Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Normalnie jeżdżąc na trasie to 13-14, po mieście od 18.. rolleyes

No tak myślałem :) za***iście mało , hyhyhy

Ku*wa, to już wolałbym 4.2 V8, spalanie po mieście porównywalne.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: dzikusy :black:

Opublikowano

strzała cyce :hi:

dzis wyjechalem sobie do pracy o 11:00, wczesniej mi sie nie chcialo :polew:

To ile Bajk ci w końcu to pali ? Bo już słyszę legendy o małym spalaniu 2.0 TFSI .

Robiłem testy kiedyś na trasie - minimalne wyszło 9.8 kręcąc do maksymalnie 2000-2500 :polew:

Normalnie jeżdżąc na trasie to 13-14, po mieście od 18.. :rolleyes:

Ośka mi spalała na trasie około 12..

mi pali tyle samo :kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ja ogłosiłem dziś dzień wewnętrzny i nie pojechałem do roboty :kox:

Opublikowano
7076_a742.jpeg
Opublikowano

7076_a742.jpeg

dooooobre

:thumbup:

Opublikowano

jak sie dzis ustawiamy?

od razu w jankach, czy arkadia > janki?

Opublikowano

Mi spalanie w megance wyszło 13l/100 :przebiegly:

Jazda zupełnie bezstresowa, :beach: bo na wypadek dzwona wartość odszkodowania zdecydowanie przekroczy wartość auta :tongue4::polew: :polew:

Do szczęścia brak mi tylko :quattro::D

PS. MOSKAL będziesz zainteresowany tymi zimówkami, czy mam wystawiać na alledrogo :?:

Opublikowano

Słyszałem, że spot dzisiaj na torwarze :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Słyszałem, że spot dzisiaj na torwarze :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew:

CO Z JANKAMI :mysli: Nikt nie jest chętny :thumbdown:

A po za tym to :siema: cyce kochane :kox:

Opublikowano

Słyszałem, że spot dzisiaj na torwarze :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew:

CO Z JANKAMI :mysli: Nikt nie jest chętny :thumbdown:

no wlasnie, cisza w temacie... a z zoliborza to mam kawalek :gwizdanie:

Opublikowano

Słyszałem, że spot dzisiaj na torwarze :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew:

CO Z JANKAMI :mysli: Nikt nie jest chętny :thumbdown:

a Ty co taki napalony :naughty:

Opublikowano

Stary , ale jary :kox:

No bo wczoraj .... i ja , i ja , i ja .......a dziś nie ma nikogo chętnego . Po za tym do janek mam rzut beretem z ochoty :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________A no i jeszcze jedno - może Poziu przyjedzie jak zobaczy większe zainteresowanie - z Nim też miło będzie przybić pione :good:

Opublikowano

Ja moge byc :-)

Opublikowano

Normalnie jeżdżąc na trasie to 13-14, po mieście od 18.. rolleyes

No tak myślałem :) za***iście mało , hyhyhy

Ku*wa, to już wolałbym 4.2 V8, spalanie po mieście porównywalne.

dokładnie :decayed:

Opublikowano

MOSKAL będziesz zainteresowany tymi zimówkami, czy mam wystawiać na alledrogo :?:

wystawiaj , nie stać mnie na przechodzone/zajechane zimówki za 900pln :thumbdown:

Opublikowano

To gdzie dziś spot?

Opublikowano

To gdzie dziś spot?

W czarnej pupie :polew:

Opublikowano

chyba się ruszę jednak - pixi daj znać jak będziesz jechał to spotkamy się w garażu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.