Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

imag0213medium.jpg

wycenili na 2700

kosztowało 6000

masz zderzak pokryty platyną ??? łał :kox: :kox:

dlaczego kosztowało 6000????

Nie wypisuj takich pierdół jak

- szacowana wartość szkody..

- prędkość pojazdu w momencie zdarzenia

- sposób rozliczenia (bezgotówkowo, gotówkowo)

Czekaj na kosztorys i już.

okej mistrzu :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to czujniki parkowania, a to wspornik, a to hokej, lakierowanie, normalia ;)

robilem w aso

Opublikowano
:siema: cyce :kox:
Opublikowano

:siema: cyce :kox:

wow

Pixi wstał :tongue4:

Opublikowano

:siema: cyce :kox:

siema 200 koni :decayed:

Opublikowano

robilem w aso

wszystko jasne :wink4:

właściwie dlaczego w ASO ????

Opublikowano

robilem w aso

wszystko jasne :wink4:

właściwie dlaczego w ASO ????

robilem w aso

wszystko jasne :wink4:

właściwie dlaczego w ASO ????

bo mnie to jebie, wzialem auto zastepcze, zrobili, w miedzy czasie okazalo sie ze cos tam jeszcze pogiete itp.

samochod nie ma grama szpachli i niech tak zostanie

Opublikowano

Zrób wycene w ASO.

Weź od TU taką kasę na jaką wyceniło ASO uśredniając tylko roboczogodziny, odejmij parę procent od sumy i zrób sobie to w jakimś Warsztacie na Ori częściach - zostanie Ci "trochę" grosza na paliwo :)

Mi wycenilli poprzednią B5 na 1.200zł - Wziąłem od nich 5.800zł. :naughty:

Tylko, że Ja sprzedawałem wtedy ADR-a, ale za lekko draśniętego wziąłem 7.500 kloca + kasa z TU, więc wyszedłem na bogato :)

Opublikowano

167086_1757004212265_1453772794_1869266_160994_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

167086_1757004212265_1453772794_1869266_160994_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

pompa to albo uzywka, albo aso, chyba, ze chcesz sie rozczarowac zamiennikiem.

Pytanie od kolegi: Czemu używka ma być lepsza od nowego zamiennika?

Opublikowano
:kox::polew:
Opublikowano

pompa to albo uzywka, albo aso, chyba, ze chcesz sie rozczarowac zamiennikiem.

Pytanie od kolegi: Czemu używka ma być lepsza od nowego zamiennika?

tak na chlopski rozum...

Opublikowano

:siema: cyce :kox:

wow

Pixi wstał :tongue4:

Na chwilę wpadłem do domu :kox:

:siema: cyce :kox:

siema 200 koni :decayed:

201 a nie 200 :bicz3: :polew: ....kiedy furę odbierasz bo pusto w garage bez sąsiada :confused4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 15:46_________________________________________________Mordy , Kto dziś śmiga na spota :mysli:

Opublikowano

Siema :hi: Panowie miałby ktoś pożyczyć sciągacze do sprężyn???

Opublikowano

Siema :hi: Panowie miałby ktoś pożyczyć sciągacze do sprężyn???

ile dajesz?

Opublikowano

Siema :hi: Panowie miałby ktoś pożyczyć sciągacze do sprężyn???

ile dajesz?

czteropak :tongue4:

Opublikowano

Siema :hi: Panowie miałby ktoś pożyczyć sciągacze do sprężyn???

ile dajesz?

czteropak :tongue4:

za godzinę? :gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.