Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

nie ma tez odblysnikow na zderzakach :)

Dobre oko :good: Ja nie zauważyłem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać drożnej niz sie kupiło...

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać drożnej niz sie kupiło...

twierdzisz że w handlu wszystcy sprzedają poniżej ceny zakupu ? :naughty: wątpię :decayed:

Opublikowano

wcale tak nie twierdze, wiadomo ze kazdy chce zarobic ale....

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

w dzisiejszych czasach ciężko sprzedać drożnej niz sie kupiło...

Akurat mi się udało. Być może obecny właściciel liczy na to samo

Opublikowano

Malik jak odprowadzasz wodę z garażu?

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

z czego rżysz :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Malik jak odprowadzasz wodę z garażu?

Jakoś śmiesznie mi to zabrzmiało :)

Opublikowano

wiem, a Malik chyba nadal sprawdza, co z tą wodą :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Malik jak odprowadzasz wodę z garażu?

Jakoś śmiesznie mi to zabrzmiało :)

ło to mi chodzi

150231_169488853086053_158592824175656_382491_1207038_n.jpg

Opublikowano

ło to mi chodzi

150231_169488853086053_158592824175656_382491_1207038_n.jpg

pewnie standardowo zamontowana jest studzienka sciekowa podpięta do istniejacej sieci kanalizacyjnej

Opublikowano

moskal jedziesz w koncu??

Opublikowano

ło to mi chodzi

150231_169488853086053_158592824175656_382491_1207038_n.jpg

pewnie standardowo zamontowana jest studzienka sciekowa podpięta do istniejacej sieci kanalizacyjnej

w środku nie widać.

Opublikowano

ło to mi chodzi

150231_169488853086053_158592824175656_382491_1207038_n.jpg

pewnie standardowo zamontowana jest studzienka sciekowa podpięta do istniejacej sieci kanalizacyjnej

w środku nie widać.

pewnie standardowo, na srodku garazu krateczka a podloga polozona tak zeby wszystko splywalo na srodek, taki wielki lejek

Opublikowano

będziecie frędzle ? :decayed:

Opublikowano

ło to mi chodzi

150231_169488853086053_158592824175656_382491_1207038_n.jpg

pewnie standardowo zamontowana jest studzienka sciekowa podpięta do istniejacej sieci kanalizacyjnej

w środku nie widać.

logicznie myśląc pewnie jest pod autem :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 08:48_________________________________________________

będziecie frędzle ? :decayed:

wyjdź z chałupy na zewnątrz bo sie nie mozna dobic do ciebie :thumbdown:

BTW nie wiem czy bede bo siedzie z majką w domu , jest zimno i zastanawiam sie czy ciągnąć dzieciaka ze sobą :confused4:

Opublikowano

ja jakos tez nie czuje weny, zreszta N75 mam do sprawdzenia bo blad wywala :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.