Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.string-emil.de/

Nosfer jak się patrzy :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.string-emil.de/

Nosfer jak się patrzy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.string-emil.de/

Nosfer jak się patrzy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://www.string-emil.de/

Nosfer jak się patrzy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poprosze 5 sztuk :polew: :polew: :kox:
Opublikowano

http://www.string-emil.de/

Nosfer jak się patrzy :decayed:

:yeee::gicior::grzywa:

Opublikowano

Koledzy, mam pytanie: znalazł by się chętny na spocie, żeby przejrzeć mi autko vagiem?

Chodzi mi o komplet logów i o to żebym sam pokumał co i jak, to na przyszłość nie musiałbym nikomu zawracać głowy :)

Opublikowano

Koledzy, mam pytanie: znalazł by się chętny na spocie, żeby przejrzeć mi autko vagiem?

Chodzi mi o komplet logów i o to żebym sam pokumał co i jak, to na przyszłość nie musiałbym nikomu zawracać głowy :)

Tak się nie da :decayed: Niesety.. :)

Opublikowano

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:10_________________________________________________

Koledzy, mam pytanie: znalazł by się chętny na spocie, żeby przejrzeć mi autko vagiem?

Chodzi mi o komplet logów i o to żebym sam pokumał co i jak, to na przyszłość nie musiałbym nikomu zawracać głowy :)

Tak się nie da :decayed: Niesety.. :)

musisz kucnać :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Jak ostatnio byłem to "komuś" się dało :gwizdanie:??

Opublikowano

Jak ostatnio byłem to "komuś" się dało :gwizdanie:??

Co się dało ? Nauczyć żeby sam już kumał jak czytać logi ? :kox: :kox:

No to spoko :good: :good:

Opublikowano

za***ista siła percepcji :decayed:

Opublikowano

Chciałem organoleptycznie zobaczyć jak to jest robione (logi), a nie od razu je "zrozumieć" :)

Opis logów na forum swoją drogą- wole zobaczyć na własne oczy jak to robią fachowcy (w praktyce) :> niż coś poprzestawiać.

Opublikowano

Chodzi o to, że nikomu nie będzie się chciało latać z laptopem po parkingu.

Na spota przyjeżdża się po to by odpocząć, pogadać i pośmiać się z kumplami.

Tak ogólnie to mamy złe nastawienie do osób, które wpadają raz na spota na vagowanie i ślad po nich ginie.

Opublikowano

Chciałem organoleptycznie zobaczyć jak to jest robione (logi), a nie od razu je "zrozumieć" :)

Opis logów na forum swoją drogą- wole zobaczyć na własne oczy jak to robią fachowcy (w praktyce) :> niż coś poprzestawiać.

Przyjeżdżaj - na pewno ktoś to z Tobą zrobi. Jak nie dzisiaj to kiedy indziej :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 14:49_________________________________________________

za***ista siła percepcji :decayed:

Chyba persfazji :kox: :kox:

Opublikowano

Zapytałem... a nie wymuszam :)

Na spocie byłem jak na razie raz i mam nadzieję, ze nie ostatni.

Opublikowano

Tak ogólnie to mamy złe nastawienie do osób, które wpadają raz na spota na vagowanie i ślad po nich ginie.

gówno prawda :tongue4:

"Ic" chodź byś jeździł pół roku Ci nie zrobią bo się boją, że wyjdzie że masz lepszą furę :polew:

Opublikowano

Ic ja ci zrobie logi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kolega ono jeszcze robi dobrze logi także jego zawsze można zapytać.

Opublikowano

Ic ja ci zrobie logi :kox: :kox: :kox:

Tylko musi pojawić się w stringach ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.