Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie znasz Jarka :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj Jarek szaleje, jak mu wygodnie ta gada :)

Opublikowano

w mojej komisji Hanka dostała 658 głosów (czyli ok 68%) :good:, bielecki 146 na 957 ogółu

Opublikowano
  • Autor
:siema::buhaha::ad:
Opublikowano

:gwizdanie: :kox:

:siema:

Opublikowano

:hi:

Audimaniacy, nie mam 50 postów więc nie mogę chyba ogłoszenia zamieścić, że mojego Avanta chcę w dobre ręce przekazać. Może ktoś szuka przyzwoitego B7?

Pozdrawiam. Zygzak~~

Opublikowano

:hi:

Audimaniacy, nie mam 50 postów więc nie mogę chyba ogłoszenia zamieścić, że mojego Avanta chcę w dobre ręce przekazać. Może ktoś szuka przyzwoitego B7?

Pozdrawiam. Zygzak~~

Przyzwoite B7 to za mało :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 17:34_________________________________________________

Kapitanie Bombo - kiedy masz czas na przyjęcie Proboszcza Nosfera :kox: :kox: Księcia pod Pruszkowskich wsi :polew: :polew:

Opublikowano

Przyzwoite B7 to za mało :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 17:34_________________________________________________

No nawet tyle co nic, ale nie chcę spocików zaśmiecać, więc zaineresowanych proszę o info na priva. A jakby tradycyjne "a dlaczego?", to poprostu prawie nim nie jeździmy (przez prawie dwa lata tylko 15 tys. :confused4: )

Pozdrawiam. Zygzak~~

Opublikowano

A Ty zawsze z problemem...pociupciał byś dobrze, a nie zawracasz sobie głowę jakimiś rozumiesz...samochodami :decayed:

Opublikowano

Babe-43.jpg

szkoda ze ma burdel w pokoju

A to z dedykacja dla Raggusia i Nosferka :)

sweet-ass-tuesday-71.jpg

Opublikowano

Kapitanie Bombo - kiedy masz czas na przyjęcie Proboszcza Nosfera :kox: :kox: Księcia pod Pruszkowskich wsi :polew: :polew:

czego kurfa chcesz, zwiędły farfoclu ?

Opublikowano

A to z dedykacja dla Raggusia i Nosferka :)

sweet-ass-tuesday-71.jpg

Do klapsa przystąp :lol1:

Opublikowano

A to z dedykacja dla Raggusia i Nosferka :)

sweet-ass-tuesday-71.jpg

Do klapsa przystąp :lol1:

:decayed:

Kapitanie Bombo - kiedy masz czas na przyjęcie Proboszcza Nosfera :kox: :kox: Księcia pod Pruszkowskich wsi :polew: :polew:

czego kurfa chcesz, zwiędły farfoclu ?

Milcz !! :D:evil:

Jadę do Ciebie w odwiedziny :kox: - leć do kuchni, piecz ciasto :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kurfa..ale nudy tutaj :embarrassed:

Opublikowano

Kurfa..ale nudy tutaj :embarrassed:

Człooowiekuu.. Na maksa :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________Czekam aż wrócisz do PL - od razu przyjeżdzam dać Ci liścia za wjebanie mnie na minę :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jadę do Ciebie w odwiedziny

spotkasz się z moją suką, nie jadła 3 dni bo kryzys więcna wejściu up***doli ci kawałek łydki

jesteś suchy jak admin wiec pewnie też kawałek żebra ogryzie

zapraszam :kox: :kox:

Opublikowano

Jadę do Ciebie w odwiedziny

spotkasz się z moją suką, nie jadła 3 dni bo kryzys więcna wejściu up***doli ci kawałek łydki

jesteś suchy jak admin wiec pewnie też kawałek żebra ogryzie

zapraszam :kox: :kox:

Twój żółw błotny może mi skoczyć :naughty::kox:

Admin to jest suchar na maksa.. Brakuje mu do mnie jakiś 15 kilogramów :polew:

-- Dobrze mi się powodzi ostatnio :decayed::polew: :polew: :polew: Farfoclu :kox:

Opublikowano

Jadę do Ciebie w odwiedziny

spotkasz się z moją suką, nie jadła 3 dni bo kryzys więcna wejściu up***doli ci kawałek łydki

jesteś suchy jak admin wiec pewnie też kawałek żebra ogryzie

zapraszam :kox: :kox:

Twój żółw błotny może mi skoczyć :naughty::kox:

Admin to jest suchar na maksa.. Brakuje mu do mnie jakiś 15 kilogramów :polew:

-- Dobrze mi się powodzi ostatnio :decayed::polew: :polew: :polew: Farfoclu :kox:

Jesteś pantoflem to i żona ci d*pę tuczy, żebyś był jeszcze mniej atrakcyjny dla innych panien :decayed:

Opublikowano

Kurfa..ale nudy tutaj :embarrassed:

Człooowiekuu.. Na maksa :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________Czekam aż wrócisz do PL - od razu przyjeżdzam dać Ci liścia za wjebanie mnie na minę :naughty: :naughty:

Co znowu z tym gazem ? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.