Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POZIEKTRANS podoba mnie się :thumbup:

LANSPOZIEXTRANS GROUP POLSKA/ŚWIAT :kox: JEST KOKS

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

POZIEKTRANSMEISTER WORLDWIDE GROUP :thumbup:

Opublikowano

jednak chyba pojadę na sopcik- musze się przecież z Kasią zobaczyć :naughty:

Nikt w to nie wątpi :D:tongue4:

Ja tez w to nie wątpie. ;):tongue4::polew:

Opublikowano

jednak chyba pojadę na sopcik- musze się przecież z Kasią zobaczyć :naughty:

Nikt w to nie wątpi :D:tongue4:

Ja tez w to nie wątpie. ;):tongue4::polew:

poważnie :mysli::naughty::kox:

Opublikowano

hormony szaleją :polew:

Opublikowano

POZIEKTRANSMEISTER WORLDWIDE GROUP :thumbup:

To za jakieś 2/3 latka :thumbup: :th: ;)

Opublikowano

hormony szaleją :polew:

ja bym powiedział "wyobrażnia wasza działa" :tongue4:

Opublikowano

Witam !

Chciałby jutro przyjechac na spocik bedzie to "mój pierwszy raz" :embarrassed: . W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

Opublikowano

Witam !

Chciałby jutro przyjechac na spocik bedzie to "mój pierwszy raz" :embarrassed: . W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

zatankuj do pełna, załóż pieluchę, zdejmij reflekotry, myśl pozytywnie :th: :thumbup:

Opublikowano

bedzie to "mój pierwszy raz"

Wiek:28

:polew:

Sorki nie mogłem sie powstrzymać :rolleyes:

. W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

Tam na dole -1 ..gdzie fajne auta stoją :tongue4:

Ja za pierwszym razem jeździłem na poziomie 0 i szukałem ludzi :polew: :polew:

Opublikowano

Tam na dole -1 ..gdzie fajne auta stoją :tongue4:

Wez bo jeszce sie dolaczy do spotu mazdy :D

Opublikowano

Tam na dole -1 ..gdzie fajne auta stoją :tongue4:

Wez bo jeszce sie dolaczy do spotu mazdy :D

:polew: :polew:

Spot A4 bardziej sie rzuca w oczy zaraz po wjeździe :decayed:

Mazdy to tam na końcu :rolleyes:

Opublikowano

Witam !

Chciałby jutro przyjechac na spocik bedzie to "mój pierwszy raz" :embarrassed: . W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie ;)

Opublikowano

pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie ;)

Bez przesady kolego ;)Nikt Cie nie ochrzanił ..

To jest kwestia wychowania , sie przyjeżdza to trzeba sie przywitać .. jest sie nowym ..wyciągamy raczkę jako pierwszy :)

Opublikowano

Witam !

Chciałby jutro przyjechac na spocik bedzie to "mój pierwszy raz" :embarrassed: . W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie ;)

Powiem Ci, że mnie podczas Twojej pierwszej wizyty na spocie nie było, ale każdy przyjeżdżał kiedyś pierwszy raz i witał się ze wszystkimi. Tak to u nas wygląda.

Opublikowano

hihi, wiem wszystko juz jasne, no stress :) ja mialem troche inna sytuacje bo mnie na forum nie bylo tylko mnie nasz przesympatyczny Lukas zaprosil :thumbup:

Opublikowano

Witam !

Chciałby jutro przyjechac na spocik bedzie to "mój pierwszy raz" :embarrassed: . W którym miejscu mam Was szukać w tym FORT WOLA czy gdzieś przy gokartadach ? :kox::a4fan:

pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie ;)

Powiem Ci, że mnie podczas Twojej pierwszej wizyty na spocie nie było, ale każdy przyjeżdżał kiedyś pierwszy raz i witał się ze wszystkimi. Tak to u nas wygląda.

dokładnie tak,

a spocik na -1 obok komisu samochodowego ;)

Opublikowano

hihi, wiem wszystko juz jasne, no stress :) ja mialem troche inna sytuacje bo mnie na forum nie bylo tylko mnie nasz przesympatyczny Lukas zaprosil :thumbup:

To nie jest tłumaczenie. Po prostu jestes nowy witasz sie ze wszystkimi. jak idziesz do kogoś, to też się witasz ze wszystkimi a nie każdy przylatuje do Ciebie, żeby sie przywitać.

Opublikowano

ja mialem troche inna sytuacje bo mnie na forum nie bylo tylko mnie nasz przesympatyczny Lukas zaprosil :thumbup

Sytuacja jak każda inna tak szczerze mowiąc :decayed:

Opublikowano

hihi, wiem wszystko juz jasne, no stress :) ja mialem troche inna sytuacje bo mnie na forum nie bylo tylko mnie nasz przesympatyczny Lukas zaprosil :thumbup:

To nie jest tłumaczenie. Po prostu jestes nowy witasz sie ze wszystkimi. jak idziesz do kogoś, to też się witasz ze wszystkimi a nie każdy przylatuje do Ciebie, żeby sie przywitać.

i znów Kasiu masz rację :oklaski: takie są obyczaje na tym zwariowanym świecie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.