Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi: Panowie miałby ktoś pożyczyć sciągacze do sprężyn???

ile dajesz?

czteropak :tongue4:

za godzinę? :gwizdanie: :naughty:

ooo :shocked: cenisz ta sciągacze :polew: to nie zawracam Ci dłowy bo nie stac mnie na takie wydatki :polew: ps. chyba jakieś masz co same zmieniają amorki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek - dobrze że VAT-u nie doliczył ,bo by było prawie 1 piwo więcej :kox:

Opublikowano

idzie ktoś na łyżwy w czwartek na stegny ? na 19:30 ? :evil:

Opublikowano

Arek - dobrze że VAT-u nie doliczył ,bo by było prawie 1 piwo więcej :kox:

:decayed:

Opublikowano

idzie ktoś na łyżwy w czwartek na stegny ? na 19:30 ? :evil:

Weź Kaliego, przydałoby się, żeby ktoś mu wjechał łyżwą w dupsko :decayed::naughty:

Opublikowano

Mordy , Kto dziś śmiga na spota :mysli:

Hmm.. Może i ja się wybiorę.. :mysli:

idzie ktoś na łyżwy w czwartek na stegny ? na 19:30 ? :evil:

Adam przecież połowa tych emerytów to rozleci się na tych łyżwach :P

Opublikowano

idzie ktoś na łyżwy w czwartek na stegny ? na 19:30 ? :evil:

ja mam nie daleko ale nie umiem jeździć :tongue4:

Opublikowano

Paweł , nie emerytów tylko ZBoWiD-owców :kox: , dawaj dawno na spocie Cię nie było :>

Opublikowano

ja mam nie daleko ale nie umiem jeździć :tongue4:

A nie mówiłem ?? :kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011' date=' 16:52[/size']_________________________________________________

Paweł , nie emerytów tylko ZBoWiD-owców :kox: , dawaj dawno na spocie Cię nie było :>

:good:

Tak dawno mnie PIXI nie było, że niewiem czy trafie :polew:

Opublikowano

ja mam nie daleko ale nie umiem jeździć :tongue4:

A nie mówiłem ?? :kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________

Paweł , nie emerytów tylko ZBoWiD-owców :kox: , dawaj dawno na spocie Cię nie było :>

:good:

Tak dawno mnie PIXI nie było, że niewiem czy trafie :polew:

Takich młodzieniaszków dziś nie wpuszczają :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Paweł - trafisz , trafisz :polew: , Góral krzyczy żebyś zabrał Dow.Osob . :kox:

Opublikowano

Niestety... :confused4: Dotrę na spota może w przyszłym tyg. Musze wyjechać za warszawke w trybie natychmiastowym <f*ck>

Opublikowano

A co tam! Ja mogę dziś wpaść na spota :naughty:

Opublikowano

Może i ja wpadnę po meczu naszych szczypiornistów z Koreą :gwizdanie: jeśli jeszcze ktoś będzie :wink4:

Opublikowano

ja na razie siedze w biurze... zobacze o ktorej skoncze :mysli:

Opublikowano

Może i ja wpadnę po meczu naszych szczypiornistów z Koreą :gwizdanie: jeśli jeszcze ktoś będzie :wink4:

a skąd ty tu?

Opublikowano

Wbijajcie śmiało , im nas więcej tym lepiej :kox:

Opublikowano

Wbijajcie śmiało , im nas więcej tym lepiej :kox:

a Ty jeszcze nie wyjechałes? karwa znowu w robocie musze siedziec :disgust:

Opublikowano

a skąd ty tu?

:gwizdanie: a tak jakoś wyszło :naughty:

Opublikowano

a skąd ty tu?

:gwizdanie: a tak jakoś wyszło :naughty:

kongres seniorów zadecyduje co z tobą :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.