Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mam jednak dziwne wrażenie że jednak koleżanka na SPOT nie wpadnie :)

e tam pitolisz :decayed: ja tam w nią wierzę :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::sick3: :sick3: :sick3:

POMOCY !!!

Angela miała gorzej i pojawiła się. :good: Nie było strasznie ale tekst że waszafffffka rządzi to mnie wczoraj rozjebał na maxa.

Opublikowano

:hi::sick3: :sick3: :sick3:

POMOCY !!!

Angela miała gorzej i pojawiła się. :good: Nie było strasznie ale tekst że waszafffffka rządzi to mnie wczoraj rozjebał na maxa.

o, pojawił się aniołek :tongue4:

Hornet, nie kłam - było Warszafka żadzi :naughty:

Opublikowano

to będzie ciężki dzień dzisiaj.

Opublikowano

to i ja przyjade zobaczyc teatrzyk

Będą bilety wstępu. Ty zapewne pożydzisz na bilet. Tak wnioskuję po analizie. :kox: :kox: :kox:

jaki tytul przedstawienia "pan kleks"??

"Gupi, i gupszy w krainie dziewiczych cipeksów 7 " :cool1::good:

amerykę odkryłeś .. :decayed

:banan2::buhaha::lol1:

co za ekipa alkoholików, no dajcie żyć .....

jest taki jeden co w każda sobotę wita się niezwykle elokwentnie: :sick3: i reszta podłapała :polew:

Coś mam jednak dziwne wrażenie że jednak koleżanka na SPOT nie wpadnie :)

jak ma jaja to wpadnie :decayed:

Hornet, nie kłam - było Warszafka żadzi :naughty

jeżeli już to Warszafka żondzi

to będzie ciężki dzień dzisiaj.

było opić się wody na noc :tongue4:

Opublikowano

to i ja przyjade zobaczyc teatrzyk

Będą bilety wstępu. Ty zapewne pożydzisz na bilet. Tak wnioskuję po analizie. :kox: :kox: :kox:

ciekawe jak doszedles do tego wniosku, widze ze nawet potrafisz dokonac analizy, a co z synteza?? :kox: :kox: :kox:

dziesiec suiek damskich daje i do tego lakierki :kox: :kox:

Opublikowano

ej

dzwonić pod numer 566 108 100

jest wesoło :decayed:

Opublikowano

ej

dzwonić pod numer 566 108 100

jest wesoło :decayed:

pani jadzia? :kox:
Opublikowano

j**ane ASO.

Znaczek Merca na tylna klape kosztuje 40zl. Zgadnijcie jaki jest koszt wymiany :wallbash:

Opublikowano

ej

dzwonić pod numer 566 108 100

jest wesoło :decayed:

pani jadzia? :kox:

sprawdź :naughty:

Opublikowano

200 zl

Opublikowano

ej

dzwonić pod numer 566 108 100

jest wesoło :decayed:

pani jadzia? :kox:

kierunkowy na Toruń , wiec pewnie Radio Ma Ryja ????

Opublikowano

dla wszystkich, ktorzy marza lub przesiadaja sie na bmw :polew:

Opublikowano

jutro przesiadam sie na bmw :polew: :polew: ale jaka maja tonacje :gwizdanie:

Opublikowano

200 zl

100 netto :wallbash:

Opublikowano

200 zl

100 netto :wallbash:

serwis musi zarobic na swiatlo :decayed:
Opublikowano

banda złodziei :sick3:

Opublikowano

dla wszystkich, ktorzy marza lub przesiadaja sie na bmw :polew:

Mają rozmach sk***ysyny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

: ale jaka maja tonacje :gwizdanie:

nie wyciągnął bym tak wysoko :kox:

pany kto mi załatwi zwolnienie z zajęć na dziś bo właśnie stwierdziłem że nie mogę iść na zaliczenie ustne :drunk: :drunk:

Opublikowano

Już wiem co zamówię na następną gwiazdkę :naughty: :naughty: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.