Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Wiatracznej na Ursynów przeszło 3 godz.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z Wiatracznej na Ursynów przeszło 3 godz.

co tu się dziwić jak mnie tak na parkingu zasypało

DSC00455.jpg

Opublikowano

Miałem dziś jechać do Warszawy ale po 1.5godz "jazdy" odcinka Milanówek - Pruszków (niecałe 12km) zrezygnowałem i zawróciłem. Powrót kolejną 1godz. Wypad przełożony na jutrzejszy dzień, zastanawiam się o której wyjechać by na 9 być na Placu Trzech Krzyży.

Powrót z pracy do domu (3km - mieszkam i pracuje w M-wku) to tylko 45min przy normalnych 7-10min

Nosfer widziałem Cię jak przed 10 jechałeś w kierunku Grodziska. Przemknąłeś z przeciwka z zawrotną prędkością ok 20-30km/h :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie pusto ,z roboty jechałem jak zawsze 8 minut :polew: , latam bokami po wszystkich rondach i zakrętach , koxxxxx , znowu rozjebałem osłony silnika w lesie , ale nie mogę się q***wa powstrzymać no :wallbash:

Opublikowano

Właśnie skończyłem śmigać na pół slicku :decayed:

ZERO FRAJDY :evil:

Opublikowano

wlasnie kurfa wrocilem z ursynowa ok.1 godz. :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie pusto , z roboty jechałem jak zawsze 8 minut :polew: , latam bokami po wszystkich rondach i zakrętach , koxxxxx , znowu rozjebałem osłony silnika w lesie , ale nie mogę się q***wa powstrzymać no :wallbash:

Bo Ty gupi jesteś :tongue4:
Opublikowano

hyhy , wiem :)

Montuje tam blachę , będzie gicio :D

Opublikowano

wlasnie ruszam z zoliborza do domu na ursynow, oby bylo pusto :kox:

kolezanki dzwonily - wyjechaly o 17, o 19:15 byly kolo silverscreen na Pulawskiej :polew:

szef z zoliborza do plochocina jechal 3h :decayed:

Opublikowano

Miałem dziś jechać do Warszawy ale po 1.5godz "jazdy" odcinka Milanówek - Pruszków (niecałe 12km) zrezygnowałem i zawróciłem. Powrót kolejną 1godz. Wypad przełożony na jutrzejszy dzień, zastanawiam się o której wyjechać by na 9 być na Placu Trzech Krzyży.

Powrót z pracy do domu (3km - mieszkam i pracuje w M-wku) to tylko 45min przy normalnych 7-10min

Nosfer widziałem Cię jak przed 10 jechałeś w kierunku Grodziska. Przemknąłeś z przeciwka z zawrotną prędkością ok 20-30km/h :gwizdanie:

Aż się kurzyło :decayed:

Musiałeś jechać tą samą prędkością skoro udało Ci się mnie dostrzec :kox:

Opublikowano

Paaaanie ja rozwinąłem 5km/h pędziłem, niczym woda w kiblu, białym busem Archiwum Państwowe :kox: W kierunku Warszawy korek był tragiczny.

Opublikowano

z Łomianek na Żoliborz jechałem 1h 20min

a Później pojechałem po dziewczynę do pracy na grzybowską, no i podróż trwała w obie strony 4h 10min :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:13_________________________________________________ale boczkiem miałem okazję polatać :>

mimo zawieszki -50 dało radę jeszcze bez problemu jeździć po Wawie

Opublikowano

Ja miałem dzisiaj do przejechania 12 km - efekt: 3h, spalanie 19.6L/100km, średnia prędkość 4km/h oraz kilka krótszych i dłuższych dla kierowców-debili, którzy h... wie po co w ogóle wyjeżdżają na drogi. A najbardziej roz.pierdalają mnie kierowcy, którzy mają quattro, 4motion, 4x4 i inne napędy na 4 łapy - nosz w kur... nie dość, że ruszałem szybciej niż oni to jeszcze poruszałem się szybciej po ulicach.

Opublikowano

ty to jesteś klawy gość Ukaszku :kox::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem dzisiaj do przejechania 12 km - efekt: 3h, spalanie 19.6L/100km, średnia prędkość 4km/h oraz kilka krótszych i dłuższych dla kierowców-debili, którzy h... wie po co w ogóle wyjeżdżają na drogi. A najbardziej roz.pierdalają mnie kierowcy, którzy mają quattro, 4motion, 4x4 i inne napędy na 4 łapy - nosz w kur... nie dość, że ruszałem szybciej niż oni to jeszcze poruszałem się szybciej po ulicach.

chu... im w dópe i kotwica w plecy :angry:

Opublikowano

ty to jesteś klawy gość Ukaszku :kox::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

Opublikowano

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

Nikt Ci nie kazał jechać przez Lublin :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

lepiej późno niż wcale :good:

zapomniałeś dodać, że jeszcze się po IKEI szlajałeś

Opublikowano

ja jutro lece srodkami komunikacji miejskiej i wykladam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.