Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasia dzięki!!!! :thumbup: wiesz za co ;)

Nie ma sprawy. Szkoda tylko, że rezualtat nie był taki jak oczekiwaliśmy.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia co to jest u ciebie w podpisie?? :tongue4::polew: Dlczego mi się to z kurami kojarzy?? :P

Opublikowano

poziek taa wysłałem Ance w ramach przeprosin rosół z kury która wychowała się w moim kurniku (dla nie wtajemniczonych był taki wątek w którym moja A4 została kurnikiem w którym kury oglądają filmy na DVD...) :polew:

Opublikowano

Nie no to chyba zaczęło iskrzyć między wami w końcu ?? :polew: :polew: :D

Opublikowano

Brynia co to jest u ciebie w podpisie?? :tongue4::polew: Dlczego mi się to z kurami kojarzy?? :P

widze ze dobre teksty spotowe szybka sie rozchodza .... ;)

Opublikowano

Brynia co to jest u ciebie w podpisie?? :tongue4::polew: Dlczego mi się to z kurami kojarzy?? :P

widze ze dobre teksty spotowe szybka sie rozchodza .... ;)

Tylko pamietajcie, że potem trzebe jeszcze ładnie poprosić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kasia dzięki!!!! :thumbup: wiesz za co ;)

Powiedz za co :tongue4:

Wszyscy z chęcią to przeczytają :D

niestety nie mogę :naughty::kox: :kox: to takie małe cosik :gwizdanie:

no Kasiu niestety :wallbash: ;(

Opublikowano

Brynia co to jest u ciebie w podpisie?? :tongue4::polew: Dlczego mi się to z kurami kojarzy?? :P

widze ze dobre teksty spotowe szybka sie rozchodza .... ;)

O właśnie zapomniałem

SPANKY o wielki nasz kolego i przyjacielu, w imieniu całej ekipy warszawskiej chciałem podziękować Tobie za przybycie na ostatni spocik. Czulismy się zaszczyceni i wyróżnieni. Oczywiscie następna Twoja obecność na spocie (za pół roku) będzie równie ochoczo wypatrywana. :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciii to miała być tajemnica...:P

Opublikowano

I to jak :polew:, tylko na kurę czekam, taką żywa z czerwona kokardką :D

A co z Kogutem ??? :polew:

ciii to miała być tajemnica...:P

Właśnie ... uspokójcie się :)

Opublikowano

kogut został zarżnięty bo za dużo kłapał dziobem :polew: :polew:

Opublikowano

Nie ma sprawy. Szkoda tylko, że rezualtat nie był taki jak oczekiwaliśmy.

Hmmmmm, ktoś przeszkodził w złym momencie ??? :polew:

Opublikowano

kogut został zarżnięty bo za dużo kłapał dziobem :polew: :polew:

Biedny hornet.

[']

Opublikowano

Nie ma sprawy. Szkoda tylko, że rezualtat nie był taki jak oczekiwaliśmy.

Hmmmmm, ktoś przeszkodził w złym momencie ??? :polew:

to tak delikatnie mówiąc :naughty: buuu :bicz:

Opublikowano

Flyer

Biedny hornet.

świeć panie nad jego grzeszną duszą...

ps. a co ma kuwa świerszcz do koguta ?? zmienił ksywę operacyjną ?? :polew:

Opublikowano

to tak delikatnie mówiąc :naughty: buuu :bicz:

I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: :polew: :polew:

ps. a co ma kuwa świerszcz do koguta ?? zmienił ksywę operacyjną ?? :polew:

To nie wiedziałeś, że on ma ksywę kogut ?

Opublikowano

to tak delikatnie mówiąc :naughty: buuu :bicz:

I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano

to tak delikatnie mówiąc :naughty: buuu :bicz:

I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: :polew: :polew:

:mysli:

hehe dobre teksty walicie dzisiaj :decayed::naughty:

Opublikowano

to tak delikatnie mówiąc :naughty: buuu :bicz:

I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: :polew: :polew:

:mysli:

hehe dobre teksty walicie dzisiaj :decayed::naughty:

kto by pomyślał a zaczęło się tylko od podziekowań :>

Opublikowano

stary każde dwuznaczne slowo jest wyłapane i przerobione według naszych gawędziarskich potrzeb

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.