Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to propozycja dla posiadających :quattro:

subaru ładnie wymiata ;)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 13:24 _________________________________________________

Ja też ja też chce ustawić przeglądy :dance: , bo wiecznie zapominam kiedy oleum mam zmienić

No to Krzyniek Tobie ustawi :wink4:

Przetestujemy go na spocie :th:

chyba trema mnie zeżre :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dasz rade nie zeźre :)

Opublikowano

A moze i ja sie na tego VAGa zalapie we wtorek? Tez mi mryga 1n2 czy cos takiego i zawsze zapominam powiedziec o tym mechanikowi jak robi mi przeglad, a podobno w moim roczniku nie da sie tego inaczej ustawic jak tylko VAGiem, dobrze mowie?

Opublikowano

co do propozycji gier planszowych to też mam fajną :naughty: opcja dla mających słabą głowę do :drunk:

aV1rqWY0.jpg

Opublikowano

A moze i ja sie na tego VAGa zalapie we wtorek? Tez mi mryga 1n2 czy cos takiego i zawsze zapominam powiedziec o tym mechanikowi jak robi mi przeglad, a podobno w moim roczniku nie da sie tego inaczej ustawic jak tylko VAGiem, dobrze mowie?

Krzyniek VAGiem Tobie to zmieni - nie martw się, a jak jemu się nie uda to ja Tobie to zrobię w 30 sekund :D

Opublikowano

Nikt się nie wybiera w ten piękny niedzielny wieczór pod Maximusa?

Opublikowano

kogoś strasznie nosi.... :thumbup::polew:

Opublikowano
Nikt się nie wybiera w ten piękny niedzielny wieczór pod Maximusa?

Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl :mysli:

Opublikowano
Nikt się nie wybiera w ten piękny niedzielny wieczór pod Maximusa?

Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl :mysli:

śnieg jest, minus taki że znów wieje jak wczorajszej nocy.

Opublikowano

Nie ma problemu, ustawię tak żeby się Tobie przypominacz włączył po ilu tam będziesz chciał km.

Dzięki Wodzu , przypomne się na spocie :)

Ale paranoja z tym śniegiem ... trasa Lublin - Wawa to miejscami 50 km/h :thumbdown:

Opublikowano

Nie ma problemu, ustawię tak żeby się Tobie przypominacz włączył po ilu tam będziesz chciał km.

Dzięki Wodzu , przypomne się na spocie :)

Ale paranoja z tym śniegiem ... trasa Lublin - Wawa to miejscami 50 km/h :thumbdown:

e to i tak szybko.... i pewnie masa aut jak zwykle :thumbdown:

Opublikowano
i pewnie masa aut jak zwykle

Ciekawe co sie jutro bedzie dzialo jak caly Ciezki sprzet zwali sie do Wawki :gwizdanie: czy oni nie moga jechac np. do Krakowa :decayed:

Opublikowano

to mają się kurde gdzie poslizgać.... bo ja to już w pi z d u nie mogę się doczekać na śnieg...

JEDEN dzień w tym roku, JEDEN dzień tej zimy było slizganko... :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Opublikowano
JEDEN dzień w tym roku, JEDEN dzień tej zimy było slizganko

No wlasnie jeden dzien wystarczyl zebys kolo rozwalil a co by bylo jakby dluzej lezal snieg :polew:

Opublikowano

to mają się kurde gdzie poslizgać.... bo ja to już w pi z d u nie mogę się doczekać na śnieg...

JEDEN dzień w tym roku, JEDEN dzień tej zimy było slizganko...

I jeden dzień w tym roku wystarczył żebyś przywalił felgą w krawężnik :polew:

Opublikowano

jak to oniak powiedzial ostatnio 8 pasów ruchu jak na lotnisku a ten kraweznik znalazl :D

Opublikowano

jak to oniak powiedzial ostatnio 8 pasów ruchu jak na lotnisku a ten kraweznik znalazl :D

Wiesz, że poziek to krawężnik znalazłby na pustyni :polew:

Ciekawe co sie jutro bedzie dzialo jak caly Ciezki sprzet zwali sie do Wawki :gwizdanie: czy oni nie moga jechac np. do Krakowa :decayed:

Nic nie będzie, dzisiaj śnieg próbował spaść i tyle go wszyscy widzieli :)

Opublikowano

Tez wykorzystalem tamten pamietny dzien i teraz sie przegub chyba odzywa :P

Opublikowano
Co masz na myśli, jutro jestem w Wawce i potrzebuję się szybko i sprawnie tam poruszać

Brynia celnicy maja strajk i caly transport w nagrode ze stoi juz po 4 dni na granicy przyjedzie postac w Wawie :hi:

Opublikowano

Brynia celnicy maja strajk i caly transport w nagrode ze stoi juz po 4 dni na granicy przyjedzie postac w Wawie :hi:

Ale oni przychodzą do centrum postać, a Brynia jedzie w inne miejsce z tego co pisała więc spoko :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.