Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem o co Co chodzi i co chciałeś powiedzieć. :wink4:

Nie żyjemy w idealnym świecie.. Mało tego, żejemy gdzie żyjemy. :dontknow:

Powinni im przypierdolić taką karę, że by im buty spadły..

I nie karę, którą przeznaczą na rzecz walki z dziurami, tylko kasę do ręki gościa, który to auto kupił..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra Panowie tak samo można kupić nowe auton z salonu bite :kox: i bedziesz jeździł nowym autem z przekonaniem że jest cacy a nagle taki zonk może wyjść przez przypadek :gwizdanie: więc bardzo dobrze że biorą sie im za dupe :good:

Opublikowano

dobra Panowie tak samo można kupić nowe auton z salonu bite :kox: i bedziesz jeździł nowym autem z przekonaniem że jest cacy a nagle taki zonk może wyjść przez przypadek :gwizdanie: więc bardzo dobrze że biorą sie im za dupe :good:

Kolega w ASO Skoda w Płocku pracuje to mówił mi że czasem przyjeżdżały nowe skody na lawetach z wgniecionym jakimś elementem.Auto szło szybko na lakiernie i po sprawie :good:

Opublikowano

dobra Panowie tak samo można kupić nowe auton z salonu bite :kox: i bedziesz jeździł nowym autem z przekonaniem że jest cacy a nagle taki zonk może wyjść przez przypadek :gwizdanie: więc bardzo dobrze że biorą sie im za dupe :good:

Kolega w ASO Skoda w Płocku pracuje to mówił mi że czasem przyjeżdżały nowe skody na lawetach z wgniecionym jakimś elementem.Auto szło szybko na lakiernie i po sprawie :good:

nieraz to poprostu wypadek przy pracy podczas ładowania a nie raz ktos postanowi sobie pojezdzic po placu gdzie przetrzymywane sa auta i tak znajomy rozje... :gwizdanie: nowego 407 coupe biturbo hehe i to tak konkretnie, oczywiscie auto sprzedalo sie bezproblemu jako bezwypadkowe :kox::wallbash:
Opublikowano

dobra Panowie tak samo można kupić nowe auton z salonu bite :kox: i bedziesz jeździł nowym autem z przekonaniem że jest cacy a nagle taki zonk może wyjść przez przypadek :gwizdanie: więc bardzo dobrze że biorą sie im za dupe :good:

Kolega w ASO Skoda w Płocku pracuje to mówił mi że czasem przyjeżdżały nowe skody na lawetach z wgniecionym jakimś elementem.Auto szło szybko na lakiernie i po sprawie :good:

nieraz to poprostu wypadek przy pracy podczas ładowania a nie raz ktos postanowi sobie pojezdzic po placu gdzie przetrzymywane sa auta i tak znajomy rozje... :gwizdanie: nowego 407 coupe biturbo hehe i to tak konkretnie, oczywiscie auto sprzedalo sie bezproblemu jako bezwypadkowe :kox::wallbash:

nie wiem czym tu się chwalić :gwizdanie:

to jest temat rzeka :thumbdown:

obyśmy nigdy nie trafili na takie samochody :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Panowie i Panie i dresiarze co tu taki spokój??

Opublikowano

:hi:

spokój pozorny - napięcie rośnie

dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 ....

odliczam godziny :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja dzisiaj eSke sprzątam, kupiłem sobie różne dziwne preparaty i wreszcie może ten syf w środku ogarne :naughty:

Opublikowano

dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 ....

WTF ???

Opublikowano

Kurde tez musze swoją umyć , od czerwca jej nie mylem , chyba juz czas :D Ale gdzie niegdzie kolor jeszcze widać :P

Opublikowano

za kretactwo powinna dostac piec razy tyle, jak beda mieli tetre to sie skonczy w h. ciecie tylko ciekawe kiedy bedzie ich stac :naughty:

Opublikowano

przy okazji wymieniłem końcówki drążków i mi się troszkę koła rozjechały :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 ....

WTF ???

moskal, nie łapiesz ??????

Opublikowano

dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 ....

WTF ???

moskal, nie łapiesz ??????

ja głupi ogólnie jestem :kox:

Opublikowano

dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 ....

WTF ???

moskal, nie łapiesz ??????

ja głupi ogólnie jestem :kox:

:nabijasie:

Opublikowano

ja głupi ogólnie jestem :kox:

to jest nas 2ch :):kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.