Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie cos tak cicho na forum... a tu sie okazuje ze dziki pojechali :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak Murzynku dziki w rozjazdach, rozdają liście po Polsce i zaprzyjażniają się z krówkami :razz:

Opublikowano

Hamować bajere mi tu bo jak wpadne w "szau" a tak pozatym to wszystko pod kontrola :mrgreen:

Opublikowano

A ja wyczaiłem klubowicza ze Lwówka i zrobilismy mini spota :D

screenhunter1jj4.th.jpg

Opublikowano
A ja wyczaiłem klubowicza ze Lwówka i zrobilismy mini spota

brawo Jasiu :cool:

Opublikowano

Brawo ono to werbuj go do warszawy przyda nam sie nowy czlowiek :mrgreen:

Opublikowano

a za tydzien we wtorek to bedzie jakis spot ?? :twisted:

Opublikowano
A ja wyczaiłem klubowicza ze Lwówka i zrobilismy mini spota :D

Obrazek

Tak był mini spocik. Fajnie było zobaczyć kogoś po latach i poopowiadać sobie co słychać w wielkim świecie i jak u was wyglądają spoty. U nas z tym kiepsko (za duża odległość).

Opublikowano
a za tydzien we wtorek to bedzie jakis spot ??

na razie nic nie wskazuje na to, zeby nie było - obserwuj wątek :wink:

Opublikowano

Bedzie, bedzie - może chłopaki cos przetestujemy:)??

Opublikowano

no pewnie ze bedzie spot 22 sierpnia (wtorek) i to z planem gokardowym a wiec bedzie mozna sie poscigac :mrgreen: to kto chetny :?:

Opublikowano

najprawdopodobniej podesle wam swojego ojca (zawodowy zolnierz) :twisted: a moze i ja dojade jak czas na to pozwoli :D

Opublikowano

No to smialo tylko tak o 19 bo potem sie przemiescimy w wiadome miejsce (tor imola)

Opublikowano

ok... struszkowi powiedzialem ze wtorkowy wieczor ma rezerwowac :D

Opublikowano

Imola to na Połczyńskiej?

Opublikowano

Tak Norbi i mam nadzieje ze sie pojawisz i pokazesz swoje zaciecie rajdowe :mrgreen: zobaczymy ile osob sie zadeklaruje bo ewentualnie zmienimy termin ale mylse ze wtoreczek bedzie miodzio :wink:

Opublikowano

Jak tylko imola powstala objezdzalem tam wszystkich mioch kumpli, ale prowadzacvy ten tor dawal mi baty jak zloto za kazdym razem :evil:

Opublikowano

Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo :mrgreen:

Jeśli ktos by chciał poczytac o tym co bedziemy robic na spocie we wtorek to jest w moim podpisie :wink:

Opublikowano

skąd opcja gokartowa :?:

pierwszy słyszę :razz:

Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo

jak będzie kart cięższy to bedzie sie lepiej nawierzchni trzymał :mrgreen:

Opublikowano

opcja wynikla nagle a dokladnie mielismy natchnienie z ono w czwartek i tomboy zaproponowal ze zna tam ludzi i postawi nam bilety jak sprzeda kolo zapasowe :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.