Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy to ma jakies znaczenie?

Ja obstawiam, że jesteś saperem :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja obstawiam, że jesteś saperem :kox:

az sie boje zapytac skad taka konkluzja ... :D

Opublikowano

Siemanko Pany. Potrzebuje na kilka dni pożyczyć pada do xboxa 360, ma ktoś może? Mam do obadania jedną konsolkę od kumpla - podobno przerobioną i jak mi sie spodoba to moze dołaczy nowy sprzecik do mojego PS'a ;)

Opublikowano

Gasze świarało bom się najebał dzisiaj zsdorwo. Jutro będe umierał :good:

Spać

Opublikowano

Gasze świarało

do tego się nadajesz :decayed:
Opublikowano

Hehe

No prosze potraficie czlowieka zachecic :evil:

Mysle ze wpadniemy napewno,i mam nadzieje ze nas milo ugoscicie:)

A wogole jak to jest z tymi zlotami???

Trafiaja sie tam jakies kobitki czy ja bede jednym rodzyneczkiem???

Mam nadzieje ze chyba nieeee????

Co wogole robicie na takich zlotach???

Kochani sory ze tak sie wypytuje ale nie mialam wczesniej pojecia jak to sie odbywa,wiec gdybyscie byli tak mili to napiszcie cos ciekawego,moze jakas fajowa hostorie???

Duzo was sie tam zjezdza???Wkoncu Warszafka żadzi no tak???

Pozdrowionka:)

Opublikowano

Wkoncu Warszafka żadzi no tak???

Pozdrowionka:)

Idę jezdcze raz :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko Pany. Potrzebuje na kilka dni pożyczyć pada do xboxa 360, ma ktoś może? Mam do obadania jedną konsolkę od kumpla - podobno przerobioną i jak mi sie spodoba to moze dołaczy nowy sprzecik do mojego PS'a ;)

ja mam pada do X-a , moge ci pozyczyc ale dopiero w piatek bede w grodzisku :good:

Mysle ze wpadniemy napewno,i mam nadzieje ze nas milo ugoscicie:)

Najpierw daj linka do profilu na NK lub FB i wtedy zapadnie decyzja czy masz przyjezdzać czy nie.

juz raz sie nacieliśmy i było troche głupio :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:hi::kawa::facepalm:
Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

Poziek bydlaku o tej porze jesteś on line, och*jałeś? :decayed:

Koleżanko nie słuchja tego bełkotu i napieraj na spot, zlot.

Tam się czyta wspólnie książki, jest konkurs recytatorski , a Poziek prowadzi grupę teatralną i wyobraź sobie że w tym roku przekonał Cubra, Ono i Adamooo żeby wystąpili w baletkach, a sam ma założyć stringi :decayed:

Poszło o zakład, więc bardzo prawdopodobne że zobaczysz live te pomarszczone pośladki jego :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a czy to ma jakies znaczenie?

Ja obstawiam, że jesteś saperem :kox:

ciepło, konstruuje sprzet militarny :decayed:

:hi: :hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 07:39_________________________________________________

Poziek bydlaku o tej porze jesteś on line, och*jałeś? :decayed:

Koleżanko nie słuchja tego bełkotu i napieraj na spot, zlot.

Tam się czyta wspólnie książki, jest konkurs recytatorski , a Poziek prowadzi grupę teatralną i wyobraź sobie że w tym roku przekonał Cubra, Ono i Adamooo żeby wystąpili w baletkach, a sam ma założyć stringi :decayed:

Poszło o zakład, więc bardzo prawdopodobne że zobaczysz live te pomarszczone pośladki jego :decayed:

buehehhehe :polew: :polew: :gwizdanie: to i ja przyjade zobaczyc teatrzyk :kox: jaki tytul przedstawienia "pan kleks"??
Opublikowano

:hi::facepalm:

och*jałeś? :decayed:

amerykę odkryłeś .. :decayed:

Opublikowano

:doh1:

no gópki no

:laghing2:

Opublikowano

ale wy macie nierówno pod sufitem wszyscy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale wy macie nierówno pod sufitem wszyscy :polew: :polew: :polew:

Też zawsze powtarzam to tym złamasom :facepalm::lol1:

Opublikowano

Gasze świarało bom się najebał dzisiaj zsdorwo. Jutro będe umierał :good:

Spać

no ja pierd.....

wczoraj moskal, dzisiaj ten ziutek

co za ekipa alkoholików, no dajcie żyć ...... :tongue4:

Opublikowano

Trafiaja sie tam jakies kobitki czy ja bede jednym rodzyneczkiem???

Mam nadzieje ze chyba nieeee????

Co wogole robicie na takich zlotach???

Jak pojawiają się nowe koleżanki to chłopaki przeważnie chcą zagrać w słoneczko albo kamienną twarz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Coś mam jednak dziwne wrażenie że jednak koleżanka na SPOT nie wpadnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.