Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hamuj bajere Murzyn jakby co to Dziki z warszawy rezaja tak psyche ze pozniej nikt Cie nie pozna oni sami sie nie poznali na filmie normalnie drugie ja no i te ich "Kocie ruchy" :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanko do ludzi ktorzy widzieli sie z Hugo. Co mial dlubniete procz softu?

Juz sie dowiedzialem z AKP, ale gosciu mial serie!!!!!!!!!!! gratulacje!!!

Opublikowano

Nic Norbi czysta seria optycznie tez to samo :wink:

Opublikowano
Pytanko do ludzi ktorzy widzieli sie z Hugo. Co mial dlubniete procz softu?

Koła zdjęte i teraz wygląda jak z fabryki.Oprócz softu nic nie ma.Zmierzymy jeszcze temp. w dolocie i jak będzie za duża to na wiosne wsadzi się FMIC i chyba wydech zrobie :wink:

Opublikowano

Hugo sprzedaj swojego i kupuj ten co dałem linka :mrgreen: bo słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi :lol:

Opublikowano

E tam odrazu dymi :D Troszke tylko

Opublikowano
słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi :lol:

Przecież do diesel to ma dymek w serii :lol:

Opublikowano

Nie no Hugo to teraz chiba łeb urywa z kablami, co?

Opublikowano
Nie no Hugo to teraz chiba łeb urywa z kablami, co?

Róznica jest znaczna :) Tylko quattro mi brakuje bo za często trace trakcje i na oponki nie wyrobie :lol:

Opublikowano
Nie no Hugo to teraz chiba łeb urywa z kablami, co?

Róznica jest znaczna :) Tylko quattro mi brakuje bo za często trace trakcje i na oponki nie wyrobie :lol:

poprostu trzeba sie nauczyc jezdzic z takim momentem .... ;-)

Opublikowano

czyli zamulać do 3 :D

Opublikowano
adamooo napisał/a:

słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi

Przecież do diesel to ma dymek w serii

Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony :lol:

Opublikowano
adamooo napisał/a:

słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi

Przecież do diesel to ma dymek w serii

Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony :lol:

Jak uważacie , że mój bardzo dymi to zobaczcie Skode Octavie.Według tego zdjecia i filmu , u mnie leci górskie powietrze , jak to mówi CTV :lol:

Filmik :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/files/mt_dd/Purchawa.avi

HPIM2364.jpg

Opublikowano

Dobrze ze ta oktavia nie chamowala sie w sobote jak bylismy bo by bylo kilku Murzynków na forum a nie tylko jeden :lol:

Opublikowano

Jakis czas temu bedac u Marka bylem swiadkiem podobnego dymienia tyle ze Ibizy 1.9TDI. Marke mowil ze to lekki soft i nie powinna dymic :mrgreen: . Stacji paliw nie bylo widac.

[ Dodano: 2006-08-07, 17:51 ]

adamooo napisał/a:

słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi

Przecież do diesel to ma dymek w serii

Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony :lol:

Jak uważacie , że mój bardzo dymi to zobaczcie Skode Octavie.Według tego zdjecia i filmu , u mnie leci górskie powietrze , jak to mówi CTV :lol:

Filmik :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/files/mt_dd/Purchawa.avi

Obrazek

Coś to filmidło mi nie bangla
Opublikowano

Chcialbym przypomniec ze dzisiaj o 19 spotkanie na torwarku beda gifty :mrgreen:

Moze jakiś NOWY klubowicz sie pojawi :roll:

Opublikowano
Chcialbym przypomniec ze dzisiaj o 19 spotkanie na torwarku beda gifty :mrgreen:

Koszulki :grin: :?:

Opublikowano

Filmiki ze zlotu :D

Opublikowano

Dobrze ono w nagrode ty tez dostaniesz bo jakby nie patrzec to odgrywasz główna rolę na pomoscie :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.