Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa to wszystko jasne :):)

Lukasz ty tam za przyzwoitke robiłeś ?:)

ale i tak wiem, że chodziło o B7 Ono :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukasowi bryke mozna dawac dobrze lata :)

Ps.lece sobie teraz na wieśmaca patrze a tu B7 avancik ,mysle wieśniak poczeka i ogień za typem okazało sie ze to 2.0 TDI niestety na światła nie wcelowałem były tylko rolowane( bo dojechalem az w piz*u za media markt a wiesniaka mam w wesołej :P ) i morał z tego taki że jak ktoś chce kupić B7 avant to nie w 2.0 TDI :P

Opublikowano

Ps.lece sobie teraz na wieśmaca patrze a tu B7 avancik ,mysle wieśniak poczeka i ogień za typem okazało sie ze to 2.0 TDI niestety na światła nie wcelowałem były tylko rolowane( bo dojechalem az w piz*u za media markt a wiesniaka mam w wesołej :P ) i morał z tego taki że jak ktoś chce kupić B7 avant to nie w 2.0 TDI :P

Ta tylko my zwykli uzytkownicy A4 wezmiemy kasy na taki silnik jak twój:P

Opublikowano

Zawsze mozna w tej cienie kupic lekko zjechane 330D :)A to juz daje rade :) Ale naprawde myslalem ze to lepiej bedzie latac

Opublikowano

a mi tam wystarczy moje skromne 130 koników- jak narazie :twisted:

Opublikowano

Z tymi końmi to jest straszna sprawa ciągle mało , wystarcza na jakis czas a potem katastrofa , Ale zesmy OT przywalili zaraz po bananie dostaniemy :D Mialem golfa 1.9 TDI na 140 km i latalem golfem 5 140 km i w moim był lepszy wykop nie wiem czemu.

Opublikowano

Panowie prezes nas odwiedza w sobote ciekawe czy cos przywiezie :?: :mrgreen: z tego lublina

Opublikowano

Taaa ? to robimy spota :D

Opublikowano

No tylko ciekawe w jakich godzinach on tu bedzie i czy checi bedzie mial no i Krowy :mrgreen:

Opublikowano

No qwa jak nie wpadnie do nas to z wawy nie wyjedzie :D I mu program nie pomoze

Ps . Piuro dobry te bimber , naprawde :D Sie zbombiłem fiu fiu

Opublikowano

Zobaczymy co powie jak sie pojawi jutro

Panowie film z kreski wyrezany w notatniku jutro biore sie za ten zlotowy :roll:

Opublikowano

Chlopaki pomozcie wybrac felgi do auta

Opublikowano

Poziek felgi to wiesz sprawa gustu, mi sie podobaja felgi Audi takie jak mam

Opublikowano

Stary no to dawaj zaraz cos tu wyrezamy ale poziek ty to dzik jestes jak ogladam ten film z kreski na W :shock:

Opublikowano

chlopaki z tymi koszulkami to nie ma innej opcji, tylko 1 paczka idze na cala wawke...przeciez nie bede sie bawil w snopowiazarke :P ...a ze zrobilem sobie taki maly "urlopik" to sie sprawa przedluzyla (musze jeszcze zliczyc ile czarnch ile bialych) i bedzie wszystko wiadomo

Opublikowano

no spox Murzynek moze byc jedna paka ja juz ich tu podziele :mrgreen:

A warszawiaki to w czym beda jezdzic na spoty jak koszulek nie biorą klubowych :?:

ono , kunio, norbi, adamooo (ten to pewnie ma swoje kolory :razz: )

ps a ja mysle gdzie tu Murzyn a on w afryce :grin:

Opublikowano

mamy mini spota z lukasem na starówce :D Kebab wódka i szybkie mianiury.hehe

Opublikowano

No i juz po spocie załować ci którzy nie byli :mrgreen:

Opublikowano
Zobaczymy co powie jak sie pojawi jutro

:

Więc jak ktoś chce to zapraszam po 10 na spocik.Bede u głównego dostawcy koni w Polsce Konie hurt , bo musze zakupić do swojej stadniny troche źrebaczków.Więc zapraszam serdecznie Jakby coś mój numer macie.Pozdro

Opublikowano

No to po Spocie i to jakim miedzy klubowym i miedzy regionalnym :mrgreen:

byl

Prezes Hugo

CTV

ono

ja

matschke z tdi racing

mario z tdi racing

Zdjecia beda pozniej jak Hugo wroci z wawy do lublina :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.