdnia dwupasmowa o dł prawie 700m, nieodśnieżona :evil: szkoda że już :drunk: bo bym poślizgał się na letnich

Opublikowano

na ręcznym tak zrobie:) a ty nie pitol tylko dawaj pod SGGW na parking poślizgamy sie :tongue4: :tongue4:

na końcu KEN-u jest nieoddana jezdnia dwupasmowa o dł prawie 700m, nieodśnieżona :evil: szkoda że już :drunk: bo bym poślizgał się na letnich

na letnich nie ma jazdy. Q musi mieć z czego ciągnąć,

dopiero masz frajdę z jazdy jak możesz kontrolować to co chcesz zrobić a nie obracać sie jak w cyrku.

Opublikowano

SNIEG!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja dzisiaj tez polatalem troche bokiem... karetka... :decayed::kox:

Poziu are you ready for janki?? :naughty:

moze w tym roku wiecej ludzi przyjedzie A4 bo mi tak glupio bylo samemu a wszyscy EVO :embarrassed::mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________dzisiaj drugi raz tankowalem ese i spalanie 12.5l :kox: :>

Opublikowano

SNIEG!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja dzisiaj tez polatalem troche bokiem... karetka... :decayed::kox:

Poziu are you ready for janki?? :naughty:

moze w tym roku wiecej ludzi przyjedzie A4 bo mi tak glupio bylo samemu a wszyscy EVO :embarrassed::mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________dzisiaj drugi raz tankowalem ese i spalanie 12.5l :kox: :>

spalanie jak u mnie w klekocie przy bawieniu sie. :shocked:

Opublikowano

ale ja nie mowie ze sie bawilem eSa. Normalna jazda do pracy.

karetke mam do zabawy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.